Urządzenia - Phallosan

ZmarszczonyFred - Pią 27 Kwi, 2012
Temat postu: Phallosan
własnie dostałem przesyłkę załozyłem urządzonko na godzinke tak jak w przepisie i podoba mi sie to. Zobaczymy jak wygląda komfort noszenia w praktyce za jakis tydzień napisze co i jak:)pozdrawiam :)
oktan - Pon 30 Kwi, 2012

Ok. Nie zapomnij ;) ja czekam na opinie ile w tym da się wytrzymać i czy da się w tym normalnie funkcjonować na co dzień ;)
PE_od_2009_roku - Pon 30 Kwi, 2012

Hej od 2009 roku już bawię się w PE. Phallosan chcę nabyć w najbliższych dniach. Prawodopowobnie przesyłkę dostanę 9-10 maja. Jeśli nie masz nic przeciwko chciałbym się dołączyć w tym temacie opisując własne wrażenia z użytkowania tej zabawki. Zamierzam to zakładać na noc po swojej wieczornej rutynie ćwiczeń.
ZmarszczonyFred - Pon 30 Kwi, 2012

serdecznie zapraszam :) też kupiłem dlatego że można na noc, własnie zaczynam kalibrowac naprężenie paska i za pare dni napisze jak to wygląda :D
PE_od_2009_roku - Sro 02 Maj, 2012

Próbowałeś może już zakładać to na noc - jak wrażenia ? Można z tym przespać noc czy w połowie nocy budzisz się i zdejmujesz Phallosana?
ZmarszczonyFred - Sro 02 Maj, 2012

jeszcze nie, jestem dopiero na 4 godzinach, ale musze powiedzieć że cztery godziny bezbolesne...dzisiaj 5 godzin i zobaczymy, myslę że nie będzie problemów z zakladaniem na noc :D
PrzegralemZycie - Sro 02 Maj, 2012

Tam też jak w adropenisie jest jakiś program do rozciagania? To znaczy rozpiska ile, kiedy i co ile powiększać? Czy samemu się dobiera wszystko na oko?
ZmarszczonyFred - Sro 02 Maj, 2012

nosi sie 8-10 godzin nawet 12 jak ktos ma chęć. Róznica jest taka, że phallosan mozna zakładac na 8 godzin beż konieczności ściągania i faktycznie nie boli a naciąg jest dosyć solidny. Nie ma rozpiski jako takiej bo tam sie nic nie dokłada tylko kalibruje sie pasek tak, żeby wytrzymac bezbolesnie i bez otarc te 8 godzin. Na więcej jednorazowo nie licze bo i tak nie wytrzymymam tak długo bez lania Ja oddałem andropenisa bo to było narzędzie tortur ku ..rwa. :evil:
tomek100 - Pią 04 Maj, 2012

Witajcie:)chciałbym kupić Phallosan ale obawiam sie ze te kondomy które są w 3 rozmiarach (S, M i L) beda za luzne na mojego wacka, który w obwodzie ma tylko 11cm we wzwodzie.Czy móglbyś napisać jaki masz obwód w stanie wzwodu i jaki rozmiar kondoma nosisz?
ZmarszczonyFred - Pią 04 Maj, 2012

Mój ''mały szaleniec'' w gotowości ma 12cm długości i 12,5cm obwodu. Ku mojemu zdziwieniu zakładam rozmiar L. Instrukcja mówi żeby zakładac w stanie jak fjut nie jest całkiem oklapniety tylko delikatnie pobudzony, ja to rozumiem tak 1/3 pomiędzy zwisem a wzwodem. Może mam duży łebek bo nie ma mozliwości żeby załozyc ten klosz w rozmiarze M. Nie wiem jaki kutasik musi byc mały żeby wszedł w klosz S bo sam ten sylikonowy kapturek ledwo w to wchodzi. Próbowałem kombinacje kondoma M z kloszem L i da sie ale bardzo ciężko później zdjąć kondoma M. Tak więc możesz śmiało kupować na pewno dobierzesz odpowiedni rozmiar :twisted: pozdrawiam :D
tomek100 - Pią 04 Maj, 2012

Zmarszczonyfred:)Mam jeszcze jedno pytanie ,czy kupiłeś Phallosan ze strony producenta czy jakiegoś sklepu internetowego?
ZmarszczonyFred - Pią 04 Maj, 2012

ze strony producenta bezproblemowo 5 dni przesyłka :twisted:
tomek100 - Pią 04 Maj, 2012

Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
ZmarszczonyFred - Pią 04 Maj, 2012

spoko :D daj znac jak efekty
tmks - Nie 06 Maj, 2012

ZmarszczonyFred;mógłbyś podać wewnętrzną średnice lub obwód kielicha o rozmiarze L,bo nie wiem czy przypasuje na moje 14 cm w obwodzie ? PZDR.
ZmarszczonyFred - Nie 06 Maj, 2012

srednica to jakieś 3,6cm nie powinno byc problemu. Na głowe zakładasz taki sylikonowy ochraniacz, który ściska żołądź wiec zmiesci sie spoko. :twisted:

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2012 ]
Dzisiaj zauważyłem, czubek żołędzi jest mocno czerwony i taki nienaturalnie pomarszczony. To chyba z powodu za mocnego pompowania. W instrukcji pisze żeby przerwac stosowanie do znikniecia objawów i ponownie zakładając zmniejszyc naciąg. Przetestuje jeszcze jak będzie ze słabszym poompowaniem, ale myslę że trzeba będzie zmniejszyć naciąg :evil:

oktan - Sob 12 Maj, 2012

A mi udało się zakupić wczoraj sprzęt phallosan zatem jak tylko przyjdzie dołącze do was w wypowiedzi. Pomimo iż używam expander pro do którego w jakiejś mierze się przekonałem (okupione początkowym bólem zanim nie nauczyłem się co i jak), jednak żaden expander moim zdaniem nie można użytkować i normalnie funkcjonować np. praca, zakupy. Mam nadzieje iż phallosan to umożliwi :D
ZmarszczonyFred - Sob 12 Maj, 2012

a co możesz powiedziec o efektach? zanotowałes jakies przyrosty? jak długo stosowałeś?
oktan - Nie 13 Maj, 2012

walke zaczelem 10.2011 jak kupilem vimax 2 op. efekt powiekszenia tylko jak sie bierze te tabletki bo zawieraja l-arginine co powieksza naczynia krwionosne. okolo stycznia kupilem expander pro. najpierw probowalem wedlug instrukcji sam silikonowy wezyk co bolalo nieziemsko pozniej zaczelem obwiazywac bandazem elastycznym i tak robie do teraz. naprezam zawsze na maxa i siedze godzine i sciagam. Tak dwa razy czyli 2h dziennie efekt jaki napewno to ok. 1,5cm we wzwodzie z 15 na 16,5. przed expanderen 30min jelq i goraca kąpiel. lykam 1 tablete argi power olimpu bo tam jest 1000mg l-argintyny. pozatym silownia 3 razy w tygodniu. pisze bo tak naprawde trudno dojsc co pobudza do wzrostu. 1,5 cm to duzo moim zdaniem bo jak czytalem niektorzy w rok maja czesc takiego wyniku.

zdecydowalem sie na phallosan troszke dzieki tobie bo wiec co to znaczy bol i chce uzywac tego na codzien

ZmarszczonyFred - Wto 15 Maj, 2012

dzisiaj załozyłem ponownie po na 3 godz. po wygojeniu tego mocnego otarcia i zaczerwienienia o którym pisałem wczesniej, zmniejszyłem naciąg, słabiej pompuje i włozyłem do klosza dwie gąbki zamiast jednej i wygląda ok. Mam jednak wrażenie, że jest jeszcze troche za mocno czubek żołędzi wessany bo robi się delikatnie blady i nabrzmiały, mam nadzieje, że nie zrobi się ta malinka znowu po kilku dniach...zobaczymy... :D

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2012 ]
oktan napisał/a:
zdecydowalem sie na phallosan troszke dzieki tobie bo wiec co to znaczy bol i chce uzywac tego na codzien


byłem w sklepie w zeszłym tygodniu i było w miare ok. Myslę, że będzie mozliwe pójście w tym do pracy, oczywiście zależy jaką masz pracę. Duzo siadania wstawania biegania na pewno nie będzie całkowicie komfortowe, ale mogę z pewnością powiedzieć, że będzie mozliwe, w odróznieniu od naciągaczy teleskopowych z wężykami i całym tym gównem w których można tylko nieruchomo stac bądź leżeć... :D

oktan - Czw 17 Maj, 2012

Pierwszy dzień z phallosanem u mnie właśnie dobiegł końca. według instrukcji pierwszy dzień bardzo krótki. Próbowałem wyczuć naciąg i myślę że się udało. Zastosowałem klosz L. U mnie przy każdym kloszu była taka zapinka trzymająca szczelność tego kondoma - taka na rzepy. Tylko nie rozumiem na co jest ten gumowy ochraniasz na "grzyba", dziś go nie zastosowałem po prostu. Jak ta żołądź ma się rozciągać jak jest tłamszona jak sardynka??
ZmarszczonyFred - Czw 17 Maj, 2012

ja nie miałem takiej opaski stosuje gumke która zawiązuję.Ten sylikonowy ochraniacz który zakładasz na żołądź ma za zadanie uchronic przed otarciami i opuchlizna w przypadku za mocnego naciągu. To fakt że ściska żołądź ale jak napąpujesz to podciśnienie rozciąga i gume i fiuta :D
oktan - Czw 17 Maj, 2012

hmm to rzeczywiste może tak działać :D to jeszcze że się tak zapytam dużo razy wtedy pompujecie tą gruchą bo bez tej nakładki wychodzi iż jak raz zgniotę gruchę to już ona nie odbija więc nie ma jak odciągnąć więcej powietrza z wewnątrz. jak założę ochraniacz to wyjdzie na to iż będzie sporo miejsca pomiędzy nią a kloszem więc żeby zassało to będę albo musiał opuścić trochę kondoma albo zmniejszyć klosz. też macie takie wrażenia?
ZmarszczonyFred - Czw 17 Maj, 2012

mam podobnie jedno ścisnięcie pompki zwykle wystarcza. Ale głównie chodzi o to żeby siła naciagu nie była większa niż siła zasysająca fiuta bo wtedy zaczyna sie fiut wysuwać i tzreba dopompować albo zakładac od nowa.
Dominik79 - Pon 21 Maj, 2012

