Galeria zdjęć - ANKIETA NA TEMAT OCENY KOBICEJ CIPECZKI

Malachi - Pon 19 Mar, 2012
Temat postu: ANKIETA NA TEMAT OCENY KOBICEJ CIPECZKI
PANOWIE zachęcam WAS wszystkich do oceny kobiecych muszelek. Jak wiemy, zapewne każdy ma jakieś swoje zdanie, upodobanie na ten temat. I nie jest to tylko ankieta dla osób heteroseksualnych, bo uważam, że każdy ma prawo do Własnej opinii i jak mi wiadomo (ze źródeł znajomych) nawet osobom homoseksualnym podnosi się penis na widok kobiecej różyczki (pozwoliłem sobie tu używać parę różnych zdrobnień, aby nikogo nie urazić) :-)

W ankiecie możecie WYBRAĆ 2 numerki obrazków przedstawiających cipeczki, którym oddajecie głosy, uważając za najbardziej podniecające i/lub chcielibyście, aby Wasza PANI takowe posiadała :-)

Poniżej, w komentarzach możecie śmiało wymieniać opinie na główny temat, chociażby dzieląc się wiadomościami na temat tego:
- czy Wasza partnerka posiada/ła podobną cipeczkę wśród załączonych na obrazku,
- czy wolicie gładką, lekko zarośniętą czy może owłosioną muszelkę,
- czy któraś sprawia, że nie macie ochoty mieć z nią styczności :D
- czy lubicie seks oralny...
... i wiele innych, ale to już zostawiam Wam Forumowicze :-)

Mam nadzieję, że głosy będą liczne i rozmowy również :-)

Do dzieła :)

Tutaj jest link do większego rozmiaru zdjęcia:
http://i42.tinypic.com/a2yjq8.jpg

newyoungdick - Wto 20 Mar, 2012

omnomnomnomnom, pysznie :) :) ;)
Osobiście, mnie najbardziej kręci bohaterka z obrazka nr 2, potem 1, dlatego że preferuję, hmm jakby to zgrabnie ująć, jak najbardziej schowane cipeczki ;p - sprawiają wówczas wrażenie nietkniętych, wręcz dziewiczych i po prostu mam je za bardziej estetyczne. Niemniej jednak, żeby aż tak nie wybrzydzać, powiem, że do zaakceptowania są tez muszelki z fotki nr 4, 5, 6, bo tez, nie powiem ;) , wyglądają całkiem apetycznie - A NADE WSZYSTKO, są całkowicie ogolone!!! Dopuściłbym je jeszcze względnie z niewielkim paseczkiem nad łonem, ale bezapelacyjnie ogolone wyglądają i wabią najlepiej :) :)
Właścicielce jednego z tych cudeczek zrobiłbym wszystko, co tylko mogłoby jej sprawić przyjemność i przyszło mi do głowy, przy założeniu, że by mi na to pozwoliła ;)
Ale żeby nie wyszło, że jestem taki mega płytki, to wspomnę, że ładna Cipka, to nie wszystko ;p

ultravoilet - Nie 25 Mar, 2012

1 i 2 z uargumentowaniem jak u kolegi wyżej ! i koniecznie wygolona całkowicie, a w tym momencie nie ma nic smaczniejszego i bardziej satysfakcjonującego niż minetka :roll:
Valeriano - Wto 27 Mar, 2012

z kolei mną włada pani nr 5 i 6 ;) uwielbiam takie cipeczki, mógłbym je ssać godzinami, najbardziej preferuję te które, że tak powiem są na wierzchu :) co do zarostu to lubię wygolone, bądź z niewielkim paseczkiem :) seks oralny kocham i z moją partnerką ostatnio dogadzaliśmy sobie bitą śmietaną, ahh, chyba ją zaraz obudzę... ;) :twisted:
haster69 - Sob 31 Mar, 2012

Wszystkie są ładne i wszystkich bym skosztował, lecz najpiękniejsze są te spod numerków 1. i 2.
ZmarszczonyFred - Sob 31 Mar, 2012

ja wole te otwarte 5 i 6 wyglądaja smakowicie :twisted: poza tym uwielbiam lizac kobiece stopy i druga dziurkę :twisted:
ichigo88 - Nie 18 Lis, 2012

