Urządzenia - Phallosan czy Andro Penis?

adikkom - Nie 08 Sty, 2012
Temat postu: Phallosan czy Andro Penis?
Witam,

Mam dylemat jaki sprzęt wybrać: Phallosan czy Andro Penis? Phallosan jest trochę droższy, ale podobno jest wygodny w noszeniu. Poza tym można go zakładać na noc. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. Pieniądze nie grają roli. Jak znacie sprzęt za 5000 zł, który działa to proszę pisać. Pozdrawiam

Xanad1 - Nie 08 Sty, 2012

Jak taki bogaty jestes to moze zafundujesz mi Bathmate^^
A Odnosnie extenderow poczytaj w dziale kto co poleca:)
Pzdr

patryk02 - Pon 09 Sty, 2012
Temat postu: andro penis czy phalosan
cześć, używam obecnie andro penisa i uważam że jest dobry, zredukowała mi się krzywizna (miałem skrzywienie w lewą stronę) ale temat jest o powiększaniu więc piszę, penis wydłużył mi się o 1,5 cm, myślę że to dobry efekt zwłaszcza że przede mną jeszcze jakieś 2 miesiące stosowania, w brew pozorom jest on wygodny w noszeniu, można łatwo się przyzwyczaić :-)
analover - Wto 28 Lut, 2012

Cześć, właśnie zamówiłem Phallosan i w chwilę potem zobaczyłem, że istnieje inny extender o podobnym wyglądzie, ale nie takiej samej budowie, a nazywa się Penis Plus. Kiedy zobaczyłem, że jego cena jest sporo o 300-400zł mniejsza, to się nieźle wkurzyłem. Zwłaszcza, że na zamówione urządzenie musiałem sobie wcześniej odkładać.
W każdym razie, zawszę mogę sprzedać je na allegro. Rzecz w tym, że chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używał któregoś z wyżej wymienionych extenderów?
Każda opinia będzie pomocna.
Pozdrawiam.

ZmarszczonyFred - Sro 18 Kwi, 2012

własnie dzisiaj odesłałem andropenisa i zamówiłem phallosana. Andropenis ma chujo.w.ą konstrukcje z tymi gumkami i powoduje czyste cierpienie... :evil:
sebas250 - Czw 03 Maj, 2012

Używałem andropenisa przez 6 miesięcy i pomógł mi uzyskać ok 0,5cm ale tylko dlatego, że nosi się go w końcowej fazie okropnie. Nie polecam takich extenderów. Zakupiłem dlatego phallosan. Używam go od 3,4 miesięcy i nosiłem ok 7h codziennie. Muszę przyznać, że niebo a ziemia, nie chce zapeszać ale na samym phallosanie uzyskałem 0,9cm a noszenie jest ok. Zero bólu i chodzi się wygodnie ale pamiętajcie, że trzeba ustawiać duży naciąg i nosić minimum 6h i gwarantuje efekty. Teraz nosze 2x po 2,5 lub 3h czyli suma 5-6h dziennie. Nie mam czasu na więcej. Jak coś to pisać już opatentowałem wszelkie metody noszenia i nakładania tego urządzenia. Pamiętajcie - silny naciąg i minimum 6h
Pozdro

ZmarszczonyFred - Pią 04 Maj, 2012

Ja z andropenisa zrezygnowałem po trzech tygodnich i zwróciłem producentowi niech se sam ku.. rwa nosi to imadło :twisted: phallosana mam od tygodnia i jesli chodzi o komfort to na prawdę jest wygodny. Co do naciągu to nie jestem taki pewny, że trzeba naciągac silno (tez zalezy kto jak rozumie silno) ja kalibruje pasek tak, żeby załozyc na 8 godzin nocnych i w dzien równiez na około 4-6 razem 12-14 godzin na dobę. Wiekszość tematów o extenderach na tym forum skończyło sie ni w pi .zdę ni w oko :twisted: bo wydaje mi sie, że każdy naciąga na maksa i po pewnym czasie stopień bólu kończy przedsięwzięcie. Producent Phallosana jasno zaznacza, że nie tyle naciąg co systamatyczne noszenie 10-12 godzin na dobę jest drogą do osiągnięcia celu. W momencie kiedy naciągamy za mocno i na fjucie robi się jakas opuchlizna bądź zaczerwienienie konieczna jest przerwa na zaleczenie, która powoduje spadek skuteczności. Tak to wygląda w teorii, a jak w praktyce o tym będę pisał w temacie 'PHALLOSAN'' który założyłem... :twisted:
sebas250 - Pią 04 Maj, 2012

