Luźne dyskusje o męskich sprawach - Czy wybieracie pisuar czy toaletę

kuba777 - Pią 28 Lut, 2014
Temat postu: Czy wybieracie pisuar czy toaletę
Piszcie tu czy wybieracie pisuar czy toaletę . Czy ktoś się kiedyś na was gapił
Plitek - Sob 01 Mar, 2014

ja zdecydowanie pisuar :)
95jan - Sob 01 Mar, 2014

Jak są ścianki między pisuarami, no to pisuar.
adam2000 - Sob 01 Mar, 2014

pisuar :D
Plitek - Sob 01 Mar, 2014

95jan, po co Ci ścianka ....
jeyjey - Nie 02 Mar, 2014

kibel :P , kabina.
adam2000 - Nie 02 Mar, 2014

Plitek napisał/a:
95jan, po co Ci ścianka ....


ma małego więc musi się ukrywać ;)

krystek_walikon - Pon 03 Mar, 2014

A ja też wybieram kabinę jak tylko się da. Nie wiem, mam jakąś lekką blokadę przy takich pisuarach ustawionych po prostu jeden obok drugiego, zwłaszcza gdy obok ktoś jest albo za chwilę może wejść. I to nie jest kwestia tego, że się wstydzę wyciągnąć penisa, bo w innych sytuacjach nie ma problemu - każdemu mógłbym go udostępnić do oglądania i nic w tym wielkiego bym w tym nie widział. Ale w tej konkretnej sytuacji czuję się jakoś przyblokowany. Jest to pewne głupie utrudnienie w życiu, ale też wiem, że niektórzy tak po prostu mają.
haster69 - Nie 09 Mar, 2014

Jak musze oddac tylko mocz, to pisuar.
Shnitzel - Pon 10 Mar, 2014

Zależy od sytuacji. Jak nie ma tłoku to pisuar, jak jest tłok to kabina.
Kabinę tez wybieram jak np mam dużo warstw ubrań (czyli czasochłonne rozpianie, potem zapinanie) albo mam jakieś przedmioty które muszę odłożyć na podłodze.

krystek_walikon - Sro 12 Mar, 2014

;]

http://24.media.tumblr.co...05hjvo1_400.gif

adam2000 - Sro 12 Mar, 2014

Cytat:
ha ha dobre :P
boy2010 - Sro 12 Mar, 2014

krystek_walikon :lol: :D :wink:
fajne

Z@maskowany - Czw 13 Mar, 2014

Hmmm, toaletę.
Przy pisuarze jakoś nie mogę sie wysikać... jakaś blokada psychiczna czy coś... :P

Najss - Czw 13 Mar, 2014

Toaleta ogólnie nigdy pisuar , jakos tak mam , a w toalecie czasami może się trafić bonus np dziurka , żeby patrzeć do kabiny obok :D
adam2000 - Pią 14 Mar, 2014

Cytat:
no tak w kabinie może się wiele wydarzyć :P
bobik29 - Pią 14 Mar, 2014

może mało męskie ale najlpeiej sobie przysiąść na kibelku - oczywiście tylko w domu
Luks - Pią 14 Mar, 2014

przyznam Ci rację - faktycznie mało męskie :)
lukasz0904 - Wto 25 Mar, 2014

Ja zawsze korzystam z pisuaru, jak jest ich kilka. Czasami zdarza się że jest jeden i dla mnie to tak troche głupio. :roll:
nogitsune - Wto 25 Mar, 2014

Ja zdecydowanie wolę kabinę xd Niestety nie przezwyciężyłem kompleksu małego fiuta do tego stopnia by móc go wyjmować przy obcych facetach :mrgreen: kiedyś nawet kilka razy próbowałem, ale zwyczajnie nie chciało nic lecieć. :| Mój mały chyba też się wstydzi do tego stopnia, że aż mu się lać odechciewa xd
sikora92 - Sro 26 Mar, 2014

Ja też najczęściej wybieram kabinę, chociaż czasami korzystam też z pisuarów o ile jest ich kilka :) jakoś nie lubię wyjmować fiuta jak ktoś zaraz obok się patrzy :D
drobineek - Czw 27 Mar, 2014

pisuar, chyba, że mam masę ubrań na sobie to wtedy kabina :D
PatrykTester - Sob 29 Mar, 2014