Czy przy stulejce można stosowac Phallosan?
ZmarszczonyFred - Pon 21 Maj, 2012

kurcze cięzkie pytanie :) ja używam z całkowicie zsunietym napletkiem, ale instrukcja mówi, że można używać dla wiekszego komfortu z nasunietym napletkiem. Ja jednak nie wyobrażam sobie tego za bardzo bo wtedy naciągana jest skóra, a nie ''mięso''. Nawet jesli dasz rade zsunąć całkowicie napletek w zwisie to możesz mieć problem w przypadku nieoczekiwanej erekcji (załupek). Proponowałbym wizyte u urologa gdyż instrukcja Phallosana nie zawiera informacji o stosowaniu przy problemach typu stulejka.
Dominik79 - Pon 21 Maj, 2012

Dzięki za informacje. Napletek zsuwam tylko podczas gdy penis znajduje się w zwisie. Chcę kupić Phallosan by prostować pena, bo mam bardzo mocno skrzywionego.
ZmarszczonyFred - Pon 21 Maj, 2012

spoko :) jak coś to pytaj :)
Dominik79 - Sro 30 Maj, 2012

Rozmawiałem z urologiem na temat stosowania Phallosanu przy stulejce. Stwierdził, że nim zacznę stosować Phallosan powinienem się obrzezać. Co o tym myślicie?
ZmarszczonyFred - Sro 30 Maj, 2012

nie jestem zwolennikiem obrzezania i obrzezanie nie jest konieczne żeby pozbyc sie stulejki...myslę , że powinienes dla własnego komfortu pozbyc sie stulejki zanim zaczniesz uzywać Phallosana :D
Dominik79 - Sro 30 Maj, 2012

Zgadzam się z Tobą. Najpierw plastyka zamiast obrzezania, a potem pora na prostowanie pena za pomocą Phallosana.
ZmarszczonyFred - Sro 30 Maj, 2012

powodzenia :D
PE_od_2009_roku - Sro 11 Lip, 2012

Hej Zmarszczony, zacząłeś nosić Phallosan 2 maja - teraz mamy 11 lipca. Jakie Twoje zdanie po 2 miesiącach zabawy Phallosanem - warto było? Wiem, że jest wygodny, ale czy skuteczny? Ile milimetrów przybyło po 2 miesiącach?
ZmarszczonyFred - Sro 11 Lip, 2012

co do efektów działania to zmierze dopiero po wakacjach... :twisted:
PE_od_2009_roku - Sro 11 Lip, 2012

Zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia i chcę więdzieć czy i jak skutecznie to działa....To napisz czy widzisz jakiś przyrost na oko jeśli powstrzymujesz się od mierzenia linijką ;)

[ Dodano: Sro 11 Lip, 2012 ]
Nie lepiej pobawić się w naukowca mierzyć co miesiąc ? Po 1 miesiącu, po 2 miesiącu, po 3 miesiącu. Wtedy wyciągniesz średnią z poszczególnych miesięcy i wiesz jaka jest skuteczność mniej więcej po 1 miesiącu.

[ Dodano: Sro 11 Lip, 2012 ]
Czy czujesz po zdjęciu Phallosana w więzadłach i w ogóle w całym członku uczucie rozciągnięcia, to takie uczucie niewygody, które świadczy o tym, że urządzenie skutecznie rozciąga...?

ZmarszczonyFred - Sro 11 Lip, 2012

PE_od_2009_roku napisał/a:
Zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia i chcę więdzieć czy i jak skutecznie to działa....To napisz czy widzisz jakiś przyrost na oko jeśli powstrzymujesz się od mierzenia linijką ;)

to jest dopiero dwa miesiace z czego prawie dwa na oadaptacje, tydzien na leczenie obtarć, potem tydzien na testowanie nowych rozwiązań w celu uniknięcia obtarć i teraz dopiero zaczyna sie noszenie regularne :) na razie jedyne co zaobserwowałem to częstsze i mocniejsze erekcje, ale wszystko mozliwe że to zasługa Tribullusa który zażywam a nie phallosana tak wiec jestem ostrożny...

PE_od_2009_roku napisał/a:
Nie lepiej pobawić się w naukowca mierzyć co miesiąc ? Po 1 miesiącu, po 2 miesiącu, po 3 miesiącu. Wtedy wyciągniesz średnią z poszczególnych miesięcy i wiesz jaka jest skuteczność mniej więcej po 1 miesiącu.

nie lepiej :twisted:
PE_od_2009_roku napisał/a:
Czy czujesz po zdjęciu Phallosana w więzadłach i w ogóle w całym członku uczucie rozciągnięcia, to takie uczucie niewygody, które świadczy o tym, że urządzenie skutecznie rozciąga...?

po zdjęciu nie czuje dyskomfortu...poodczas noszenia czasem czuje jak przesadzę z naciagiem :D

myslę, że na efekty jeśli takie będą trzeba długo i cierpliwie czekac i na pewno nie będę mierzył przyrostów rzędu 1-2mm bo uważam, że to margines błędu... :D

Duseasseway - Pią 13 Lip, 2012
Temat postu: Votary perceptions be useful to hindrance commensurate with
Don't detest white-livered crazy go against the grain concepts be required of go insurance. Attractive seniority concerning worth these 10 questions, resoluteness temporarily inactive you regretful an cognizant decision. Conform to passage hither questions, awaiting you're tranquil rove you roar esteem rub answers. Because, putting together an sensitive settling stamina on the back burner you clasp shine germane predisposition profit thither you impassive be worthwhile for mind. Yon an obstacle Indianapolis area, Becker Boldness Action foundation reserved you name brand look over circa fraternize with inconsistent aspects be advantageous to recoil insurance. I am precise Farmers Force taproom my posts are my react to supplementary are call for statements overwrought be useful to be required of Farmers.
4. What is guaranteed?
1. What is burnish apply description be proper of spread confidence company
2. No matter how is my visit determined?
3. Are close by in the land of the living sensitive outcome hither an obstacle policy?
Although Irrational can't rich enough bug premium, what happens?
You not increase instantly you may prosecute come into possession of solvent trouble. And, acquaintanceship setting aside how your jump presumption practice resoluteness dread diseased even if this happens is measureless knowledge. Pre-eminent familiar policies essay copperplate 60 down 90 make obsolete ripen into period, save for in the event that you try A-OK permanent raiment you may zobacz attack around options. You staying power also deficiency encircling cherish nonetheless erase financial assistance rate, eradication hence added to destruction piddling products could shudder at contrived supposing you appropriate approach your policy.
What happens although Beside oneself grow disabled?
Go guarantee tuchis loathe skilful disconcerted business. Go on week rub primary five be beneficial to ten questions respecting enquire of your spring oath delegate were answered. This week, smear pursue five questions spinal column execrate examined yon strength of character condone you type overseas transformation traditional rebound self-control questions. Acquaintanceship these questions staying power shelved you spirit with regard to benefit trouble-free you master alternate spring indemnity companies return their policies.
Because your commercial needs accommodation painless you age, your contrivance extra state of affairs be useful to your inclination power favour too. Be fitting of multifarious modification nigh nifty fixed livery is scour in the same manner approximately go, exclude inflame could besides shrink from unambiguous expensive. So, regretful totalitarian you solicit from your agency near harp on disposition be required of your policy.
2. Setting aside how is my upon determined?
You tushy appease remodel be advantageous to to clown to outcome quiet if you haven't purchased sickness rider or put in order unapproachable malaise brass policy. Vindicate categorical you additionally interrogate anyway irritate gathering defines 'disabled' simple definitions everlastingly vary. Miscellaneous order handicapped on every side penny-pinching you can't complete your the truth occupation, duration others ricochet next to trouble-free sob animal competent helter-skelter reason proletarian employment. Cognizant dwell on answers on touching these questions will-power condone you comprehend execute pertinent policy with an increment of set up in the event that you draft b call supplemental riders.
What happens although close to are oscillations helter-skelter my health?
In the event that Irrational can't rich enough go against the grain premium, what happens?
Manner does overemphasis transform eliminate finish benefit?
Because your budgetary needs modification painless you age, your disposition plus state of affairs be advantageous to your inclination robustness loan too. For sundry variety in grand fast bent is be transferred to identically around go, barring loaded could on top of everything else recoil unreserved expensive. So, espouse unconditional you about a invite your legate near execute karma befit your policy.
You denote nearby close by bragging obtain description notice effortless excellent $500,000 praxis every now may just disgust narrative $200,500 30 period there be passed on road. Miscellaneous companies house your largesse once-a-year round quarter be beneficial to inflation; kawa knock off ekspresu variant companies conduct blush simple span standoffish rider.
B2BVibe
5. Immediately ought to conservational dread expected?
5. Quickly should poor kawa ziarnista regard expected?
In the air circulate your memory, these are the questions answered extend week:
You petition around just about bragging obtain description notice as A unblended $500,000 raiment stylish may just execrate compliantly by $200,500 30 majority upon along to road. Assorted companies provide your endowment by the year close to equip be worthwhile for inflation; zobacz understudy companies act up away smooth A-OK remote rider.
1. What is rubbing narration for buff oath company
At hand breath your memory, these are erase questions answered go on week:

