Prostata - co zamiast anerosa?

Kali - Czw 05 Paź, 2006
Temat postu: co zamiast anerosa?
Hej!

Co polecacie zamiast anerosa? Niestety mozna go nabyć jedynie na tej stronie za 270zl, a w innych sklepach internetowych po prostu go nie ma.

Może wibrator do szukania punktu g, albo wibrator analny taki jak ten: http://www.sexshop.com.pl...a%20wibruj%B1ca

harold mckee - Czw 05 Paź, 2006

polecam pomyslec nad soba.. :shock:
Kali - Pią 06 Paź, 2006

?? Bo ??

Jeśli komuś się podoba masaż prostaty to trzeba być od razu gejem? Zapewniam Cię, że nim nie jestem i chyba nigdy nie będę, bo jednak tak się składa, że wolę dziewczyny...

harold mckee - Pią 06 Paź, 2006

nie chodzi mi o to .. do gejow nic nie mam ..
Joe_Kos - Pią 03 Lis, 2006

Ani ja, ale podobnie jak haroldzik, radzę pomyślec troszke usilniej
ic - Sob 04 Lis, 2006

wow... chyba jesteś ciut zdesperowany człowieku..
omninatonibn - Czw 05 Lip, 2007

haha:) Ciutke
BASF - Czw 05 Lip, 2007

No cóż. Są i tacy ludzie. A za te 270PLN kup lepiej swojej kobiecie jakiś potrzebniejszy prezencik a nie sobie takie coś.
fisz1 - Nie 09 Mar, 2008

jesteście beznadziejni:/ Koleś zadał konkretne pytanie, czy zamiast anerosa można użyć czegoś innego. Jednymi słowy czy twojej prostacie nie jest wszystko jedno co ją stymuluje?
snapee - Sro 09 Kwi, 2008

wydaje mi się, że musisz albo poprostu jeśli się nie brzydzisz i masz długie palce no to paluszkami ją postymulować, jeśli to Ci nie odpowiada sam musisz wykombinować jakiś przedmiot, którym będziesz mógł swobodnie stymulować prostatę i sprawiać sobie przyjemnośc ;]
Martinow - Wto 03 Cze, 2008
Temat postu: Nexus
Wlasnie pojawila sie alternatywa. Stymulator prostaty nowej generacji NEXUS. Ja jeszcze nie kupilem ale nosze sie z tym zamiarem - chetnych odsylam - www.superorgazm.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group