Ja nie wstydzę się korxystać z pisuarów, lecz jak ktoś jest w pobliżu to mam blokadę psychiczna i nie dam rady sikać xD wiec wole jednak kabiny i odrobinę prywatności
kuba_95 - Sro 02 Kwi, 2014

Od czasu kiedy jakiś starszy pan powiedział mi, patrząc w strone mojego penisa, że chętnie się nim zaopiekuje, wybieram toalete..
boy2010 - Sro 02 Kwi, 2014

kuba_95

:wink: widocznie mu się spodobał :lol: :wink:

sikor17 - Sro 02 Kwi, 2014

Ja zazwyczaj wolę pisuar XD w sumie każdy facet ma penisa, więc czego się wstydzić :P
Gorryl - Wto 08 Kwi, 2014

nigdy nie miałem problemów z korzystaniem z pisuaru, ale nie przyszło mi do głowy by się rozglądac na boki, albo tym bardziej masturbować w takim miejscu
pablo67 - Wto 14 Paź, 2014

Ja też nie miałem problemu z korzystaniem z pisuaru. Nie wiem z czego u wielu mężczyzn wynika ten problem. Pisuar jest wygodniejszy. Nie lubię publicznych toalet i wchodzenie do kabiny często jest bardzo nieprzyjemne. Zdecydowanie wybieram pisuar.
alelele69 - Pon 20 Paź, 2014

Dałby ktos film jak sika do pisuaru ;D

Jakos tak mnie to podenice, także jak ktos cos ma niech podeśle ;)

sx707 - Pon 20 Paź, 2014

jak ktoś jest przy pisuarach wybieram kabinę, chyba że nie ma nikogo to wtedy pisuar :oops:
sikor17 - Sob 08 Lis, 2014

Ja zawsze pisuar, chyba że akurat są wszystkie zajęte XD
lais88 - Nie 09 Lis, 2014

Ja również zawsze pisuar.
Darek92 - Pon 09 Lut, 2015

Proste ze pisuar zawsze mozna zerknac :D
krystek_walikon - Pon 09 Lut, 2015

Myślicie, że to jego sposób, żeby żaden zboczek obok nie zerkał mu na fiuta?
http://40.media.tumblr.co...ma27jo1_500.jpg

:P

boy2010 - Pon 09 Lut, 2015

:lol: :D :)

he he he

dobre

6GhosT9 - Pon 09 Lut, 2015

Ja zawsze toaleta na siedząco :roll:
Rufus1 - Sob 14 Lut, 2015

pisuar
al17 - Pon 16 Lut, 2015

pisuar
Master1989 - Sro 01 Kwi, 2015

Zdecydowanie pisuar, lubię patrzeć i śmiać się z kolesi jak męczą się żeby dyskretnie spojrzeć na czyjegoś wacka :D
krystek_walikon - Sro 01 Kwi, 2015

A taki motyw zdarzał się komuś, na przykład dla oszczędności czasu? ;]

http://41.media.tumblr.co...3z60o1_1280.jpg

boy2010 - Sro 01 Kwi, 2015

tak codziennie tak mam :lol: :lol: :lol: to wspólne olewanie pracy :wink: :wink: :wink:
popychacz - Wto 26 Maj, 2015

krystek_walikon napisał/a:
;]

http://24.media.tumblr.co...05hjvo1_400.gif
supe :wink: r
Pinoki0 - Pią 29 Maj, 2015

W domu i w pewnych miejscach toaleta (w domu zwykle na siedząco, bo tak i wygodniej, i nic się nie chlapie ^^), w innych - pisuar, przy czym raczej nikomu się nie przyglądam, nie moje klimaty ^^ Nie zapomnę, jak raz poznany gdzieś na mieście ze znajomymi koleś zaproponował mi wspólne oddanie moczu w wc i tak się skrępował (różnicą rozmiarów?), że nie był w stanie puścić kropli :lol: biedak
patryk161 - Pią 29 Maj, 2015