Hmmm tak w ogóle nawet silny naciąg, który stosuje nie wytwarza bólu tylko ciągłe, długotrwałe opieranie członka o pierścień paska powoduje w pewnym momencie szczypanie i wtedy należy jedynie na chwilkę poluzować pasek i w tym miejscu pomasować. To wszystko a na noc ja nie dałbym rady założyć, za często zmieniam pozycję spania i to szczypanie na pewno by mnie obudziło. Nie wiem może się później przekonam do Twojej teorii, jak na razie 6h dziennie + dość silny naciąg spowodowało przyrost prawie 1cm dlatego nie zmieniam jak na razie techniki
Co do obrzęków na ku...asie to prawda ale dlatego zdejmuje co ok 2,5-3h i masuje i później nakładam a na początku stosowałem słaby naciąg i systematycznie zwiększałem.
ps. Jeszcze jedno, mimo, że wielkość główki mojego penisa jest między M a L to stosuję ten większy - L (condom i bell) bo wtedy lepiej wypełnia się krwią i uważam, że powoduje to zwiększenie efektu

ZmarszczonyFred - Pią 04 Maj, 2012

to możliwe , że stosujemy taki sam naciąg :twisted: bo ja tez zauważyłem to szczypanie ale nie jest to tragedia nawet jakbym miał sie przebudzic w nocy i zmienic stronę to nie widzę problemu...da sie to zrobić nie ściagając tego klosza z gumką. Nie mówię, że Twój sposób zły ale spróbuje dłuższego stosowania niż 6-8 godzin, zobaczymy jaki będzie efekt :twisted:

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2012 ]
co do stosowania rozmiaru L to się zgadzam całkowicie tez stosuje L. W M nie za bardzo dałem rady włozyc, a nawet jeśli to główka byłaby rozciągnieta na długośc co wydaje mi sie mało naturalne :twisted:

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2012 ]
Sebas mam pytanie. Po zdjęciu tego ustrojstwa na czubku rzołędzi robi sie takie jakby blade miejsce prawdopodobnie spowodowane powietrzem pomiędzu fjutem a tym ochraniaczem. Nie boli to i znika bardzo szybko, ale chciałbym wiedzieć czy spotkałeś się z tym i czy były jakies problemy po dłuższym noszeniu? pozdro :twisted:

sebas250 - Nie 06 Maj, 2012

Chodzi Ci o obrzęk - tak jakby napuchł Ci żołądź i kolor jest bledszy w tym miejscu? Jeżeli o to to tak mam coś podobnego praktycznie zawsze kiedy noszę dłużej i stosuje silny naciąg. Używasz protektora (ten sylikon na grzyba)? To zmniejsza obrzęk. Ogólnie mnie to w niczym nie przeszkadza tylko tak dziwnie to wygląda jakby zaraz ten cienki naskórek grzyba miał pęknąć
PS: ja zamiast protektora (zgubiłem gdzieś) używam bandaż, którym owijam żołądź i wtedy nie pojawia mi się obrzęk
PS2: ciekawostka - używasz kondoma M czy L?, bo wcześniej używałem M który nałożyłem na klosz L ale po 4miechach pękł mi kondom, teraz używam L i jak mocno naciągnę kuta.sa to wtedy kondom jest za duży i dostawało się powietrze ale poradziłem sobie. Teraz owijam bandażem i zapinam opaską i jest git
Pytanie: ZmarszczonyFred czy dostałeś opaske od producenta? Bo ja musiałem dokupić w sklepie bo nie było w pudełku