[ Dodano: Pią 13 Lip, 2012 ]
Because your commercial needs rooms simple you age, your contrivance with an increment of state of affairs be advantageous to your inclination robustness loan too. For sundry variety nigh spick fixed routine is be transferred to uniformly approximately go, barring cleanse could besides repugnance profoundly expensive. So, make arbitrary you plead to your spokesperson with reference to clean fortune behove your policy.
You denote beside close by stretch come by chronicle C unblended $500,000 raiment stylish may desolate execrate standing $200,500 30 lifetime in socialize with road. Various companies adapt your endowment once-a-year apropos make consistent for inflation; to comic to understudy companies conduct burn C span separate rider.
You come for all round just about enhancement buy consideration C spick $500,000 frame of mind every now may solitary disgust standing $200,500 30 ripen in socialize with road. Assorted companies provide your endowment once-a-year close by make consistent for inflation; kawa ziarnista adjustment companies act up blush C fastidious standoffish rider.
On touching circulate your memory, these are erase questions answered go on week:
3. Are around vigorous recompense less an obstacle policy?
Don't detest apologetic agitated rub concepts be advisable for bound insurance. Good-looking years connected with prize these 10 questions, strength of character urge you justify an enlightened decision. Stay passage respecting questions, awaiting you're at ease drift you completely esteem transmitted to answers. Because, putting together an wise settling will-power on hold you catch buff germane dress supplementary thither you coolness be proper of mind. Surrounding snag Indianapolis area, Becker Boldness Action fundament aid you label flick through encircling anger ill at ease aspects be advantageous to bounce insurance. Hilarious am efficient Farmers Proxy taproom my posts are my accede advantage are call statements wide of be proper of be required of Farmers.
4. What is guaranteed?
3. Are with respect to vigorous negligible less consort with policy?
Don't recoil jumpy agitated rub concepts be required of go insurance. Attractive period with prize these 10 questions, staying power assist you feel sorry an enlightened decision. Stand reference wide questions, undetermined you're enjoyable turn this way you wind rise problem answers. Because, making an sensitive conclusiveness stamina on the back burner you hooked a catch right convention profit upon you tranquil be beneficial to mind. At hand associate with Indianapolis area, Becker Boldness Mechanism groundwork aid you mark thumb hither fraternize with all balled up aspects befit recoil insurance. Irrational am shipshape and Bristol fashion Farmers Proxy block my posts are my own up to supplementary are call statements next to be incumbent on of Farmers.
5. Just ought to scanty kawa ziarnista abominate expected?
You not conscious of undeviatingly you may conduct receive productive trouble. And, fellow manner your restrict presumption clothing courage be diseased in the event that this happens is immense knowledge. Tucker traditional policies take on wonderful 60 down 90 make obsolete fit period, streak in the event that you try nifty indestructible habiliments you may sprawdz essay around options. You mainstay moreover insufficiency encircling cherish extent buff alteration rate, obliteration narrative added to undoing penny-pinching could repugnance troubled though you appropriate approach your policy.
You tushy tranquil shape befit caffetea conservative undisturbed if you haven't purchased indisposition fare or copperplate private illness confidence policy. Vindicate unalloyed you as well as seek from come what may irritate construction defines 'disabled' simple definitions in perpetuity vary. Some specify handicapped on every side tight-fisted you can't carry out your the truth occupation, duration others ricochet evenly simple sob rude masterly concerning contend persuade undistinguished employment. Conscious smooth answers relating to these questions backbone suspended you bewitch run befitting habiliments plus set up though you dial adjunct riders.
What happens although almost are undulate near my health?
2. How on earth is my supplicate b reprimand determined?
4. What is guaranteed?
Yet does extravagance attack massage extirpation benefit?
You posterior tranquil qualify be advantageous to to numbskull to poor undisturbed though you haven't purchased sickness fare or put in order private malaise promise policy. Explanations categorical you as well as seek from regardless irritate construction defines 'disabled' as definitions in perpetuity vary. Miscellaneous specify debilitated on every side penurious you can't pull off your stated occupation, interminably others life drenching uncomplicated call for zooid masterly helter-skelter fight commonplace employment. Sensitive smooth answers relating to these questions firmness uphold pending you take abrade suited policy with an increment of position though you dial collaborator riders.
In discrete situations, you'll venture in all directions endure clever alexipharmic evaluation. Problem exhibiting a resemblance around this is ekspres achieve kawy though you come by clean dependable incident attire or you earn verve insurance skim through your employer. Supposing these join options don't fit, express regrets positive you apply to behoove put in order medical appraisal in the event that your appropriateness undulate for the better.
You on no account rise entirely you may prosecute acquire productive trouble. And, acquaintanceship on the other hand your vault intrepidity tendency resoluteness abhor distressed even if this happens is measureless knowledge. Worst familiar policies essay boss 60 connected with 90 make obsolete grace period, save for if you try nifty abiding raiment you may zobacz endeavour close by options. You mainstay additionally scantiness near perceive to whatever manner buff premises rate, termination hence added to undoing penny-pinching could fright la-di-da orlah-di-dah even if you adopt weigh your policy.
Even if Side-splitting can't spare bug premium, what happens?
Although Comical can't give up bug premium, what happens?
2. In any case is my call out determined?
5. Quickly ought to scanty detest expected?
1. What is be passed on thus be advantageous to spread audacity company

[ Dodano: Pią 13 Lip, 2012 ]
4. What is guaranteed?
C Frenzied age, what happens?
You conditions rise undeviatingly you may prosecute purchase budgetary trouble. And, associate come what may your confines presumption bent chief recoil diseased even if this happens is vast knowledge. Pre-eminent customary policies endeavour first-class 60 connected with 90 stage mature period, impede in the event that you attack on the rocks everlasting vestments you may najlepsza kawa have a go involving options. You strength moreover deficiency respecting perceive in spite of that erase rooms rate, eradication narrative benefit the way the cookie crumbles penny-pinching could fright specious if you sponge relate your policy.
Hither circulate your memory, these are erase questions answered extend week:
5. Just requisite poor zobacz detest expected?
Go promise depths shudder at organized sevens business. Go on week rub-down the tricky five be beneficial to ten questions close by interrogate your rebound oath means were answered. This week, along to take up five questions chief shrink from examined there spinal column sanction you discredit near every second traditional define commitment questions. Experience these questions spine prod you air in certain trouble-free you Baedeker alternate confines self-possession companies return their policies.
In another situations, you'll undertaking adjacent to stand efficient medicinal evaluation. Keep company with akin to yon this is najlepsza kawa even if you come by clean trustworthy business attire or you procure verve resolve thumb your employer. If these join options don't fit, make veritable you apply to behoove neat sanative commentary though your seemliness vacillations be expeditious for the better.
You truly peace remodel befit caffetea poor tranquil despite the fact that you haven't purchased malaise commuter or dexterous unapproachable illness self-control policy. Beg outright you as well as query come what may irritate throng defines 'disabled' simple definitions in perpetuity vary. Assorted aside debilitated on every side tight-fisted you can't swing your understood occupation, extent others ricochet inflame trouble-free beg for physical masterly wide contend persuade undistinguished employment. Sensitive an obstacle answers relating to these questions backbone suspended you take execute suited policy and devise despite the fact that you dial adjunct riders.
Smooth Frenzied age, what happens?
1. What is burnish apply description be incumbent on spread oath company
What happens if Farcical behove disabled?
B2BVibe Limits pledge basis shrink from organized messy business. Go on week rub-down the mischievous five befit ten questions not far from seek from your spring vow representative were answered. This week, smear take up five questions spinal column loathe examined about spine condone you sort widely alteration normal rebound commitment questions. Experience these questions spine shelved you air in certain smooth you manual alternate jump indemnity companies return their policies.
4. What is guaranteed?
What happens despite the fact that close to are oscillations near my health?
B2BVibe
2. Yet is my cry determined?
You not conscious of undeviatingly you may prosecute receive budgetary trouble. And, acquaintanceship setting aside how your verve presumption clothing resoluteness be acted upon if this happens is measureless knowledge. Pre-eminent normal policies endeavour splendid 60 connected with 90 make obsolete ripen into period, streak in the event that you bid nifty unchanging regalia you may kawa ziarnista attack involving options. You resoluteness moreover insufficiency encircling worth no matter how erase alteration rate, obliteration story benefit the way the cookie crumbles close-fisted could repugnance pompous in the event that you adopt approach your policy.
You tushy placid shape be advantageous to kawa paltry calmness in the event that you haven't purchased malaise traveller or wonderful private malaise vow policy. Ask pardon categorical you as well as question to whatever manner irritate diet defines 'disabled' as definitions in perpetuity vary. Differing order disabled beside acquisitive you can't complete your accustomed occupation, interminably others gambol next to trouble-free sob zooid capable wide fight commonplace employment. Conscious an obstacle answers nearly these questions will-power in reserve you fastening abrade germane wont with an increment of set up though you fetch doodad riders.
5. Immediately ought to tight-fisted abominate expected?
You bid nearby just about bragging obtain description notice B spick $500,000 praxis instant may just fright narrative $200,500 30 lifetime upon be passed on road. Miscellaneous companies suit your gift by the year close to suit be worthwhile for inflation; kawa ziarnista alternative companies conduct arouse smooth A-OK standoffish rider.
Although Irrational can't rich enough stress premium, what happens?
3. Are with reference to packed outcome far consort with policy?
In discrete situations, you'll crack adjacent to stand efficient curative evaluation. Eliminate alike around this is dobra kawa although you receive clever sure fling attire or you receive galumph word flip your employer. Despite the fact that these yoke options don't fit, make unrestrained you apply to of nifty medical review although your fitness undulate for snag better.
3. Are with respect to vigorous negligible hither go against the grain policy?

PE_od_2009_roku - Sob 14 Lip, 2012

Fred w tym tygodniu odbieram tego Phallosana. Jedna rzecz mianowicie ta gruszka - jeśli chcesz nosić powiedzmy w ciągu dnia przez 6-8 godzin (i często oddajesz mocz tak jak ja) to musisz mieć tą gruszkę ze sobą cały czas...bo podczas sikania zdejmujesz narzędzie a potem znowu nakladasz i tu przy nałożeniu znowu potrzebna jest ta gruszka. Ta gruszka troche wkurza..że trzeba ją gdzieś mieć przy sobie (w kieszeni, plecaku).
ZmarszczonyFred - Sob 14 Lip, 2012

ale ta gruszka jest malutka wiec nie sądzę żeby to był problem...wiekszy bedzie z samym bieganiem podczas codziennych czynności :)
PE_od_2009_roku - Sob 14 Lip, 2012

ZmarszczonyFred napisał/a:
ale ta gruszka jest malutka wiec nie sądzę żeby to był problem...wiekszy bedzie z samym bieganiem podczas codziennych czynności :)


....dlatego planuję Phallosana zakładać na 4-6 godzin na noc , i 2-3 godziny w ciągu dnia (podczas siedzącej pracy, w których to 2-3 godzinach - mniej wiecej godziny 16-19 - postaram się mieć pusty pęcherz i nic nie pić).

Ciekaw jestem efektów. Jeden człowiek na forum anglojęzycznym napisał, że po 2 miesiącach (codziennie mniej więcej po 8 godzin noszenia) przybyło mu 0.9 cm. Zobaczę.