Pisuar :) uwielbiam wyjmowac moja maczuge i wiedziec jak koles obok patrzy :D
boy2010 - Pią 29 Maj, 2015

toaletę
MałyPotworek - Pią 29 Maj, 2015

Również toaleta :)
patrycjusz23 - Pon 13 Lip, 2015

ja wybieram w publicznych toaletach pisuar :)
onesa - Pon 13 Lip, 2015

a ja jednak toaletę :P
Per Rectum - Pon 13 Lip, 2015

Do sikania zawsze pisuar. Nie mam tu żadnej blokady. Dla mnie to najzwyklejsza naturalna czynność. A jak ktoś chce spoglądać, to nie przeszkadza mi to zupełnie.
onesa - Wto 14 Lip, 2015

Czyżby nieco ekshibicjonistyczna natura?
Per Rectum - Wto 14 Lip, 2015

onesa napisał/a:
Czyżby nieco ekshibicjonistyczna natura?


Nie, na pewno nie (chyba, że mam jakieś ukryte w podświadomości pragnienia, z których nie zdaję sobie sprawy). Sikanie to dla mnie naturalna czynność, jak mycie rąk. Każdy mężczyzna ma penisa i każdy oddaje mocz. Ergo - każdy ma to samo. Jak ktoś chce podejrzeć czynność, którą sam codziennie robi, to nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Nie widzę też powodu do fałszywego wstydu.
Z drugiej strony jednak rozumiem tych, którzy mają blokadę i nie mogą publicznie się załatwiać. Dla nich to również zwyczajna, ale jednak przy tym nadzwyczaj intymna czynność. To chyba kwestia wychowania.

boy2010 - Wto 14 Lip, 2015

zawsze kabina
onesa - Sro 15 Lip, 2015

W sumie dziewczyny też często razem chodzą sikać - tylko u nas niczego nie widać... :P
kotecek94 - Sob 18 Lip, 2015

:roll:
haster69 - Sob 18 Lip, 2015

onesa napisał/a:
W sumie dziewczyny też często razem chodzą sikać - tylko u nas niczego nie widać... :P


Rzucić okiem na cipuszkę można :twisted:

onesa - Pon 20 Lip, 2015

haster69, to chyba trzeba by się było położyć albo iść z lusterkiem... :P
haster69 - Sro 22 Lip, 2015

Sprawne oko zawsze znajdzie dobry kąt :lol:
onesa - Czw 23 Lip, 2015

haster69, chciałabym to zobaczyć, jak jakiejś zerkasz... :)
haster69 - Pią 24 Lip, 2015

Popatrzyłbym :lol:
lukashek_93 - Pią 24 Lip, 2015

Wiadomo że pisuar, naturalnie i szybciej się wydaje. A to że spoglądają to naturalne, sam spoglądam ;)
adam2000 - Sob 25 Lip, 2015

krystek_walikon napisał/a:
też tak chce :D
Patonix - Czw 27 Sie, 2015

Ja od pewnego czasu tylko pisuar. Chce w ten sposób zmiejszyć swoje kompleksy gdyż gdzieś wyczytałem, że wystawianie swojego małego na widok (że tak powiem) publiczny pozwala się ich pozbyć.
onesa - Czw 27 Sie, 2015

Patonix, i to działa? Może też powinnam co nieco powystawiać... :)
Patonix - Czw 27 Sie, 2015

Myśle że tak, chociaż jak ktoś podchodzi do pisuaru obok to nie czuje się jeszcze całkiem ok
onesa - Pią 28 Sie, 2015

czyli działa tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy?
Patonix - Pią 28 Sie, 2015

No właśnie działa wtedy gdy sie ktoś patrzy albo chociaż stoi obok. Chodzi o to by przełamać w sobie tą barierę.

[ Dodano: Nie 30 Sie, 2015 ]
Ostatnio co jeszcze zauważyłem to że inni faceci jak zaczną lać to nie ma końca gdy ja chwila moment i już po sprawie. Nie wie może czym to jest to spowodowane? Mam mały pęcherz czy co?

al17 - Pon 31 Sie, 2015

[ Dodano: Nie 30 Sie, 2015 ]
Ostatnio co jeszcze zauważyłem to że inni faceci jak zaczną lać to nie ma końca gdy ja chwila moment i już po sprawie. Nie wie może czym to jest to spowodowane? Mam mały pęcherz czy co?[/quote]

to ciekawe, ja mam zupełnie inne wrażenie
ja sikam bardzo długo, a inni faceci moment i już...