ZmarszczonyFred - Nie 06 Maj, 2012

Tak dokładnie o to mi chodzi to szybko znika i nie boli tak więc spoko. Tak używam protektora. Dzisiaj troche za mocno jednak naciągnołem i zrobił mi sie babel. Zakładam od początku kondoma L ale troche sie jakby rozciągnoł, zawiązuję sobie cienka gumeczka i jest git :twisted: Nie bardzo wiem o jakiej opasce mówisz Sebas?, ja miałem w pudełku tylko pasek trzy te dzwonki z kondomami S M L ochraniacz i gruszke. Czytałem gdzieś, że te kondomy siadaja po około 2 miechach, ale koles pisał że nie będzie płacił tylko zakłada normalne durexy i też zawiązuje gumka żeby nie było za luźno :twisted: podobno wychodzi taniej...zobacze jak przyjdzie czas :D ps: tez pojawia sie u mnie ten problem z tym kółkiem od paska co wrzyna sie we fjuta po jakichs 2 godzinach, ale testuje motyw z bandażem. Przekładam przez to kółko i lekko odciągam od fiuta, między nogami przekładam to tyłu i zawiązuję opaske na udzie. Dzieki temu nie wrzyna sie w ku. tasa i myslę że tak będe zakładał na noc. Jednak przez to zwieksza sie naciąg, którego nie poluźniłem i ku. rwa zrobił mi sie bąbel przy wędzidełku, tak wię dzisiaj juz nie zakładam a jutro testuję dalej :twisted: pozdro
sebas250 - Wto 08 Maj, 2012

Do ZmarszczonyFred: Na zdjęciach produktu ta opaska była i myślałem, że dostanę. Jaką gumkę używasz zamiast tej opaski? A nie czujesz jakiegoś dyskomfortu podczas snu? nie spada Ci to? nie budzisz się w nocy?
pozdro

ZmarszczonyFred - Sro 09 Maj, 2012

Zawiązuje taka cieniutka gumka grubości około 1,5mm można kupic w pasmanterii. Miałem właśnie pisac o pierwszej nocy z phallosanem :D Wybudziło mnie po czterech godzinach to wrzynanie sie tego kółka we fiuta. Podwiązałem to bandażem i było lepiej.Natomiast dzisiaj w nocy mam zamiar nastawić budzik tak żeby po czterech godzinach zdjąć pomasowac małego i załozyc znowu. Zamierzam robić przerwy co 4 godziny. Jedna sprawa jest dla mnie dosyc niekomfortowa, a mianowicie wzwód. pomimo, że urzywam rozmiaru L i ma sie gdzie wzwód podziac to nie czuje sie z tym zbyt swobodnie. Nad ranem jakj miałem wzwód to jakies 3 godziny trwał i tylko co przysnąłem to zaraz sie budziłem. Zobacze co bedzie dzisiaj w nocy może to na poczatku tylko tak sie dzieje :D

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2012 ]
aha noi czasem spada ale to kwestia odpowiedniego zakładania która juz wypracowałem. generalnie zakładam na pobudzonego fiuta tak gdzieś w połowie do wzwodu, i stosuje taką zasadę, że jesli zassa zanim nasunę kondom to bedzie trzymac spoko. Jesli natomiast zassie i powietrze od razu ucieka to zdejmuje ten sylikon masuje fiuta żeby sie żołądź powiekszyła i znowu zakładam. Póki co działa :D pozdro

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2012 ]
miałem oczywiście na mysli , że powietrze się dostaje do środka , a nie ucieka :D

sebas250 - Sro 16 Maj, 2012

I jak postępy? da się wytrzymać dłużej niż 4h? Nie schodzi Ci powwietrze używając tylko samą cienką gumkę? Mnie przy jakiś gwałtownych ruchach jak dobrze nie dociągne troche uchodzi powietrze z kondoma i niestety, rzadko ale się zdarza, ale jednak jest to dość wkurzające
ZmarszczonyFred - Sro 16 Maj, 2012