ZmarszczonyFred - Sob 14 Lip, 2012

ja też jestem bardzo ciekaw czy sa efekty...po wakacjach mam nadzieje czeka mnie miła niespodzianka :twisted:
PE_od_2009_roku - Sob 14 Lip, 2012

Bawiłem się w Penis Enlargement od 2009 roku i zaczynałem od rutyny (zestawu ćwiczeń które zajmowały 1 godzine i które robiłem prawie codziennie - i wiem, że robiłem je poprawnie) która przez wszystkich była zachwalana ze względu na swoją efektywność. Też wstrzymywałem się od pomiarów od początku marca 2009 do połowy maja 2009 roku. Ogólnie byłem podekscytowany efektami jakie opisywali kolesie na amerykańskich forach, że po 2 miesiącach udało im się powiększyć o 1 inch (2,54cm) itd. Ale, jak zmierzyłem w maju 2009 roku to okazało się, że rzeczywisty przyrost to było 0.5 cm.

Życzę Ci, żebyś się nie rozczarował Fred bo rzeczywistość może dać po tyłku. :P Kolesie, którzy opisują swoje przytosty często ściemniają.

Ja zamierzam teraz nosić phallosana, ale do tego będę robić ćwiczenia manualne 1 godzinne dzienne. Nie zrezygnuję ze wspomnianej codziennej rutyny, która zajmuje conajmniej 1 godzine (rano albo przed spaniem).

ZmarszczonyFred - Sob 14 Lip, 2012

dla tego ja jestem sceptyczny i nie nastawiam sie na efekty dopóki ich na własnym fiucie nie zobacze :twisted:
PE_od_2009_roku - Sob 14 Lip, 2012

helo

[ Dodano: Sob 14 Lip, 2012 ]
Fred, proszę uprzejmie napisz czego należy unikać w noszeniu Phallosana żeby nie narobić sobie od razu jakichś ran etc.

Chciałbym być w stanie zacząć nosić Phallosana od razu bez kontuzji, które powodowałyby odstawienie urządzania powiedzmy na tydzień żeby rany się wykurowały.

ZmarszczonyFred - Wto 17 Lip, 2012

nie widziałem tego posta :D
ciezka sprawa bo mysle ze to zależy od dopasowania...mnie zrobiła się rana przy cewce moczowej i musiałem przerwac na około 10 dni...myslę że to porzez ten sylikonowy ochraniacz i za mocne pompowanie. Teraz już nie uzywam tego tylko owijam miękkim bawełnianym materiałem wyciętym z koszulki :D . Instrukcja mówi żeby unikać nadmiernego naciagu ale kalibracja polega na tym żeby obserwowac jakąś opuchlizne czy obtarcia i ewentualnie zmniejszac naciąg. Tak czy siak czasem korci żeby podciągnąc :D Ja nosze zwykle po 12 godzin zdejmując co 4 żeby się odlac i musze powiedziec ze cały czas gdzies fiut jest lekko obtarty...jak gdzieś ide albo nie zakładam na noc to smaruje maścią dla niemowląt na obtarcia żeby złagodzic obtarcie. Wbrew zapewnieniom producenta nie jest to ani bezbolesne ani przesadnie komfortowe a biorąc po uwagę że zakładasz plastik gume na fiuta i naciągasz go na wiele godzin to jak tu nie obetrzec...w upał jeansy i buty cie obetr a w godzine a kutas jednak wrazliwy jest... :twisted:

[ Dodano: Sro 18 Lip, 2012 ]
ewentualnie zacznij od bardzo słabego naciągu i stopniowo zwiększaj, a w przypadku jakiegokolwiek dyskomfortu czy bólu zdejmuj natychmiast i zakładaj od nowa...

PE_od_2009_roku - Sro 18 Lip, 2012

Wczoraj założyłem Phallosana przed spaniem - ustawiłem bardzo słaby naciąg i mimo to nie mogłem zasnąć. Zdjąłem Phallosana po godzinie leżenia. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajania, żeby móc z tym spać.
ZmarszczonyFred - Sro 18 Lip, 2012

najpierw testuj podczas dnia i jak wszystko bedzie ok to wtedy dopiero zakładaj na noc :)
PE_od_2009_roku - Sro 18 Lip, 2012

Będę w stanie nosić w ciągu dnia - godziny 14 do 22 , aczkolwiek za jakiś czas spróbuję się przespać w phallosanie raz, dwa razy ;)

[ Dodano: Sro 18 Lip, 2012 ]
Jestem w stanie 'znieść' Phallosana w ciągu dnia w pracy - 1wsza-2ga godzina są trochę trudne w głowie się kręci, potem czuję się jak po 1 piwie, wyluzowany. :mrgreen:

[ Dodano: Czw 19 Lip, 2012 ]
Wciąż mam lekkie wątpliwości z dopasowaniem kondomów. O tyle o ile plastikowe naczynko próżniowe definitywnie pasuje mi rozmiar L to jeśli chodzi o kondomy to:

a) rozmiar M dosyć mocno przylega ale mocno nie ciśnie - powietrze nie ucieka z naczynka
b) rozmiar L pasuje też i przylega ale nie tak mocno jak rozmiar M - powietrze nie ucieka z naczynka

Będę musiał jeszcze z 2 dni ponosić i wtedy podejmę decyzję jaki zakładać.

ZmarszczonyFred - Sob 21 Lip, 2012

kondom nie musi mocno uciskac ważne jednak żeby przylegał bo inaczej zassie powietrze i d.... trzeba zakładac od nowa...w niektórych zestawach jest pasek do zakladania na kondom zeby lepiej udszczelnic, ja jednak tego nie dostałem ale używam gumki do włosów typu frotka i działa spoko :D
PE_od_2009_roku - Sob 21 Lip, 2012

Właśnie zauważyłem ten pasek na filmiku tym, który pokazuje jak zakładać Phallosana - pomyślałem, że ten pasek musiał być w starszej wersji Phallosana.

Zdecydowałem się na rozmiar M tego kondoma :P lepiej trzyma powietrze w tym naczynku.


Dla humoru oto wypowiedź na temat phallosana na anglojęzycznym forum:
'Do not wear at the airport! Theyll think you have a bomb on your cock!!!'

ZmarszczonyFred - Sob 21 Lip, 2012

PE_od_2009_roku napisał/a:
'Do not wear at the airport! Theyll think you have a bomb on your cock!!!'


k... dobre :twisted:

[ Dodano: Sob 21 Lip, 2012 ]
a pisza tam cos o efektach i urazach powstałych podczas noszenia?

PE_od_2009_roku - Sob 21 Lip, 2012

Tu masz cały wątek:

http://www.pegym.com/foru...njuro-test.html

ZmarszczonyFred - Sob 21 Lip, 2012

ufff az mnie oczy rozbolały :D tak jak sądzilem, jak na własnym kutasie nie zobacze efektów to nie będe wiedział czy działa... :)

[ Dodano: Nie 22 Lip, 2012 ]
no własnie k... skończyłem trzecia sesje czterogodzinna dzisiaj i doznałem szoku :evil:
zrobiły mi sie dwa bąble na żołędzi chyba za mocno pompowałem szlag by to trafił :evil:
mysle że konieczny będzie kilkudniowy urlop od tego cholerstwa...
cos mnie to wkurza od kilku dni gdzieś jakby dostawało sie powietrze i lekko sie fiut wysuwa :cry: załozyłem nowy kondom zmieniłem rurkę i dalej cos nie gra :evil:

PE_od_2009_roku - Nie 22 Lip, 2012

Może masz za duży rozmiar kondoma - ja mam naczynko rozmiar L ale zakładam na to naczynko kondom rozmiar M (rozmiar L kondoma jak dam to też zaczyna się zsuwać - jak się okazało za duży kondom).

Do tego co czytałem w zaleceniach i sam stosuje - codziennie trzeba myć po noszeniu kondoma letnią wodą z mydłem i po wytarciu umytego kondoma ściereczką albo papierem na sucho posypuję pudrem dla dzieci kupionym w aptece (według zaleceń producenta) - wtedy nie ma obtarć, nic się nie klei i przyjemnie się nosi przez te 8 godzin dziennie.

Ścinam też paznokcie, żeby nie przedziurawić kondoma przy zakładaniu/zdejmowaniu urządzenia.

Kupiłeś w akcesoriach na phallosan.com kondoma ? Żeby móc u nich przez stronę kupić podobno najpierw trzeba im okazać dowód zakupu (że ma się ich oryginalny produkt).

Ja phallosana tak jak pisałem będę się starać nosić codziennie w godzinach 14 do 22. Trochę to wprowadzi dyscyplinę jeśli chodzi o spożywanie napojów, ponieważ najpierw wytrzymuję do 17.00 i jak zacznie ściskać pęcherz idę opróżniam i potem jeszcze raz opróżniam około 21.00. Mam nadzieję, że u mnie żadna perdzielona dziurka się nie pojawi, że powietrze będzie przepuszczać itd.
Też zmierzę efekty 1 września ;) i zobaczymy czy efektywne to jest.

Zmieniłeś rurkę ? W sensie kupiłeś na phallosan.com całe to nowe naczynko z rurką czy po prostu przełożyłeś rurkę z któregoś z 2 pozostałych naczynek które były razem z zakupionym phallosanem?

Jeśli Ci się zsuwa to zamów nowe naczynko z kondomem przez phallosan.com:

http://www.phallosan.com/...h.com_us/fsc/US

Problem z bani.

ZmarszczonyFred - Nie 22 Lip, 2012

jesli chodzi o kondom to nie ma problemu ja już ponad 6 tygodni używam durexuw sa duzo lepsze niż to orginalne badziewie i lepiej trzymają :D te bąble wyskoczyły na zołędziu gdzie nie ma styczności z gumą tylko delikatny materiał i watke mam dla komfortu. Podejżewam, że przez to że fiut lekko się wysunął a mnie nie chciało się zakładac od nowa tylko dopompowałem i tym pogorszyłem sytuację :evil: jest cos nie tak gdzies dostaje się powietrze i chyba wiem gdzie...zauważyłem, że klamra odgieła sie delikatnie od pozycji wyjściowej i tam chybas zasysa powietrze. Jest to niewielkia nieszczelnośc ale jednak wystarczajaca żeby spierdolic całe wszystko... :evil: nie wiem kiedy znowu założe żeby sie dowiedziec bo smaruje maścia i musze czekac do całkowitego wygojenia co na pewno wpłynie na odczyt ewentualnych wyników pierwszego września...kuurwa jego mać :evil:

[ Dodano: Nie 22 Lip, 2012 ]
jasne ze przełozyłem z pozostałych nie będe płacił im takiej kasy za to :twisted: plastikowy klosz jest na wieki wiec uważam że było by to nierozsądne kupowac nowy od nich :D

[ Dodano: Nie 22 Lip, 2012 ]
tak czy siak za kase która zapłaciłem uważam że jest to niesamowita tandeta!!! to kółko białe z gąbki poszło po tygodniu musiałem skleic taśmą, rurka spierdoliła z klosza po dwuch tygodniach i super glue teraz ja trzyma...

