Stulejka - Jak rozciągnąć skórę

troll123 - Sro 30 Maj, 2012
Temat postu: Jak rozciągnąć skórę
Witam, mam 14 lat i mój problem jest taki

Mój napletek jest nie rozciągnięta ale nie mam stulejki, miałem robione wszystkie badania od początku życia i nic takiego nie było wykryte.Czy dalibyście mi porady jak rozciągnąć napletek.W zwodzie prawie nie mam problemu ze zdjęciem napletka ale skóra pod żołędziem jest zmarszczona.Proszę o pomoc.

sasza1984 - Sro 30 Maj, 2012

Jak byłem mały to też miałem podobny problem i poradziłem sobie z nim w ten sposób: przy sikaniu trzymałem koniec napletka w ten sposób, żeby mocz gromadził się pod napletkiem. W takim stanie przytrzymywałem kilkanaście sekund po czym puszczałem skórę. Po pewnym czasie wszystko się ładnie porozciągało i do dziś nie mam żadnych tego typu problemów :)
Manek - Pią 01 Cze, 2012

Też miałem taki problem, i poradziłem sobie z nim naciągajac napletek podczas ciepłej kąpieli, wtedy skóra jest bardziej podatna na rozciąganie.
Wyglądało to tak, że podczas wzwodu naciągałem ręką napletek maksymalnie ile dało radę, tak że czułem lekki ból i trzymałem 5 -10 minut. dosłownie po 2 tygodniach było widać różnice.
Do tego masturbowałem się z ściągniętym napletkiem też podczas kąpieli (oczywiście trzeba jakies smarowidło użyć :) ). Mineło z 2 miesiące i napletek z ciasnego, przylegającego do rowka, zrobił się luźny i opadniety o jakieś 1,5-2 cm od rowka

dlugigruby - Czw 21 Cze, 2012

Też rozciągałem w kąpieli. Myślałem, że potrwa to tydzień a po drugiej z kąpieli samo schodziło
troll123 - Pon 09 Lip, 2012

Mam jeszcze jedno pytanie. Robiłem ćwiczenia jak mówiliście. Podczas zwody mogę ściągnąć napletek do samego końca i nic nie boli ale czy to normalne że sam wraca pod żołądź?
randy - Pon 09 Lip, 2012

Pod żołądź - normalne. Jakby wracał na żołądź byłoby już trochę gorzej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group