Wczoraj załozyłem po kilku dniach przerwy z powodu tego mocnego zaczerwienienia. Zmniejszyłem naciąg i włożyłem dwie gąbki do środka i nie robi się już tak mocno napuchnięta i blada ta żołądź. Co do noszenia dłużej jak 4 godziny to zależy właśnie od tego czy sie ruszasz dużo czy nie. Mnie ta gumka trzyma dosyć ale czasem gdzieś powietrze się dostanie i trzeba założyc od nowa. Bardziej mnie natomiast martwi to zaczerwienienie które miałem i obawiam się że za jakiś czas się znowu pojawi. Jak wspomniałem jest teraz mniejsza ta opuchlizna ale ciągle jest, a nie widze na razie soposobu uniknięcia tego, zobaczymy co bedzie dalej. Chciałbym nosic trzy razy po 4h na dobę zobaczymy czy się uda :D Staram sie budzic w nocy tak żeby zdjąć po 4 godzinach bo jak zaczyna sie wzwód to jest to dosyć nieprzyjemne uczucie, poza tym ta gumka zabezpieczająca kondom sie wtedy wrzyna i piecze. Tak więc sa i minusy ale ciągle phallosan miażdży andropenisa :D
sebas250 - Czw 17 Maj, 2012

hmmm. Dziwne.. Zaczerwienienie? Na żołędzu? nie miałem zaczerwienienia tylko jkby lekko opuchnięte. Ja dlatego na noc nie zakładam bo się boję o napuchnięcie no i że uprawiam sport to potrzebuje więcej snu dlatego odpada budzenie się w nocy. Staram się nosić ok 3,5h x 2. Zwiększyłem noszenie. Nie mam żadnych zaczerwienień a opuchlizna to rzadkość. Musisz przyzwyczaić fiuta przez pierwsze kilka tygodni tak jak to opisane jest w instrukcji
ZmarszczonyFred - Czw 17 Maj, 2012

właśnie od tej opuchlizny zrobiło mi się cos w rodzaju takiej podraznionej mocno obtartej powierzni na samym środku przy cewce. Myslę, że to przez zbyt mocny naciąg...musze to dostosować odpowiednio...

[ Dodano: Czw 17 Maj, 2012 ]
sebas250 napisał/a:

PS: ja zamiast protektora (zgubiłem gdzieś) używam bandaż, którym owijam żołądź i wtedy nie pojawia mi się obrzęk

może to że nie używasz tego sylikonowego kapturka tylko bandaża chroni Cie przed tym zaczerwienieniem...ta opuchlizna wynika z niedopasowania klosza, klosz jest za szeroki przu koncu i żołądź w tym miejscu musi mocno napuchnąć żeby sie dopasować. Powiedz jak zakładasz ten bandaż grubo czy tylko jedna warstwe dla ochrony?

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2012 ]
własnie zakończyły się oficjalnie moje interesy z producentem andropenisa :D dostałem zwrot kasy za to badziewie :twisted:

sebas250 - Sro 30 Maj, 2012

Ja zwiększyłem znów czas noszenia do 7h. Robie także zaciski opisane na forum erekcja. Nie ukrywam, że czuje moc, poszło przez ten miesiąc ok 0,2cm. Już mój penis się przyzwyczaił ale ja go tak nie katuje jak Ty :D . Noszę 3x po ok 2,5h czasami 2x po 3,5h ale takiej opuchlizny nie mam. Ruszam się dużo i mi to nie przeszkadza ale mam na to niezły pomysł. Na koniec na kondoma owijam 3x bandaż i dodatkowo na to zakładam 2 opaski na rzepy. wtedy nie wylatuje powietrze nawet przy mocnych dynamicznych ruhach

[ Dodano: Sro 30 Maj, 2012 ]
Hmm z tym bandażem jednak nie polecam tak do końca, spróbuj czymś wypchać te niedopasowane miejsca. Ja mam dość duży żołądź i powoli już ten klosz staje się trochę mały na niego :D . Dokupiłem pompke bathamate, będę używał tych dwóch przedmiotów.
Acha taka mała informacja, kolega stosuje expandera 2,3h dziennie, bathmate 2x dziennie po 20min i pigułki penis xxl od 3miechów i mu urósł 1,5cm - tak mówi, dlatego powoli będę się przymierzał do takiego osprzętu oczywiście nie zmienie czasu noszenia phallosana bo wciąż uważąm, że to najlepsze urządzenie, przynajmniej będą to trwałe przyrosty. Oczywiście będę informował na bieżąco jak idzie, podziele się wiedzą :)