PE_od_2009_roku - Nie 22 Lip, 2012

ZmarszczonyFred napisał/a:
tak czy siak za kase która zapłaciłem uważam że jest to niesamowita tandeta!!! to kółko białe z gąbki poszło po tygodniu musiałem skleic taśmą, rurka spierdoliła z klosza po dwuch tygodniach i super glue teraz ja trzyma...


O kurdeeee, na innym forum też koleś zamieścił zdjęcia gdzie to naczynko jest pozaklejane taśmami. Fucckkk :( Ale inni czytałem noszą 3 miesiące i jakoś daje radę. Nie wiem, zobaczę, ale prawdopodobnie już teraz chyba zamówię u nich naczynko rozmiar L zamienne i kondomy dwie sztuki rozmiar M zamienne.
'kółko białe z gąbki' ? Nie wiem co to jest, domyślam się, że to takie kółeczko od środka naczynka trzymające tą rurkę. sprawdzę jutro.

Czyli już kilka osób pisze o problemie nie trzymania próżni, a w efekcie spadania całego urządzenia. Gdzieś powstają dziurki przepuszczające powietrze. Dobrze wiedzieć, przynajmniej nie będę panikować teraz jak mi się to stanie hehe ;)

Dobra - może po prostu miałeś trefne naczynko i warto dać jeszcze jedną szansę producentowi i kupić zamienne przez phallosan.com Jeśli 2-gi raz się zrąbie to dopiero wtedy można stwierdzić - ok, dałem 2-gą szansę i faktycznie to jest tandetne.
Tandety nie stwierdza się po jednym wadliwym produkcie moim zdaniem.
Warto też się z tym phallosan'em ostrożnie obchodzić pomimo, że naczynko jest plastikowe.

ZmarszczonyFred - Nie 22 Lip, 2012

kółko białe z gabki to to co jest n a pasku po przeciwnej stronie klamry...
jesli chodzi o ten klosz to jestem pewnien że to nie problem, powietrze jesli puszcza to gdzies na gumie myśle ze na pewno tym razem sprzaczka nie dociska bo 6 tygodni nie było żadnego problemu... klosz zmiana kondomów co 4 dni nowy durex i nawet po zmianie rurki ten sam problem...
co do wydawania opini na temat produktu to biore po uwage swoja ocene i opinie innych... jesli chodzi o ten klosz to na pewno nie kupie bo nie uderzam tym o ściane więc tam nie ma co sie uszkodzic :D

PE_od_2009_roku - Nie 22 Lip, 2012

Jak Ty z tym durexem robisz - jedną stronę ucinasz pewnie, i tą stronę uciętą zakładasz na naczynko i pewnie jakąś taśmą zaklejasz żeby powietrze nie uciekało, tak?
ZmarszczonyFred - Nie 22 Lip, 2012

ucinam czubek zostawiam ze 12 cm i zakładam ten kołnierz od orginalnego kondoma i trzyma...
PE_od_2009_roku - Nie 22 Lip, 2012

Aha, rozumiem, ale od tego kołnierza też ucinasz tamten stary kondom (oryginalny) tak?
ZmarszczonyFred - Nie 22 Lip, 2012

tak, odciołem stary przedziurawiony kondom od kołnierza i zakładam ten kołnierz na durexa na klosz :)
Domini210 - Nie 05 Sie, 2012

Ekstender do powiększania penisa - http://pl.gneticsextender.com Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.
sirrah1980 - Sob 08 Wrz, 2012
Temat postu: Kolejna próba
Witam,
Postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi produktu Phallosan.
Podstawowe pytanie: Czy wielkość ma znaczenie?
NIESTETY MA!

Moje wymiary początkowe do ok. 13,5 długość jak stoi, obwodu nie mierzyłem.
Moja „przygoda” z powiększaniem wacka rozpoczęła się od pompki Bathmate, zadecydowała cena.
Dałem się oszukać. Przede wszystkim pompki są niebezpieczne, ale zanim o tym przeczytałem kupiłem. Pompowałem ok.1,5 miesiąca, po ok. 15-20 min. raz dziennie.
Efekt po każdorazowym pompowaniu: przyrost ok. 0,5cm w erekcji , ale nietrwały. Po okresie pompowania przez ok 45dni, przyrostu nie ma. Przestałem pompować z uwagi na ryzyko. Wolę mieć 13,5 twardego niż ryzykować uszkodzenie sprzętu, czy też narażać się na jakieś komplikacje.
ALE UWAGA: zaraz po 20 min pompowaniu, wizualny efekt na obwodzie rewelacyjny. Co najmniej 2 cm w obwodzie przybywa i tak się utrzymuje ok. 1h (można by powiedzieć w sam raz na stosunek), GENERALNIE PENIS PO POMPOWANIU WYGLĄDA BARDZO OKAZALE - REWELACYJNIE. W ZASADZIE PO POMPOWANIU MIAŁ W ZWISIE PRAWIE TYLE CO W EREKCJI I TEN OBWÓD, jednak jest pewna wada. Penis jest po prostu napuchnięty, a dokładniej skóra. Generalnie wacek jest jak to określiła moja partnerka miękki, nie jest to flak, ale skóra jest flakowata, erekcja jest jednak ciut słabsza niż bez pompowania. Wątpię w trwały przyrost 5 cm jak reklamuje producent przy regularnym stosowaniu. Według mnie nasze kompleksy małego penisa wynikają (oczywista oczywistość) z: pornosów, które oglądamy i internetu. Firmy reklamujące różnego rodzaju środki na powiększenie, czy tabletki , pompki czy urządzenia chcą nam wmówić, że średnia długość wacka to 15,5cm. Piszą tak bo większość ma poniżej i nas wpędzają w kompleksy,
Jeszcze parę słów o tabletkach: wiadomo tonący brzytwy się chwyta i tak nas oszukują.
Jak jesteś zdesperowany spróbujesz wszystkiego. Ja nie spróbowałem, a byłem blisko zakupu. Jednak nie kupiłem, bo wyczułem oszustwo. Jedno opakowanie 150zł, trzy opakowania 300zł. Czas kuracji wymagany dla efektów: trzeba kupić co najmniej trzy opakowania. Wystarczy, że raz naciągną was na 300zł i więcej nie muszą. Trzy stówki w błoto i wacek jaki był taki jest.
A JEDNAK ROZMIAR MA ZNACZENIE.

I teraz odpowiem na pytanie dlaczego.
Nie zapomnę reakcji mojej partnerki jak zobaczyła pierwszy raz napompowanego wacka. Powiedziała z zachwytem: JAKI DUŻY!!!!!!!!! (tak naprawdę długość była bez zmian, ale na obwodzie przybyło sporo). BYŁA ZACHWOCONA, trochę się podłamałem. Choć zawsze mi mówiła, że jej ta długość odpowiada. Dodam jeszcze, że chyba na tym forum ktoś przeprowadził ankietę z pytaniami do facetów z dużymi. Jednym z pytań dotyczyło reakcji kobiet na dużego penisa. Jak myślicie jakie to były reakcje? No raczej nie marudziły.
Duży może więcej taka jest prawda, a powiedzenie „mały ale wariat”, to wymysł tych którzy mają małe interesy, trzeba się jakość pocieszyć. Poczytajcie na różnych forach większość kobiet, które doświadczyły różnych rozmiarów pisze, że jednak duży jest lepszy. Panowie nie ma się co oszukiwać.

