Ogólnie o powiększaniu - Jak powiększyć penisa na pare godzin

Kamilov - Pią 21 Cze, 2013
Temat postu: Jak powiększyć penisa na pare godzin
Witam ma ktoś może pojęcie jak powiększyć penisa choćby na parę godzin chodzi mi o to ze mam strasznie małego penisa wręcz dziecinnego a uprawiam sport i po każdym treningu oczywisty jest prysznic i zawsze muszę schodzić szybko do szatni żeby nikt nie zobaczył mojego kompleksu druga sprawa mam dziewczyne 2 lata i chcemy przeżyć swój pierwsy raz a ja sie strasznie tego boje bo nawet nie wiem czy dam rade z tak małym penisem gdy stanie mam około 10 cm . Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
haster69 - Pon 24 Cze, 2013

Zaakceptuj siebie i Ci przejdzie.
Gorryl - Sro 26 Cze, 2013

doprowadź go do półwzwodu, no chyba że w waszej szatni nie boicie sie erekcji to paraduj z postawioną pałą i tyle. jak sie boisz dziewczyny to pierwszy raz zróbcie po ciemku, a zobaczysz że i tak zrobisz jej przyjemność. Bez uprzedzęń łatwiej ci będzie ruchać :)
potency - Wto 10 Wrz, 2013

Pompka daje szybko efekty, ale krótkotrwałe*jak nie stosujesz przez dłuższy czas. Poza tym zaraz po użyciu może osłabić trochę erekcję.
ossylwia12 - Pon 30 Wrz, 2013

nic z tym nie zrobisz musisz sie z tym pogodzic i juz
arrek99 - Sro 16 Paź, 2013

co racja to racja ! Ale ona może bym dla was lekiem na wszystko, też miałem takie problemy i mi pomogła a szczególnie jej wypowiedzi, nie wspominając o wyglądzie..
Weronika - Wto 17 Cze, 2014
Temat postu: a krem plus ring - szybka metoda
Mozesz zastosowac krem powiekszajacy penisa, wmasowac go szybko w lazience, zalozyc ring zaraz po masazu, aby krew nie odplynela i wrocic na trening. Krew zostanie w penisie, ale nie przesadzaj z ringiem, max 30 minut. Wracajac do szatni ukradkiem zdejmujesz ring i mozesz sie pochwalic wiekszym penisem niz zwykle.

To taki szybki sposob :)

Flinston - Czw 19 Cze, 2014

Yhm, kobieta która potwierdza że krem na porost penisa działa... Ciekawe... Ty co sobie nim smarujesz? I ring sobie gdzie zakładasz?
widel80 - Sob 12 Lip, 2014

A co to? kobieta nie może znać się na takich sprawach? może to sposób jej męża na powiększenie? zero odpowiedzi źle jak ktoś coś podpowie fajny sprawdzony sposób to też źle..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group