onesa - Pon 31 Sie, 2015

Patonix, al17, pewnie różnice w wielkości pecherza
Shnitzel - Wto 01 Wrz, 2015

Nie w wielkości pęcherza ale w strumieniu. Czasem mam tak że mam wąski i długo leci, czasem jest ta e zrzut jak wody z Soliny. Nie ma jakiejś reguły.
al17 - Wto 01 Wrz, 2015

Shnitzel napisał/a:
Nie w wielkości pęcherza ale w strumieniu. Czasem mam tak że mam wąski i długo leci, czasem jest ta e zrzut jak wody z Soliny. Nie ma jakiejś reguły.


obie wersje są przekonujące :P

onesa - Sro 02 Wrz, 2015

Być może obie są poprawne. Ludzie mają raczej różnej wielkości pęcherze.
haster69 - Sob 05 Wrz, 2015

Patonix napisał/a:
Ja od pewnego czasu tylko pisuar. Chce w ten sposób zmiejszyć swoje kompleksy gdyż gdzieś wyczytałem, że wystawianie swojego małego na widok (że tak powiem) publiczny pozwala się ich pozbyć.


Bo tak naprawdę nie ma się czym przejmować. Idź w miejsce gdzie nagość jest oczywista (prysznic po basenie, plaża N, sauna) i się rozbierz. Gacie w dół i nie przejmuj się niczym, a zobaczysz że tak kompleksy sam sobie budujesz i sam sobie robisz problemy.
Pierwszy raz na plażę N wszedłem ubrany, rozbiłem swój ręcznik i dopiero wtedy się rozebrałem gdzieś schowany z parawanem. Teraz to już wychodzę z auta jestem nagi i tak idę na plażę

Pemm - Wto 28 Cze, 2016

Pisuar, po to go ktoś wymyślił. Szybko i wygodnie.
onesa - Wto 28 Cze, 2016

Pemm, stary odkopałeś drugi podobny temat o toaletach... gratulacje
Jakobek - Pon 11 Lip, 2016

Zawsze wybieram kabine :(

Chcialem sie przelamac i skorzystac z pisuaru, ale cos mnie blokuje i nie potrafie tego zrobic, przynajmniej narazie.

onesa - Pon 11 Lip, 2016

Jakobek, onieśmielają ciebie inni panowie?

Jakobek - Pon 11 Lip, 2016

Onesa No.. mozna tak to ujac :roll:
Arek2231 - Wto 19 Lip, 2016

Ja tam sie wstydze isc do pisuaru ;/
dick1998 - Wto 19 Lip, 2016

Ja staram się wybierać pisuar ale czasami boje się że mi stanie xD Nie wstydzę się penisa tylko mam obawy ze mi stanie i pomyślą że jestem homo z fetyszem sikania xD
Kuba85 - Wto 19 Lip, 2016

Arek2231 napisał/a:
Ja tam sie wstydze isc do pisuaru ;/
Dlaczego? Masz coś innego w spodniach niż reszta facetów?

dick1998 napisał/a:
Nie wstydzę się penisa tylko mam obawy ze mi stanie i pomyślą że jestem homo z fetyszem sikania xD
Moim zdaniem strach nie pozwolił by mu wstać ;)
onesa - Wto 19 Lip, 2016

Kuba85, no Wy faceci to macie więcej toalet - tzn normalny kibelek i pisuary. kobiety to mają tylko kibelki i zawsze jest długa kolejka :P i kto tutaj ma przerąbane ?
jasiek98 - Pią 22 Lip, 2016

Ja zwykle wybieram kabinę, szczególnie jeśli w toalecie jest tłok. Jak jest w miarę pusto, to nie mam też problemu z sikaniem do pisuaru.
onesa - Pią 22 Lip, 2016

jasiek98, inni panowie Ciebie rozpraszają ?
jasiek98 - Pią 22 Lip, 2016

Powiedzmy, że tak. ;)
onesa - Czw 28 Lip, 2016

jasiek98, to chyba jakiś bardziej skomplikowany problem :P
bigay2016 - Wto 02 Sie, 2016

Ostatnio do pisuaru, kiedyś korzystałem tylko z kabiny. :D
onesa - Wto 02 Sie, 2016

bigay2016, a co ciebie skłoniło do pisuaru?
bigay2016 - Wto 02 Sie, 2016

onesa napisał/a:
bigay2016, a co ciebie skłoniło do pisuaru?