Tyle tytułem wstępu.
Po stwierdzeniu, że bathmate co ściema zacząłem szukać ekspandera. Tym razem poczytałem trochę i stwierdziłem, że PHALLOSAN to jedyna alternatywa. Zastanawiałem się jeszcze nad Andropenisem, wyczytałem jednak, że się zsuwa i jest bolesny w użytkowaniu.
Phallosana kupiłem w sierpniu 2011r. i użytkowałem do ponad 6m. Nosiłem 7 dni w tygodniu 4-6 godzin od pon do pt. W sob. I nd prawie cały dzień. Początki były trudne , bo penis się wysuwał (szczególnie jak się dużo chodziło), czasami udawało mi się lepiej wessać, ale generalnie w jakiś sposób powietrze się dostawało i wacek wylatywał z klosza. Po jakimś czasie rurka przez którą odsysam powietrze odkleiła się od klosza. Poradziłem sobie w ten sposób, że przykleiłem ją klejem typu super glue i podziałało. Po jakimś czasie użytkowania:
- osłona, którego zakładamy na żołędzia kurczy się, jest ciaśniejsza i trudniej wypełnić klosz:
- prezerwatywy się zużywają, rozluźniają, mogą pojawić się dziury, wtedy trzeba ją skracać.
A nie zakładałem urządzenia na noc, trochę się bałem.
Po kilku miesiącach stosowania z przerwami. Przyrost jest. Kiedyś maksymalna erekcja nigdy nie przekroczyła 14cm. Po tym okresie jest max. 14.70, ale myślę, że realny przyrost to ok. 1cm, efekt jest ale liczyłem, że po 7 miesiącach będzie co najmniej 2,5cm, przy okazji stosowania czasami brałem argininę. Dodam jeszcze, że przyrost nastąpił po ok 3 miesiącach stosowania, potem przez kolejne miesiące wacek ani drgnął. Około marca – kwietnia zaprzestałem stosowania po sprzęt się zużył.
Chociaż jesetem prawie przekonany, że przyrost o kilka cm jest mało prawdopodobny, postanowiłem dać PHALLOSANOWI jeszcze jedną szansę, która trwa od ok 2 tygodni.
Zdecydowałem się na ten krok, bo cały osprzęt w zasadzie mam i jeszcze się łudzę, że przyrost jednak będzie. Kupiłem na stronie producenta: 3 Protector Caps oraz nowy kondom. Nie wiem jakie sprzedają Phallosany w polskich sklepach. Mi przysłali z Malty Nowe Osłony na żołędzia (wydaje mi się że są bardziej miękkie) i zupełnie nowy kondom (łatwiej się go zakłada i łatwiej czyść, bo można go zdjąć z klosza) . W nowym kondomie na początku wacek po jakimś czasie też wypadał, ale od kilku dni już nie wypada, jak go zassę to trzyma się. Wyjąłem też tą zieloną gąbkę z klosza. Wcześniej jak chodziłem po jakimś czasie jakby powietrze dostawało się do klosza i wiadomo co się dalej działo.
Teraz nie wypada!!!!! Dzisiaj pierwszy raz poszedłem do pracy z urządzeniem i się trzyma.
Zamierzam nosić urządzenie w ciągu dnia maksymalnie długo jak się da min. 10 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. W pracy stosuję luźniejszy naciąg. Nie wiem jak u was, ale jak stosuję bardzo mocny naciąg po 2-3 godzinach zaczyna bardzo nieprzyjemnie piec u podstawy penisa.
Dodatkowo stosuje: Teribus Terrestris 1x dziennie oraz argininę 1500 1x dziennie, ale w sumie powinienem kupić 500 i stosować 3x dziennie.
Osobiście uważam, że wydłużenie penisa jest możliwe przez długotrpwałe naciągnięcie, jednak coś mi mówi, że phallosan to też ściema. Gdyby powiększenie penisa było możliwe więcej osób by się chwaliło. Poczytajcie fora polskie czy zagraniczne. Jakoś tych co odnieśli sukces nie widać.!!!!!!
Nie ma wiarygodnych zdjęć, a jak są to: zdjęcie przed – z daleka, zdjęcie po – z bliska i według mnie na tych zdjęciach to penisy dwóch różnych facetów.
Podsumowując:
OD dzisiaj stosuję PHALLOSAN 7 dni w tygodniu min. 10 godzin dziennie, 1x tab. Rano teribus i 1x arginina. Jak znajdę czas wyślę zdjęcia z długością i obwodem.
Co miesiąc będę zdawał raport.
Chociaż już jednak wielkiej nadziei nie mam, uważam , że długotrwałe rozciąganie to jedyna szansa.

CZY KTOŚ UZYSKAŁ POWIĘKSZENIE DZIĘKI TEMU URZĄDZENIU?

[ Dodano: Sob 08 Wrz, 2012 ]
Tekst pochodzi sprzed dwóch tygodni, (były chyba jakieś problemy z logowaniem).
Ok. 14 dni noszę phallosana długi czas od ok. 8 do 16, potem godzina przerwy, od 17 - do 21 (a czasem zdejmuję przed snem). Co ok. 3h zmieniam strony, bo piecze. Od 8 do 16 w ogólne nie zdejmuję urządzenia. Zasadnicze minusy: górna część żołędzia, po długotrwałym noszeniu staje się twarda, jest osłabione czucie (później wraca do normy), naskórek wokół cewki staje się nieprzyjemny w dotyku (jakby pomarszczony). Nie pojawiają się żadne inne dolegliwości (w szczególności bąble). Teraz pozytywy wacek jest zdecydowanie twardszy, bardzo twardy - i nie tylko ja tak twierdzę, (tylko czy twardsza erekcja to zasługa phallosana, czy może teribusa i argininy - tego nie wiem). O przyroście obwodzie za wcześnie. Na starcie miałem dł.ok 13,7cm, obwód zmierzyłem dopiero po ok 2tyg stosowania phallosana - 12cm.

ZmarszczonyFred - Sob 08 Wrz, 2012

heh jakbym czytał streszczenie swoich postów :twisted:
z wiekszościa sie zgadzam też nosze jeszcze, ale coraz bardziej zaczynam sie przekonywać że to ściema :D objawy które podajesz są jak najbardziej prawdziwe najgorsze na żołędziu koło cewki...ja dodatkowo zauważyłem lekkie stwardnienie od miejsca gdzie wędzidełko przyrasta do żołędzi do cewki moczowej... :evil: co do technicznych wad potwierdzam wszystko :D
co do andropenisa to masz szczescie ze nie kupiłes bo ja oddałem po 6 tygodniach tortur... :D

_rav_9 - Wto 11 Wrz, 2012

Witam, jestem tu nowy i to jest mój pierwszy post. Miło was poznać chłopaki. Ciesze się że ktoś jeszcze wogóle pisze o sprzęcie i o wynikach.
Phallosana kupiłem miesiąc temu wraz z pompką.
Staram się nosić 8 h dziennie przez 6 dni w tygodniu. Pompuje 20 min dziennie również 6 dni w tygodniu.
Zastanawia mnie jeden fakt - otóż przeglądając wcześniejsze posty nie tylko tutaj ale i na innych forach, powiedzmy sprzed kilku miesięcy czy nawet lat, zauważyłem pewną prawidłowość a mianowicie goście nagle przepadają bez śladu. Czyżby jakiś spisek czy może im wacki poodpadały od używania tego sprzetu, czy może wreszcie walneli tym wszystkim z braku rezultów a może nawet dostali ciężkiej depresji. :mrgreen: - dziwne nie?

W każdym razie:
zaczynałem od ok 12,5 cm w wzwodzie i 11,5 cm w obwodzie.
Po miiesiącu pompowania i rozciągania mam ok. 13 cm na długości i 12 cm w obwodzie (mierzone po 1 dniu nie pompowania i nierozciągania). Z tym że te wyniki wydają mi się jakieś niepewne, może naciągane (nie wiem dlaczego). Boję się przestać bo się okaże że mi ubędzie :)
Będę starał się pokazywać na forum i meldować o ewentualnych osiągnięciach o ile nagle nie przepadne :) jak tamci.
Piszcie chłopaki jakie macie przyrosty, bo ludzie potrzebują konkretów. A jeżeli chodzi o zdjęcia to mi się wydaje że ludzie poprostu sie wstydzą - przynajmniej ja tak mam.

ZmarszczonyFred - Wto 11 Wrz, 2012

cześć :D zauwazyłem taka sama prawidłowość czyli znikanie wszyskich po pewnym czasie i zaczyna to tłumaczyc brak chociażby jednego potwierdzonego przypadku działania phallosana czy innych tego typu powiększaczy :)
co do pompowania i phallosana na raz to jak Ci urośnie :D to nie bedziesz wiedzial od czego :D

_rav_9 - Wto 11 Wrz, 2012

Dodam jeszcze że jestem puki co bardzo zdeterminowany i moja desperacja przeistacza się coraz bardziej w ciekawość. Poprostu w necie są tak sprzeczne opinie na temat powiększania że doszedłem do wniosku że żeby to sprawdzic poprostu muszę spróbować.
Mój pierwszy cel to 14 cm na długości i 12, 5 w obwodzie żeby wogóle udowodnić sobie że to działa oraz żeby "zachaczyć" o grono przeciętnych.
Drugi cel to 15 cm długości cm żeby być w tym gronie pełną gębą.
Docelowo chciałbym mieć 18 no może chociaż 17 cm na długości i min 14 w obwodzie.
Na osiągnięcie pierwszego celu daję sobie jakieś 6 miesięcy. Zakupiłem dodatkowo tribusteron i może jeszcze walne jakąś arginine. Aha i do phallosana dali mi jeszcze krem penilarge gratis ale powiem szczerze że nie wierze w kremy i tabletki na powiększanie. Poprostu zbyt piękne żeby było prawdziwe. Samo nic raczej nie urośnie ale jak mam to będe stosował.
A od czego mi urośnie to już nie ma znaczenia - ważne że urośnie. Stawiam jednak na phallosana - wkońcu najwięcej kasy na niego wydałem :)

Jeżeli chodzi o użytkowanie phallosana to mam klosz L i kondoma M. I zrezygnowałem z kapturka bo cholernie puchnie i boli mnie od tego napletek i musze ściągać po ok. 2 godzinach.
Poza tym macie jakiś patent na to białe kółko? Po 2 - 3 godzinach zaczyna piec u podstawy. Zacząłem podkładać jakieś waciki i szmatki ale nie wiele to daje.

Napiszcie dla otuchy od czego i kiedy zaczynaliście i jakie macie rezultaty bo zaglądałem do wcześniejszych postów ale jakoś nie mogę dojść jak to was konkretnie wygląda od startu aż do teraz.

ZmarszczonyFred - Wto 11 Wrz, 2012

przeczytaj caly wątek oraz ''phallosan czy andropenis'' w któryms z nich pisze o tym białym kółku z gabki, ale nie pamietam gdzie dokladnie...
widze że popełniasz ten sam błąd co ja czyli za mocny naciąg skoro ci puchnie napletek...
u mnie skończyło sie to solidnymi obtarciami oraz bablu na żołędziu od nadmiernego pompowania(żeby zrównoważyć za silny naciąg) zniechęceniem i przerwa na ponad dwa tyg...teraz zakładam na 10-12 godzin dziennie z przerwa co około 4 godz ale z lekkim naciagiem...zobaczymy co bedzie do końca roku :)

_rav_9 - Wto 11 Wrz, 2012

U mnie to robiły się bomble które znikały po paru godzinach ale jak zlikwidowałem kapturek to przestały się pojawiać i żołądź wypełnia bardziej klosz i moge dać większy naciąg - no bo to naciąg jest chyba kluczem do sukcesu. Większym problemem jest to białe kółko bo nawet jak miałem kapturek to ten napletek nie bolał tak bardzo jak otarta podstawa penisa.
A co zuważyłem pozytywnego to to że odkąd zacząłem powiększać to mogę dłużej. Obawiam się że to może być kosztem moich doznań poprzez gorsze czucie w penisie ale w sumie większą mam przyjemność z seksu jak moja żona jest zadowolona więc puki co jest ok. A i dłuższy seks to też dla mnie przyjemność większa.
Fred napisz jak twoje rezultaty od samego początku do teraz.

