Realni - Dlaczego opada mi penis podczas stosunku?

proletarianie - Sro 02 Sty, 2013
Temat postu: Dlaczego opada mi penis podczas stosunku?
Witam mam pytanie jestem z moja żoną 18 lat .Ale od pewnego czasu mój penis zaczyna opadać podczas stosunku. Gdy jest gra wstępna to wtedy staje jest twardy i sztywny ale podczas już stosunku po jakimś czasie zaczyna opadać i robi gumowy i opada dlaczego tak się dzieje? Czasami udaje się nam wrócić do gry z powrotem ale często kończy to na niczym.Moja żona jest wyrozumiała ale ja czuję się jak idiota.
andrzejgadarr - Sro 02 Sty, 2013

Z Twojego opis powody mogą być dwa- psychologiczny wynikający z braku takiego podniecenia jak wcześniej. Na to radą mogą być jakieś eksperymenty, nowe pozycje, ogólnie urozmaicenie stosunku.
A drugi- może to być objaw problemów z układem krwionośnym (stan naczyń krwionośnych) lub z ciśnieniem krwi.
Palisz papierosy, uprawiasz sport?

zbycho68 - Sro 02 Sty, 2013

moze tez byc powodem wczesniejsze nadmierne trzepanie ręką
gladiator01 - Wto 16 Cze, 2015

O ostatni wpis był ciekawy. Kolejny znawca... :P
Pemm - Sro 29 Cze, 2016

Weź pod uwagę stopniowe starzenie się. Idź do lekarza i jeśli jest przyczyna chorobowa to postaraj się ją wyeliminować lub złagodzić.. Napisz czy nadal jesteś zainteresowany tematem albo wyślij PW
onesa - Czw 30 Cze, 2016

Pemm, Twórca tematu był tutaj na forum Ostatnia wizyta: Sro 09 Sty, 2013, więc raczej już nie jest zainteresowany tym tematem..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group