Sam nie wiem. Jakoś tak samo z siebie się wzięło, że zacząłem korzystać z pisuarów, ale głównie w galeriach, sklepach itd, jak np w szkole, to zawsze z kabiny, no chyba, że była zajęta to nie będę z siebie błazna robił i wychodził z łazienki, to wtedy szedłem do pisuaru. :D Chodzi o to głównie, że w szkole czułem się nie swojo, bo dużo znajomych itp. :P

onesa - Nie 07 Sie, 2016

bigay2016, rozumiem, to dobrze że się przełamałeś :)
tcq - Wto 09 Sie, 2016

A ja zawsze wybieram pisuar. Czystość publicznych toalet często pozostawia wiele do życzenia, a przy pisuarze dotykam jedynie siebie bez zbędnego macania klamek, desek sedesowych i wszelkich innych przedmiotów.
Bawią mnie sytuacje, kiedy faceci leją do pisuaru odwarcając się i zasłaniając się: skoro się krępują to czemu nie poszli do kabiny? Ja tam niczego nie ukrywam - jak ktoś ma ochotę popatrzeć to proszę badzo - nic mi nie ubędzie, a jak ktoś czerpie radość z oglądania mojego wacka to na zdrowie mu :D

I tak oto tym postem chciałem się też przywitać z forumowiczami :) Miło, że takie miejsce w Internecie jest, a przyrodzenie stanowi coraz mniejsze tabu :)

onesa - Wto 09 Sie, 2016

tcq, witamy witamy.
Per Rectum - Wto 09 Sie, 2016

tcq napisał/a:

I tak oto tym postem chciałem się też przywitać z forumowiczami :) Miło, że takie miejsce w Internecie jest, a przyrodzenie stanowi coraz mniejsze tabu :)


Witam! :)
I zgadzam się całkowicie z Twoim zdaniem na temat korzystania z publicznej toalety. Może tylko dodam, że w razie korzystania z kabiny (i dotykania klamek, sedesów itp.) można zwyczajnie przed wyjściem z toalety umyć ręce.
Jednak nie ma to jak szybkie siku do pisuaru. A Ci co lubią popatrzeć, niech patrzą... ;)

onesa - Sro 10 Sie, 2016

Per Rectum, no zdecydowanie wypadałoby umyć ręce po publicznej toalecie :P nawet jeżeli korzystało się tylko z pisuaru.
Per Rectum - Czw 11 Sie, 2016

onesa napisał/a:
Per Rectum, no zdecydowanie wypadałoby umyć ręce po publicznej toalecie :P nawet jeżeli korzystało się tylko z pisuaru.

No, tak. Masz rację. Zdarza mi się jednak po szybkim siku nie umyć łapek... :oops:

grzesiu90 - Czw 11 Sie, 2016

Ja tez zawsze pisuar. Jakoś jest dla mnie bardziej higieniczny...i totalnie zgadzam się z postem wyżej, odwracanie sie i zakrywanie jest tak śmieszne, że aż żałosne :D
onesa - Czw 11 Sie, 2016

Per Rectum, oby to był ostatni raz! :twisted: heh
Per Rectum - Pią 12 Sie, 2016

onesa napisał/a:
Per Rectum, oby to był ostatni raz! :twisted: heh

Tak jest! Przepraszam... :roll:

kotełmm - Pią 19 Sie, 2016

Pisuar :P
onesa - Sob 20 Sie, 2016

kotełmm, cieszymy się że podzieliłeś się z nami tą informacją.
gutek90 - Nie 21 Sie, 2016

Tylko pisuar. Nie wiem jaki jest sens wchodzic do kabiny :) Pisuar ze ściankami czy bez ścianek - żadna róznica dla mnie :)
Patryk13 - Nie 21 Sie, 2016

Ja zawsze i wszędzie pisuar, czy są ścianki pomiędzy czy nie.
onesa - Pon 22 Sie, 2016

no my mamy coś takiego:P

Patryk13 - Pon 22 Sie, 2016

onesa napisał/a:
no my mamy coś takiego:P
Obrazek

Ciekawe :D

onesa - Pon 22 Sie, 2016

Patryk13, jakoś mnie ten pisuar nie przekonuje, zdecydowanie wolę tradycyjnie :D
DTTPO - Pią 27 Sty, 2017