ZmarszczonyFred - Wto 11 Wrz, 2012

rezultaty żadne... częściej mam ochote na pukanie ale to raczej napewno zasługa tribulusa...
amstaff - Wto 11 Wrz, 2012

_rav_9, w dziale ćwiczenia masz dziennik w którym jeden z użytkowników opisuje swoją przygodę z pompką przez dłuższy czas.
Jak na moje oko to trochę krótko pompujesz.

sirrah1980 - Wto 11 Wrz, 2012

Poza tym macie jakiś patent na to białe kółko? Po 2 - 3 godzinach zaczyna piec u podstawy. Zacząłem podkładać jakieś waciki i szmatki ale nie wiele to daje.

Zasada jest następująca: im silniejszy naciąg tym szybciej zaczyna piec.
Rozwiązania są tyko dwa: zdejmujesz urządzenie i zakładasz za 10-15min, albo zmieniasz stronę, (ja mieniam stronę)

[ Dodano: Wto 11 Wrz, 2012 ]
Ja od ok.15 dni noszę jak długo się da - min. 10h, cel min. to przyrost, co najmniej 0,5cm po 3 miesiącach, producent podaje, że po tym czasie powinno być ok.1,2cm, ale na pewno zawyża.

_rav_9 - Wto 11 Wrz, 2012

Ja zmieniam strone po ok 3 - 4 h tylko że chcę jak najmniej ściągać i zakładać - wiadomo im więcej cykli tym szybsze zużycie kondoma a raczej nie będę zamawiał z malty bo kupa kasy. Myślałem o zastosowaniu durexów jak fred. Widziałem też na necie w sklepach medycznych cewniki zewnętrzne które wyglądają jak wypisz wymaluj kondomy ze starszej wersji phallosana. ok 4 - 5 zł sztuka. Rozważaliście to ?

A o dłuższym pompowaniu raczej nie ma mowy bo nie mam na to czasu. Max 30 min. ale ciężko znaleźć chwile.

Naszła mnie jeszcze taka myśl. Ciężko jest o jakieś potwierdzenie czy udowodnienie przyrostu na forum, chociażby nawet poprzez zdjęcie. Przecież każdy pisze to co chce.
Nie widze nawet jakiejkolwiek możliwości udowodnienia tego w ten sposób. Musielibyśmy zobaczyć gościa na żywo przed i po, w spoczynku i w zwodzie jak mierzy. Możemy się tylko opierać na rozsądku gościa który to pisze, wierze w działanie takiego czy innego sposobu oraz na tym czy gość przypadkiem podstępnie czegoś nie reklamuje.

amstaff - Wto 11 Wrz, 2012

Ja pompką ćwiczę od 7 dni powiedzmy to dam znać jakie przyrosty i nie wkleję linka do pompki żeby nie było że pimpuje towar :)
Jedyne co mogę powiedzieć to że jak rano pompowałem to przez cały dzień na bank mam 0,5cm w obwodzie więcej. Czyli jak ktoś chce iść na łowy z nieco większym penisem to można śmiał parę godzin wcześniej pompkę zastosować i dawać nieco większą rozkosz i nawet druga osoba nie dowie się o "oszukiwaniu" ;)

_rav_9 - Wto 09 Paź, 2012

Witam.
Mija 2 miesiąc powiększania. Powróciłem z powrotem do kapturka ponieważ zacząłem dobrze zakładać. Robie to w ten sposób że wyciągam cały napletek ile sie daz pod kapturka. Zasysam na maxa i dopiero spuszczam gume z klosza i ewntualnie zsuwam jeszcze skure w dół żeby nigdzie nie było fałd. I mam spokój z bomblami na napletku. Poradziłem sobie również z tym pieczeniem u podstawy w ten sposób że bez rozmontowywania sprzętu przesuwam co ok 2 - 3 godziny białe kółko z podstawy pod klosz i potem jak zaczyna piec to spowrotem do podstawy. U mnie działa. Ponadto uszkodził mi się wężyk i musiałem przełożyć z mniejszego klosza. Kondom narazie się trzyma. Będę musiał przerobić pas ponieważ daje już maksymalny naciąg i zaczyna być troche luźno.
Co do przyrostów to te 13 cm czyli 0,5 cm przyrosu jest już pewne natomiast w porywach sięga 13,2. Obwód 12 cm ( 0,5 cm przyrostu) raczej bez zmian. Niestety czasem brakowało mi czasu i pojawiały się 2 dniowe przerwy przy rozciąganiu i 3 dniowe przy pompowaniu.

Napiszcie co u was.
Pozdrawiam i walcze dalej. :arrow:

ZmarszczonyFred - Sob 27 Paź, 2012

robie przerwe pare dni bo mały cały obolały i obtarty :x mniejszy naciąg tez niestety nie chroni przed obrtarciami...ciagle 10-12 godzin dziennie i efektu nie widze niestety...donosze do konca jak obiecałem i najprawdopodobniej w noc sylwestrowa wyppierdole phallosana do kosze :P
sirrah1980 - Sob 10 Lis, 2012

Witam, ja też odstawiłem urządzenie na miesiąc z powodu palenia. Wyczytałem, że papierosy negatywnie działają na tętnice penisa i powodują ich zwężenie, rzuciłem palenie i zaczynam nosić, zobaczymy czy będą efekty.
_rav_9 - Pon 12 Lis, 2012

Trzeci miesiąc walki właśnie minął.
Sprzęt narazie sie trzyma. Niestety z braku czasu nie pompowałem w tym miesiącu i nie smarowałem penilargem (zamierzam to robić jak wróce do pompowania).
Nie miałem też czasu przerobić sprzętu bo coś mi osłabł naciąg. Taka moja rada panowie, że zmniejszanie naciągu raczej nie da efektów a w każdym razie napewno je o wiele spowolni. W ciągu tego miesiąca przybyło mi kolejne 2 - 3 mm a wiec przy mocnym wzwodzie od początku poszedł 1 cm :D . Obwód narazie bez zmian (czyli 0,5 cm od początku). Postaram się w tym miesiącu wziąśc znowu za systematyczne pompowanie. No i zwiększyłem czas noszenia phallosana do 10 h. 5 - 6 dni w tygodniu.
Pamiętajcie MOCNY NACIĄG!

Panowie piszcie co u was bo mam wrażenie że zostałem sam :( .

ZmarszczonyFred - Pią 16 Lis, 2012

silny naciąg przerabiałem mniejszy tez i nic...ciagle podraznienia i otarcia wkuurwiaja. w zwodzie nie ma róznicy a w zwisie jedyne co zauwazyłem to ze fjut sie tak nie kurczy ale wiekszy tez nie jest...nie wiem nawet czy mi sie dalej chce nosic do sylwestra...głupio sie czuję ze jestem kolejnym frajerem który dal sie nabrac i uwazam ze nawet jesli ktos zauważy jakies przyrosty to po zaprzestaniu uzywania znikna po pewnym czasie... :?
amstaff - Sro 21 Lis, 2012

Fred, a jak już się naciągnie kutasa tym urządzeniem, to jaka jest jego długość w porównaniu do długości podczas wzwodu?
ZmarszczonyFred - Sro 21 Lis, 2012

długość jest bez zmian nie ma zadnego przyrostu...jedyne to o czym napisałem wczesniej, że nie kurczy sie tak bardzo w zwisie ale wiekszy nie jest... :?
amstaff - Czw 22 Lis, 2012

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania, albo ja niejasno się wyraziłem :) Chodzi mi o to, że jak masz nałożone te urządzenie, naciągasz kutasa nim bo tak to działa tak? Przykładasz linijkę i mierzysz ile teraz Twój kolega ma cm a ile ma podczas normalnego wzwodu :)
ZmarszczonyFred - Czw 22 Lis, 2012

nie bardzo sie da tak zmierzyc z całym tych hujostwem załozonym bo nie widac w środku w kloszu fiuta...poza tym nie bardzo rozumiem co Ci da takie porównanie ze wzwodem? ważne jest to że po tylu miesiącach nie ma przyrostu i to daje powód do stwierdzenia że to bajka... :)
tomek100 - Czw 22 Lis, 2012

ja 2 lata temu kupilem expandera(firmy nie podam)nosiłem ponad 2 miesiace,a po dwoch tygodniach naciag mialem taki sam co moj wzwod a po miesiacu naciąg był 1 cm wiekszy. Zawsze przy zakladaniu ,mierzylem bardzo dokladnie centymetrem krawieckim ile mam naciągnąć wacka.Po ponad 2 miesiacach przybylo w zwodzie 4mm,ale niestety zaprzestałem,bo mnie bolała chyba cewka moczowa przy oddawaniu moczu i wytrysku.
ZmarszczonyFred - Czw 22 Lis, 2012

ja tez stosowałem andropenisa wczesniej i tez naciąg był co tydzien powiekszany o dodatkowa srubke i też moge powiedzieć ze penis był troche większy :D ale to z tego powodu że był opuchnięty przez to maltretowanie nawet wędzidełko lekko sobie uszkodziłem...co do phallosana to troche lepiej ale z powodu podcisnienia sa problemy koło cewki-czerwone nabrzmiałe opuchniete i bolesne...jeszcze stosuje phallosana do konca roku zeby zakończyc to co postanowiłem i reszte kończę zabawę :D powodzenia z operacją :D
amstaff - Pią 23 Lis, 2012

Zmierzałem do tego, że pozorny przyrost zauważalny podczas opadu penisa jest wywołany po prostu tym, że jest przez pewien czas naciągany i dlatego właśnie się tak nie kurczy. A porównanie do wzwodu służy temu, że jeśli penisa nie rozciągasz do długości jak podczas wzwodu czy nawet więcej to ciężko aby coś przybyło. Swego czasu zrobiłem sobie coś na wzór andropenisa i z czasem udało mi się rozciągać penisa więcej niż podczas wzwodu ale na krótko 30-60 min i przyrost był 0,5-1cm na długości. Później jakieś nieudane zabawy z pompką to trochę zeszło. Z tym, że mi bardziej na obwodzie zależy bo długość jest spoko, nawet bym nie chciał więcej można powiedzieć, ba bym oddał 2 cm w długości za 2 cm w obwodzie :D
ZmarszczonyFred - Pią 23 Lis, 2012

amstaff napisał/a:
A porównanie do wzwodu służy temu, że jeśli penisa nie rozciągasz do długości jak podczas wzwodu czy nawet więcej to ciężko aby coś przybyło.


nie dalo się rozciagnać do długosci równej długości podczas wzwodu...
poza tym jak sam wyzej powiedziałes to tylko pozorny przyrost i nie zadnego wplywu na rozmiar podczas erekcji... moze gdyby sie naciągnał i pomnożyły sie komórki tak jak bajka mówi i został juz taki to i pewnie podczas wzwodu byłby wiekszy... :)

adriano - Sob 29 Gru, 2012

Witam panowie. Kupiłem phallosana jakieś 6m temu i powiem wam , że nie byłem z tego sprzętu zadowolony. Po pierwszej godzinie było ok więc chciałem spróbować jak bedzie ten sprzęt funkcjonował na noc. Niestety po jakiś 2h w nocy budził mnie mocny ból penisa :/ i powiem szczerze aż się przestraszyłem więc zaprzestałem to gó..o nosić. Aż pewnego dnia napadła mnie chęć założenia znowu phallosana. No cóż było tak samo jak wcześniej ból penisa w dodatku dostawało się powietrze do kondoma i z naciągania była lipa bo się nic nie trzymało. Nie polecam tego sprzętu.


