Testosteron - Naturalne podwyższanie testosteronu

betonowy - Wto 07 Lut, 2012
Temat postu: Naturalne podwyższanie testosteronu
Jakie środki znacie naturalne na podwyższenie testostereonu? Wiem, że brokuły są dobre także tuńczyk bo zawiera duże ilość selenu. Coś jeszcze?
karol14 - Sob 03 Sie, 2013

czytałem, że pokrzywa
altracyt - Pon 05 Sie, 2013

Wszystko co zawiera mikroelementy, w szczególności selen i cynk, np. pestki słonecznika, dynii.
Pamiętam, że jeszcze któreś mięso na to korzystnie wpływa. no i ruch, aktywność fizyczna, która zwiększy krążenie krwi w tamtych okolicach, czyli np. bieganie, chodzenie.
dlaczego chcesz zwiększyć poziom testosteronu? Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak, to idź do endokrynologa i ten zleci badania.

Kalinka - Sro 09 Paź, 2013

Według badań poziom testosteronu jest zależny od tego czy mężczyzna jest singlem czy zyje w stałym związku. Single mają wyższy poziom testosteronu.
kadeon - Sob 25 Sty, 2014

Kalinka napisał/a:
Według badań poziom testosteronu jest zależny od tego czy mężczyzna jest singlem czy zyje w stałym związku. Single mają wyższy poziom testosteronu.
.

Nie wiem z kad to wzięłaś ale mylisz się to czy jesteś w związku czy nie nie ma znaczenia na poziom testosteronu głównie wpływa zdrowa dieta bogata w mikroelementy i zdrowy tryb życia
mężczyzna który zdrowo się odżywia i uprawia sport ma wyższy poziom testosteronu. Coś gdzieś tez czytałem że seks wpływa pozytywnie na jego produkcje ale głowy nie dam:p.

A dal czego tak myślę bo jestem w stałym związku i zdrowo się odżywiam uprawiam sport i energia mnie rozpiera a najbardziej podczas seksu mogę długo i wiele razy nie muszę się badać wiem ze mam dojść wysoki poziom testosteronu.

marekkuc - Wto 11 Lis, 2014

cynk bardzo podnosi poziom testosteronu, polecam ten w tabletkach w do 100mg/dobę.
gandalf8 - Pią 15 Maj, 2015

Często bycie singlem idzie w parze ze złym odżywianiem, więc teoretycznie powinno być mniej testosteronu.
wiesiekk - Czw 11 Sie, 2016

Czytałem też, że trzeba unikać picia mięty,bo bardzo obniża poziom testosteronu i androstendionu.
alexander3 - Czw 11 Sie, 2016

- zdrowa zbilansowana dieta
- zdrowy sen
- zimne prysznice
- sport (szczególnie trening siłowy na siłce)

onesa - Czw 11 Sie, 2016

wiesiekk, picie mięty obniża poziom testosteronu, pierwsze słyszę :)
David225 - Czw 07 Wrz, 2017

Najlepszy Booster Testosteronu - http://testolan.pl
cardin - Czw 07 Wrz, 2017

David225, sam chciałem to napisać. W dodatku poprawia wygląd skóry.
onesa - Nie 10 Wrz, 2017

można też wspomóc się jedząc/spożywając awokado i oliwę z oliwek
zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

Są jeszcze jakieś inne sposoby na podwyższenie testosteronu ?
alexander3 - Nie 24 Wrz, 2017

Poza zdrowym stylem życia i jakims sportem podnoszącym poziom wolnego teścia nie bawiłbym się w żadne "specjalne" suplementy czy zabiegi, bo zabawa z hormonami to.. nie zabawa.
onesa - Nie 24 Wrz, 2017

Jak chodzisz na siłownie to robienie ćwiczeń: Martwye ciągi/Deadlift niby ma wpływ na wzrost testosteronu u facetów

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group