Cofnięty penis - Penis po wysiłku fizycznym.

kraszer - Wto 17 Gru, 2013
Temat postu: Penis po wysiłku fizycznym.
Witam,

Czy to normalne że podczas wysiłku fizycznego penis się kurczy? Osobiście wstydzę się wziąć prysznic przy innych np. po WFie ponieważ penis się kurczy i jest bardzo małych rozmiarów (tak jakby się chowa), na basenie również występuje ten problem, ale to raczej przez temeprature wody.

kadeon - Wto 17 Gru, 2013

Tak to jest normalne mam to samo ogólnie wiosna latem większy jest bo i temp wyższa teraz wystarczy spacer czy jazda na rowerze w jesienny dzień i sie skurczy i to samo jak jestem nad jeziorkiem w lato.
michal76 - Sob 12 Wrz, 2015

Tak może się zdarzać nie u wszystkich ale jest to normalne, nie stresuj się.
kibicsportowy - Sob 13 Sie, 2016

Mój penis po basenie lub treningu jest strasznie cofnięty, ma może 2cm dlugości, masakra. I żeby iść się wykapać muszę go rozbudzić. Pod wodą szybko wraca do rozmiarów ale wstyd troche wejs gdzie penis jest tak mały. Czasem po prostu zdejmuje gacie, przykrywam recznikiem, siadam i ręką go masuje (albo moszne) i tez wraca do rozmiarów.
bigay2016 - Sro 28 Wrz, 2016

E tam, nie ma się czym przejmować. :) Znaczy rozumiem, że taka sytuacja może krępować. Ja sam mam niewielkiego członka, a na basenie, jak się wyjdzie z zimnej wody to już w ogóle, ale zazwyczaj staram się myć pod prysznicem nago. Jakoś nie specjalnie mnie to krępuje. Oczywiście pod warunkiem, że nie widzę, ani na basenie, ani w szatni nikogo znajomego. ;) "Samobójcą" nie jestem. :P
onesa - Pią 07 Paź, 2016

bigay2016, dlaczego samobójcą? znajomi są według ciebie bardziej krytyczni? czy boisz się że to co zobaczą przekażą kolejnym osobom?
bigay2016 - Sob 08 Paź, 2016

onesa napisał/a:
bigay2016, dlaczego samobójcą? znajomi są według ciebie bardziej krytyczni? czy boisz się że to co zobaczą przekażą kolejnym osobom?


Raczej to drugie. ;) życia nie znasz? ;)

onesa - Sob 08 Paź, 2016

bigay2016, no dziewczyny to większe plotkary ale takich tematów w moim towarzystwie się nie poruszało :P
myopic - Pią 16 Gru, 2016

Niestety tez tak mam, ale co zrobic :roll:
men78 - Czw 05 Sty, 2017

Mam podobnie jest ciepło penis dynda swobodnie jest zimno biedny sie kurczy
zbycho6868 - Czw 05 Sty, 2017

bigay2016 napisał/a:
E tam, nie ma się czym przejmować. :) Znaczy rozumiem, że taka sytuacja może krępować. Ja sam mam niewielkiego członka, a na basenie, jak się wyjdzie z zimnej wody to już w ogóle, ale zazwyczaj staram się myć pod prysznicem nago. Jakoś nie specjalnie mnie to krępuje. Oczywiście pod warunkiem, że nie widzę, ani na basenie, ani w szatni nikogo znajomego. ;) "Samobójcą" nie jestem. :P


Fakt jest tak ale zdarza sie ze poleci do gory na widok innych pod natryskiem

men78 - Wto 17 Sty, 2017

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b75e0566fc2d9d30
onesa - Sro 18 Sty, 2017

men78, popraw link Strona nie znaleziona - Błąd 404
Comenius - Pią 21 Kwi, 2017

Moim zdaniem nie ma co się przejmować. U mnie zawsze kiedy jestem po treningu na siłownik wydaje się mniejszy i nic sobie z tego nie robię. Rozbieram się do rosołu idę pod prysznic i nie zwaracam uwagi na inne osoby, bo ja po prostu nie zwracam też na innych, a nawet jak kogoś zobaczę to nie uważam, aby był to temat do oceny czy gadania, bo miarę swojego małego poznaje się po iluś tam latach współżycia, a nie tego kiedy wisi pod prysznicem po wyjściu z basenu czy siłowni...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group