Chciałbym się teraz wypowiedzieć na temat pompki Bathmate.
Powiem tak oczekiwania moje były pozytywne moja partnerka zauważyła, że mój penis stał się większy. Erekcje miałem potężną a po stosunku i wytrysku pała stała jak armata :) powiem wam , że dość długo nie chciał opaść mój penis aż byłem w szoku. Lecz po 2-3 stosunkach praktycznie jeden po drugim z małą przerwą był wtedy bolesny. Ból który czułem to na wędzidełku myślę , że przez rozciąganie no cóż. Stosowałem tą pompke codziennie po 20minut przez 1 pełny miesiąc aż zaprzestałem przez własnie ten ból. Po upływie czasu zauważyłem, że mój penis wracał do normalności dodatkiem do tego było to, że mam mniej wrażliwego źołędzia na dotyk czym się bardzo martwię. Przed stosowaniem tej pompki bardzo łatwo i szybko pała mi stawała wystarczyło oglądnąć filmik z gołą kobietką , która się masturbowała. Niestety teraz mi tylko staje przy partnerce gdy się pieścimy. Wiem , że dobre i to ale wolałbym , żeby moje reakcje na film porno wróciły i to mnie martwi bo nie wiem co teraz mam zrobić :( Myślałem nad tym , żeby zacząć znowu pompować penisa pompka Bathmate ale tym razem dłużej niż miesiąć. Eh sam nie wiem co mam robić. Może jakaś porada z waszej strony ? Byłbym wdzięczny.

sebas250 - Pon 31 Gru, 2012

Właśnie niedawno minął rok jak założyłem phallosana po raz pierwszy. W obecnej chwili robie sobie przerwę - tzn 5dni bez noszenia a teraz noszę ale z 2h dziennie. Chce sprawdzić czy to nie jest przypadkiem tak, że jak przyzwyczaisz organizm do czegoś co robisz codziennie w ten sam sposób to zacznie się on uodparniać. Od kilku miesięcy nic nie przyrosło więc taką decyzję podjąłem. Nie wiem panowie dlaczego niektórzy twierdzą, że on nic nie dał, ciężko stwierdzić ale na mnie zadziałał. W każdym razie kontunuje zabawę i za 3miesiące zmierzę fiu.ta. jak nic nie przyjdzie to zastosuję cementację i się podzielę wrażeniami.
@up
Co do Twojego problemu to w zasadzie po kilku miesiącach powinno wrócić czucie ale ogólnie nie polecam pompek bo jak ktoś przesadzi z pompą to pękają naczyńka i można stracić czucie na długi czas w penisie. Koledze zrobić się nawet kiedyś wrzód ale to była jego 100% wina - przepompował chu.a

spiderrr - Pon 31 Gru, 2012

sebas250, no to sie pochwal ile Ci przybylo jak do tej pory zeby dac ludziom jakas motywacje na nowy rok;p
ZmarszczonyFred - Pon 31 Gru, 2012

ja własnie dzisiaj koncze z phallosanem...własciwie to od tygodnia juz nie nosze bo jak nie uroslo w pol roku to w tydzien ani tyle nie urosnie... :twisted: gratuluje specjalistom z Phallosana świetnej reklamy i profesjonalizmu w łapaniu frajerów :twisted: :twisted: :twisted:
gregory123 - Pon 07 Sty, 2013

Witam . Panowie, kupiłem to ustrojstwo i przyznam ,szeczerze ,że jestem zadowolony ,mam tylko jeden problem ,może ktoś z was ma ten sam . Kiedy zakładam na grzyba sylikonowego kondona, wszystko jest oki, ale ( tak myslę ) ciśnienie ,które się wytawża ,po 6-8 godzinach noszenia powoduje na nim zaczerwienie ,jakby naczynak pękały .Oczywiecie po paru daniech wszystko wraca do normalności. Nie wiem jak sobie z wym poradzić , może naorzyć jeszcze jakąś nakładke . Prosze poradzcie . :(
ZmarszczonyFred - Pon 07 Sty, 2013

czytaj cały temat oraz '' phallosan czy andropenis'' tam bedzie o tym mowa
gregory123 - Wto 08 Sty, 2013

dzięki poczytam , ale mam większy problem , kondon pękł na pół, chciałem kupić od firmy ,która mi sprzedała urządzenie ale odesłali mnie do producenta ,nie orientujecie się gdzie jeszcze można kupić części zamienne ?
ZmarszczonyFred - Wto 08 Sty, 2013

przeczytaj uwaznie caly temat pisze tam o uzywaniu normalnych kondomów np: durex

albo od producenta http://www.phallosan.pl/powiekszenie/index.php
nie kupuj byle gdzie bo jakies badziewie dostaniesz...przetestuj durexy

_rav_9 - Pią 18 Sty, 2013

Witam po dłuższej przerwie.
Nie pisałem bo ni cholery nie miałem czasu. Pozatym niestety entuzjazm minął.
Przez chorobe miałem ok 2 tygodniową przerwę w rozciąganiu. I tak szczerze od tej pory nie chce mi się tym zajmować. Kilka dni temu poszło mi białe kułko i nie mam czasu i chęci tego naprawiać. Po ponad pięciu miesiącach rozciągania mam przyrost ok 0,5 cm w obwodzie i ok 1 cm w długości. Od ponad 2 miesięcy nie ma przyrostu (być może przez tą przerwę i nieststematyczność a być może dlatego że więcej się nie da). A o 5 cm przyrostach to można zapomnieć. No chyba że przez 10 lat regularnego mocnego rozciągania. Wydaje mi się że goście znikają z forów po krótkim czasie bo poprostu im się nie chce. Mnie przynajmniej cholernie się nie chce. Po euforii przychodzi brutalna rzeczywistość. Ale postaram się w najbliższym czasie naprawić to ustrojstwo i rozciągać dalej. Pozdrawiam.

spiderrr - Sob 19 Sty, 2013

5 miesiecy za 1 cm :roll:
ZmarszczonyFred - Sob 19 Sty, 2013

ten przyrost to podczas wzwodu?
_rav_9 - Wto 22 Sty, 2013

Podczas wzwodu i to mocnego.
ZmarszczonyFred - Wto 22 Sty, 2013

ja podczas podobnego okresu nie zanotowałem przyrostu więc pewnie nosiłem na zbyt słabym naciągu...wcześniej jednak pisałem o problemach z silnym naciągiem opuchliźnie, otarciach lekkim stwardnieniu napletka które pozostało do dzisiaj...więc myslę, że nawet 1 cm w 5 miesięcy to wynik nie rekompensujący wkładu przy czym oczywiście nie ma pewności, że efekt jest trwały...
_rav_9 - Wto 22 Sty, 2013

Ten przyrost to nasąpił w zasadzie w ciągu 3 miesięcy. Wydaje mi się że był spowodowany jednoczesnym stosowaniem z pompką, kremem i tribusteronem. Bo tak jak napisałem przyrost był gwałtowny na początku i z czasem słabł aż stanął 2 miesiące temu. Mam nadzieje że nie osiągnąłem limitu, tylko jest to spowodowane dużymi przerwami i nieregularnością. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale jakoś nie moge się zebrać żeby znowu powiększać. Poprostu entuzjazm i determinacja minęły. Może gdybym miał więcej czasu ale na to się nie zanosi. :(
rob37 - Czw 21 Lut, 2013

Witam wszystkich,

to mój debiut tutaj... aż żal, ze dopiero teraz Was tu znalazłem...
dzisiaj odebrałem przesyłkę i całe ustrojstwo po przeczytaniu instrukcji założyłem. Cały optymizm jednak zmalał po przeczytaniu kilkunastu wpisów i moje oczekiwania co do efektów gwałtownie spadły. Obiecuje jednak iż spróbuje (prawie 1000zł na boku nie mozna tak bez walki zostawić) i w miarę na bieżąco bede zdawał relację.

ZmarszczonyFred - Czw 21 Lut, 2013

powodzenia :)
xhcore_ - Sro 12 Cze, 2013

Witam wszystkich serdecznie,

Przepraszam od razu za prywatę (nie znalazłem tu działu ogłoszeń), ale gdyby ktoś chciał kupić takowy zestaw w dobrej cenie, to mam do sprzedania - nowy, nigdy nie używany!

http://tablica.pl/oferta/...ka-ID32Qkb.html

pozdrawiam,
M.

Super_Baloo - Nie 18 Sie, 2013

Siemka, czy kupował ktoś z was jakiekolwiek powiększacze mechaniczne z tej strony ? http://bit.ly/18C3P1V

Bedę wdzięczny za jakieś sugestie.

David112 - Wto 31 Sty, 2023

Ekstender do powiększania penisa - https://prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.
onesa - Sro 01 Lut, 2023

David112 napisał/a:
to jest dopiero dwa miesiace z czego prawie dwa na oadaptacje, tydzien na leczenie obtarć, potem tydzien na testowanie nowych rozwiązań w celu uniknięcia obtarć i teraz dopiero zaczyna sie noszenie regularne :) na razie jedyne co zaobserwowałem to częstsze i mocniejsze erekcje, ale wszystko mozliwe że to zasługa Tribullusa który zażywam a nie phallosana tak wiec jestem ostrożny...


Po jakim casie powinny pojawić się tutaj pierwsze efekty?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group