Ja się nie dziwię osobom, które unikają pisuaru, albo stawania kolo kogoś, bo jak bylem młody to miałem przypadłość , jak się później dowiedziałem zwana strachliwym pęcherzem, tzn. W obecności innej osoby nie mogłem sie wysikać, mogłem wyciągać sprzęt ale ani kropelka nie chciała wylecieć. W podstawówce mieliśmy stare kible ze sciana płaczu to albo chodziłem tam bardzo szybko zanim nikt inny nie przyszedł, albo wychhodzilem z lekcji sie wysikać, albo wcale. Bylo to dosyć upierdliwe w wielu sytuacjach. Ogólnie ta przypadłość niezależna od woli. Bo jakos szczególnego wstydu do przebierania sie nago przy innych nie miałem.
W

liceum problem sie zmniejszył a kompletnie mi ustal od kiedy zacząłem uprawiać seks.

Teraz pisuaru bez problemu mogę używać przy innych i to robię chętnie, ale bez przesady innym na sprzety nie patrzę, głupio by mi było.

onesa - Nie 12 Lut, 2017

O jakiś nowy termin "strachliwy pęcherz". Inni panowie mieli podobnie?
brooxx - Pon 13 Lut, 2017

Jest na to oficjalna międzynarodowa nazwa paruresis wiec problem chyba nie aż tak rzadki. Mi tez się przytrafia, ale mniej niż dawniej i z pewnością nie tak mocno jak niektórym którzy opisują to w internecie.
zbychwawawa - Pią 17 Lut, 2017

Nigdy nie miałem z tym problemu. Sikasz odchodzisz i tyle. Niektórzy to za dużo się takimi prostymi czynnościami zawracają głowę.
onesa - Sro 01 Mar, 2017

zbychwawawa napisał/a:
Sikasz odchodzisz i tyle


U was to szybko idzie, u nas (dziewczyn) to kolejki.. czekasz i czekasz na swoją kolej

Nunak - Sro 01 Mar, 2017

onesa, można temu zaradzić. Oprócz pisuaru, który Ty wrzuciłaś, jest jeszcze:



Chociaż, nie wiem, czy któraś z kobiet chciałaby z tego korzystać. Wydaje mi się mało higieniczne :-/

Czasami korzystam z pisuaru, a czasami z kabiny. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie zależy to od obecności kogokolwiek w toalecie.

onesa - Sro 26 Lut, 2020

Odświeżam temat
Oleg_1981 - Sob 29 Lut, 2020

Wybieram pisuar kiedy:
1. Bardzo mi sie chce lub
2. Nikogo nie ma przy najblizszym pisuarze z prawej i z lewej
... inaczej nie dam rady sie wysikać.

Czy chlopaki podgladaja? Alez oczywiscie, ze tak. Natomiast dla mnie smieszne sa inne sytuacje. Kiedy koles z kompleksem zamiast stac na przeciwko pisuaru stoi do niego prawie bokiem zeby tylko ... tylko nikt nie dojrzal jego "tajwmnicy panstwowej" :-)

zbycho6868 - Nie 01 Mar, 2020

Oleg_1981 napisał/a:
Wybieram pisuar kiedy:
1. Bardzo mi sie chce lub
2. Nikogo nie ma przy najblizszym pisuarze z prawej i z lewej
... inaczej nie dam rady sie wysikać.

Czy chlopaki podgladaja? Alez oczywiscie, ze tak. Natomiast dla mnie smieszne sa inne sytuacje. Kiedy koles z kompleksem zamiast stac na przeciwko pisuaru stoi do niego prawie bokiem zeby tylko ... tylko nikt nie dojrzal jego "tajwmnicy panstwowej" :-)



Widzę że też to samo że przy kimś nie można się wysikać. Też tak mam

adrian2000 - Nie 01 Mar, 2020

Pisuar :)
Koliber94 - Nie 08 Mar, 2020

Dla mnie nie ma znaczenia, po prostu idę tam gdzie jest wolne. A jak ktoś się gapi to nie świadczy o nim. Przecież wiadomo, że wszyscy mamy to samo :)
Penisek2001 - Czw 25 Cze, 2020

Wybieram pisuar zadko sie zdarza ze kabinę
Anima2626 - Sob 27 Cze, 2020

Kiedys tylko toaleta, jak ktos byl przy pisuarze to nie moglem sie wysikac. Teraz bez roznicy, nawet jak ktos stoi przy pisuarze obok.
toton - Sro 16 Wrz, 2020

Dalibyście radę?