Numer 8, uwielbiam zadbany przystrzyżony zarost u kobiet :) No i cipka ta wygląda wyjątkowo apetycznie :)
ZmarszczonyFred - Pon 19 Lis, 2012

tez myslałem o tej ósemce ale jedna sprawa nie dawała mi spokoju...jesli popatrzysz uważnie to na tle reszty tych cipek ósemka wygląda jak od sztucznej lali :)
ichigo88 - Pon 19 Lis, 2012

Faktycznie :) W takim razie wybieram 4 :)
Ponurak - Pon 19 Lis, 2012

Piątka apetyczna.
ammraj - Pon 19 Lis, 2012

Moja żonka ma 4 ale 5 też jest niezła. Ogólnie nie lubię zarośniętych. ;-)
ZmarszczonyFred - Pon 19 Lis, 2012

ammraj napisał/a:
Moja żonka ma 4 ale 5 też jest niezła. Ogólnie nie lubię zarośniętych. ;-)


a z jakiego miasta? bo pamietam taka :twisted: :twisted: :twisted:

małyperes - Pon 19 Lis, 2012

zdecydowanie 9, zresztą podobną zadowalam średnio raz dziennie:)
heroes84 - Wto 20 Lis, 2012

Ja wybieram kandydatkę nr 5 i 6, momentalnie staje na ich widok:)
mati0393 - Nie 25 Lis, 2012

Zdecydowanie 1 i 2 wg mojej osoby sa najlepsze.
kadeon - Sob 22 Gru, 2012

A ja 1 i 2 uwielbiam takie schowane najbardziej sie mi podobają staje na sam widok:) :twisted: . I moja ma coś podobnego własnie:)
matwar - Wto 25 Gru, 2012

5 i 6, ale 1 też niczego sobie :lol:
cubalto - Nie 31 Mar, 2013

mnie najbardziej podoba się 5 i 7
Gorryl - Wto 16 Kwi, 2013

ku#wa ... każda :D
teofil124 - Sro 08 Maj, 2013

Zdecydowanie 1 i 5 piękne cipeczki :P mmmm :twisted:
fiut69 - Wto 10 Wrz, 2013

TA 9 to taka rozklapciocha że ta baba co ją ma pewnie nic nie czuje no chyba że koleś ma z 20 w dł i 18 w szer. :D
tomek100 - Sro 09 Paź, 2013

Zdecydowanie 5 i 6
mloody20 - Pon 21 Lip, 2014

4 :P
Anonimlatek - Sro 23 Mar, 2016

1 i 2 :3
uki21 - Sro 23 Mar, 2016

4 :twisted:
sikora92 - Czw 24 Mar, 2016

Jak dla mnie 4 i 5 :D
onesa - Czw 24 Mar, 2016

Widzę że panowie znaleźli stary temat :D to głosujcie głosujcie :)
legolas1 - Sob 26 Mar, 2016

onesa, ale Ty również możesz zabrać głos w ankiecie i powiedzieć, która Tobie się najbardziej podoba ;) ewentualnie również, jaką sama masz 8) :mrgreen:
onesa - Sob 26 Mar, 2016

legolas1, akurat w tym przypadku to kobiety nie mają nic do powiedzenia. Rodzą się z a taką a nie inną:P no chyba że któraś ma jakiś dyskomfort to może ją poprawić pozostawię temat dla Panów :D Wy się tam znacie, wzrokowcy :D
xawiere - Wto 29 Mar, 2016

spam
Per Rectum - Sob 02 Kwi, 2016

A w jakiej kategorii mieści się muszla tej pani: :wink:
http://thisvid.com/videos...d-in-her-pussy/

onesa - Nie 03 Kwi, 2016

Per Rectum, to jest fake? powiedzcie że tak:P
haster69 - Nie 03 Kwi, 2016

Fuj, skasuj to :roll:
Per Rectum - Pon 04 Kwi, 2016

onesa napisał/a:
Per Rectum, to jest fake? powiedzcie że tak:P

Niestety, to nie fake. No ale, cóż trzeba przywyknąć, że w ramach różnorodności są i takie kuciapki na tym świecie. No, może raczej superprzegięte kuciapy. Zresztą i one, jak widać, mają swoich amatorów...