Oleg_1981 - Sro 16 Wrz, 2020

toton napisał/a:
Dalibyście radę?
Obrazek


Bez problemu

Severti - Sro 16 Wrz, 2020

pisuar
fenis - Czw 17 Wrz, 2020

Jakieś kilka dni temu byłem w pewnym domu u znajomych kolegi, zajechaliśmy tam w pewnej sprawie.

Miało być chwilkę, ale wiadomo że potrwało dłużej.



Lać mi się zaczęło chcieć jak cholera i się pytam, gdzie jest toaleta, ponieważ chciałbym skorzystać

Na to pani domu pokazuje gdzie i mówi mi mniej więcej tak:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:



Ja pitolę:blink:, myślałem, że się przesłyszałem

Odpowiadam: "Ja jestem mężczyzną proszę łaskawej pani i sikam na stojąco, mężczyźni tak mają."

Ona: "U nas wszyscy mężczyźni sikają na siedząco".

Oleg_1981 - Czw 17 Wrz, 2020

fenis napisał/a:
Jakieś kilka dni temu byłem w pewnym domu u znajomych kolegi, zajechaliśmy tam w pewnej sprawie.

Miało być chwilkę, ale wiadomo że potrwało dłużej.

Lać mi się zaczęło chcieć jak cholera i się pytam, gdzie jest toaleta, ponieważ chciałbym skorzystać:rolleyes:.

Na to pani domu pokazuje gdzie i mówi mi mniej więcej tak:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:

Ja pitolę:blink:, myślałem, że się przesłyszałem

Odpowiadam: "Ja jestem mężczyzną proszę łaskawej pani i sikam na stojąco, mężczyźni tak mają."

Ona: "U nas wszyscy mężczyźni sikają na siedząco".


Nie dziwie sie kobiecie bo pewnie sprzata po swoich domownikach. Niestety, wstyd Panowie przyznac, ale wiekszosc z nas nie panuje nad strumieniem, bawi sie prowadzac strugi na brzeg. Wystarczy wejsc do publicznej toalety i kazdy rozumie. Dlatego, tej Pani sie nie dziwie.

onesa - Pią 18 Wrz, 2020

Nie spotkałam sie jeszcze z sytuacją, w której facet zasikałby mi wc. Raczej dorośli ludzie umieją kontrolować gdzie oddają mocz. Mnie również denerwuje jak ludzie nie zamykają deski od wc. Ale przecież nie będę im zwracała uwagi.
DTTPO - Pią 18 Wrz, 2020

To nie chodzi o nietrafianie, ale o to co się wychlapuje, jeśli ktoś sikał w krótkich spodenkach, to powinien wiedzieć o co chodzi. Zależnie od typu muszli, bo najgorzej, gdy jest taka stara z półką i się sika na półkę, chlapie jak cholera, a jak się sika polldo dziury to głośno jak cholera, ale prawie nie chlapie. Sinak IE po ściance niewiele pomaga, bo też mała mgła idzie. Najmniej się rozchlapuje o dziwo, gdy się sika do głębokiej wody, bo tworzą się duże krople, które w górę nie lecą bo mają mniejszą prędkość.


Dlatego ja w domu sikam prosto do zlewu, bez chlapania a zlew potem opłukuje przy myciu rąk :-)

zbycho6868 - Pią 18 Wrz, 2020

[quote="DTTPO"]


Dlatego ja w domu sikam prosto do zlewu, bez chlapania a zlew potem opłukuje przy myciu rąk :-) [/quot

A co na to wspolmieszkancy

DTTPO - Pią 18 Wrz, 2020

Nic. Żona wie i jej to pasuje bo mniej nachlapane. Syn jeszcze nie dosięga do zlewu, to na szafce obok muszli widać ile się chlapie, choć część, to woda przy spłukiwaniu.
michalza - Czw 03 Gru, 2020

DTTPO napisał/a:
Nic. Żona wie i jej to pasuje bo mniej nachlapane. Syn jeszcze nie dosięga do zlewu, to na szafce obok muszli widać ile się chlapie, choć część, to woda przy spłukiwaniu.


Nie masz przypadkiem niewyregulowanej miski klozetowej? Bo raczej nie powinno pryskać przy spłukiwaniu. Jesli pryska to znaczy, ze strumień jest zbyt mocny.

DTTPO - Sro 09 Gru, 2020

Mamy stary sedes "z półką", i stara spłuczkę, tam nie ma regulacji. Chlapie zdaje się, gdy "coś" jest na półce. Żona nie chce wymieniać póki co, bo nie lubi tych bez półki, bo mówi, że jej chlapie na ... No na dupę, gdy robi 2.... Ciężki temat :wink:
Dekarion - Wto 15 Gru, 2020

Bardzo często pryska w przypadku misek bezkołnierzowych. Jeśli ciśnienie w spłuczce jest niewyregulowane i jest zbyt duże.
Ale w tym przypadku to faktycznie chyba wina tego starego wc z półką :P
Sam jednak mam wc bez i nic nie chlapie. Jakbyś chciał wstawic nowy to polecam roca gap, sprawdza się dobrze i nie ma chlapania.

2001 - Pon 28 Gru, 2020

Pisuar 😃
juansto - Wto 05 Sty, 2021

Ja sikam na siedzaco jak sobie troche wiecej popiję :P Ale w innej sytuacji jakos sobie tego nie wyobrażam :P
No ale pewnie jakby mi ktoś tak powiedział jak włascicielka domu to bym tak zrobił Jej dom jej prawo.

toton - Czw 07 Sty, 2021

juansto napisał/a:
Ja sikam na siedzaco jak sobie troche wiecej popiję :P Ale w innej sytuacji jakos sobie tego nie wyobrażam :P
No ale pewnie jakby mi ktoś tak powiedział jak włascicielka domu to bym tak zrobił Jej dom jej prawo.


A ja bym sobie olał i sikal tak jak mi pasuje.Nie sikam na deskę.

Mati18 - Sro 07 Kwi, 2021

Pisuar. Zwłaszcza, że mam takie ustrojstwo w domu. 8)
Oleg_1981 - Sro 07 Kwi, 2021

Mati18 napisał/a:
Pisuar. Zwłaszcza, że mam takie ustrojstwo w domu. 8)


Zazdroszczę :-)

Dekarion - Czw 08 Kwi, 2021

Ja pisuar ale zwykle toaletę bo pisuaru nie ma.
Ancymon - Nie 11 Kwi, 2021

krystek_walikon napisał/a:
A ja też wybieram kabinę jak tylko się da. Nie wiem, mam jakąś lekką blokadę przy takich pisuarach ustawionych po prostu jeden obok drugiego, zwłaszcza gdy obok ktoś jest albo za chwilę może wejść. I to nie jest kwestia tego, że się wstydzę wyciągnąć penisa, bo w innych sytuacjach nie ma problemu - każdemu mógłbym go udostępnić do oglądania i nic w tym wielkiego bym w tym nie widział. Ale w tej konkretnej sytuacji czuję się jakoś przyblokowany. Jest to pewne głupie utrudnienie w życiu, ale też wiem, że niektórzy tak po prostu mają.

Mam w 100% tak samo :|

rafal99 - Sro 29 Lis, 2023

Ja zawsze wybieram pisuar ze względu na wygodę i higienę. Zawsze mnie dziwi jak niektórzy wolą czekać w kolejce do kabiny, mimo że wiele pisuarów jest wolnych. Zaobserwowałem, że to zjawisko dotyczy głównie bardzo młodych mężczyzn, pozostali zazwyczaj wybierają pisuar. Nieraz byłem świadkiem jak ustawiała się kolejka nastolatków do kabiny i żaden z nich nie korzystał z pisuaru. Analogicznie wygląda sytuacja pod prysznicami na basenach, gdzie w majtkach kąpią się głównie młodzi.
cypher11 - Sro 06 Gru, 2023

Pisuar
adamos125 - Czw 25 Sty, 2024

Pisuar

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group