Łuksik - Nie 10 Kwi, 2016

1 i 2. Moja luba ma właśnie taką, wygoloną, gładziutką mmm. Uwielbiam ją zaspokajać oralnie ;)
Koliber94 - Sob 27 Sie, 2016

No to i ja się wypowiem :) Uważam, że każda cipka ma coś w sobie i wszystkie są ładne. Jednak jeśli bym miał wybierać to oczywiście 1 i 2 oraz 4 wygląda również apetycznie :D :wink: aż bym z chęcią takich przysmaków skosztował :mrgreen:
michal2342 - Pią 02 Wrz, 2016

1, 2 i 4
anusek79 - Sob 03 Wrz, 2016

Kurde jestem w mniejszości :D wybrałem 7 i 10 . Chociaż każdą szrpałbym jak Reksio szynkę :D
onesa - Sob 03 Wrz, 2016

anusek79, coś dla ciebie

zbychwawawa - Sob 10 Wrz, 2016

onesa, hahaha dobre! takiego mięsa to Reksio nie pożałuje :D
DTTPO - Pią 27 Sty, 2017

Jak ktoś lubi oglądać muszelki tak jak ja, (albo nawet mniej) to gorąco polecam te 8 galerii:
http://dru.pl/blog/?s=muszelki Nieraz jak tak sobie je oglądam, to już mi nic więcej nie trzeba :)

usunięte

A z tych z ankiety to 6 wybieram, choć większość śliczna. Lubię ssać wargi, to jest jak jest sporo, to więcej do ssania :D

onesa - Sob 28 Sty, 2017

DTTPO, to temat z ankietą nie rób tutaj zamieszania.
DTTPO - Pon 30 Sty, 2017

onesa, ok. Czyli do rozmowy o Cipkach szukać/założyć nowy wątek? Szkoda, że nie pamiętam, co napisałem powyżej ;) Tylko w jakim dziale? Później poszukam, czy coś było już :)

PS Kompletnie nie mogłem się zdecydować z wyborem na awatar, prawie wszystkie mi się podobają :D

onesa - Pon 30 Sty, 2017

DTTPO, spytałeś o to jakie najbardziej się podobają z tego linku co dodałeś. W temacie masz podany "wzór" na który można głosować w ankiecie. Lepiej nie robić zamieszania, bo zaraz każdy będzie tutaj dodawał zdjęcia i kolejne osoby nie będą wiedzieć na co oddają głos.
DTTPO - Wto 31 Sty, 2017

Ok. Jasne. Dzięki za przypomnienie co to było. :)
Ajay - Sro 20 Wrz, 2017

Intryguje mnie to, dlaczego niektóre jak np. na zdjęciu nr 1 są jakby zamknięte, a inne jak np. nr 5 otwarte, po bokach wystaje skóra. Czy jest to wpływ jakiegoś zabiegu (żeńskie obrzezanie) czy np stan podniecenia. Kto się zna niech mi wyjaśni.
zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

Ajay, taka natura
Zuo111 - Sob 21 Kwi, 2018

Wszystkie cipki są piękne, ale typ nr 1 wygrywa zdecydowanie
zbychwawawa - Pon 23 Kwi, 2018

a mi się wydaje że chyba każdą facet polubi :D
Oleg_1981 - Sob 29 Maj, 2021

zbychwawawa napisał/a:
a mi się wydaje że chyba każdą facet polubi :D


Eee... myślę, że facet to powinien oceniać po a nie przed "konsumpcją" hahah

[ Dodano: Sob 29 Maj, 2021 ]
Wg mnie najładniejsze to 1,2,7,8

Majkel1278 - Sob 29 Maj, 2021

1 i 4 oj bym lizał
TakiNaRyby - Pon 19 Lip, 2021

Moja ma 100% jedynkę a najbardziej podoba mi isę 1 i 6. :mrgreen:
toton - Wto 20 Lip, 2021

U mnie 1
Majkel1278 - Wto 20 Lip, 2021

2 i 5 słodkie ale 1 to bym zalizał na śmierć 😀

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group