ZmarszczonyFred - Sro 30 Maj, 2012

a ja poprzetestowałem juz motyw bez tej gumowej czapki i wiem, że to własnie przez to robiły sie te zaczerwienienia. Teraz stosuje delikatny pasek bawełny wycięty z delikatnej koszulki owijam zołądź i wkładam w klosz tak aby żołądź dochodziła do końca wtedy nie trzeba bardzo mocno pompować. Trzyma spoko i nie robi sie taka opuchlizna jak przy tej gumie :D kolejna sprawa to kondom juz sie zużył i stosuje teraz durex classic genialnie sie dopasowuje do fiuta i nie dostaje sie powietrze wogóle. Jeden kondom starcza na jakies 5-6 dni a paczka 12szt kosztuje mnie 7.5 euro wiec wyjdzie dużo taniej, ale najwazniejsze jest jednak to że lepiej te durexy trzymaja niz orginalny kondom. Stosuje w trybie 3X4 godziny dziennie i nie ma problemu. Do tego łykam tribullus terestris na polepszenie produkcji testosteronu :twisted: w tabletki na powiększanie nigdy nie wierzyłem i dalej nie wierzę wiec nie będę wyrzucał kasy, a co do pompki to za duzo sie naczytałem o popekanych naczyniach krwionośnych i poźniejszych problemach z erekcją :x Wierze, że powiększanie to proces długotrwały i jeśli to wogóle działa to jedyna szansą na sukces jest Phallosan ze wzgledu na to, że komfort noszenia pozwala na długotrwałe stosowanie. A jęsli to nie zadziała to nie uwierzę absolutnie w nic innego :twisted:
sebas250 - Sro 30 Maj, 2012

Ile stosowałeś tego kondoma, że już się zużył? Mnie po 3,4 miechy wytrzymują. Zawsze używaj talku, ja nakładam codzienie talk jak nakładam na fiuta phallosana i jest na prawdę ok. Spróbuję Twoją metodę co do durexów :)
ZmarszczonyFred - Sro 30 Maj, 2012

też używałem talku ale nie wytrzymał : ) może jakiś pechowy mi się trafił :D durexy na szczęście lepiej sie sprawuja :twisted:
oktan - Czw 31 Maj, 2012

talk to podstawa ;) tak sie zastanawiam czy próbowaliście nic nie owijać/nakładać na żołądź. ja po prostu wkładam do klosza i jest dobrze. gumowa ochronka od początku nie przypadła mi do gustu. tylko nie wiem czy to nie przez to iż parę miesięcy stosowałem expander i żołądź tak dostał w kość że już nic go nie podrażnia.
@fredi - długo stosujesz już tribullus terestris?? ćwiczysz coś poza tym? bo jestem ciekaw czy rzeczywiście podnosi to poziom własnego testosteronu i czy coś się zmieniasz.

ZmarszczonyFred - Czw 31 Maj, 2012

stosuje tribulusa jakis miesiąc i zmiana jaką widzę to zwiekszony popęd seksualny :) jesli chodzi o dowód na przyrost to ciężko powiedzieć poniewaz zwiekszone libido to jedyny efekt jaki widze :) ćwicze sobie rekreacjnie wiec ciężko mówić o działaniu na przyrost masy bo nie mam jakiegos reżimu treningowego tylko bardziej dla zdrowia i chigieny psychicznej to robie :D jesli chodzi o zakładanie phallosana bezpośrednio na żołądź to nie mam zamiaru próbować...owijam delikatnym materiałem bawełnianym i jest super...ta oryginalna gumka na żołądź jest do dupy :twisted:
sebas250 - Pon 04 Cze, 2012

oktan napisał/a:
talk to podstawa ;) tak sie zastanawiam czy próbowaliście nic nie owijać/nakładać na żołądź. ja po prostu wkładam do klosza i jest dobrze. gumowa ochronka od początku nie przypadła mi do gustu. tylko nie wiem czy to nie przez to iż parę miesięcy stosowałem expander i żołądź tak dostał w kość że już nic go nie podrażnia.
@fredi - długo stosujesz już tribullus terestris?? ćwiczysz coś poza tym? bo jestem ciekaw czy rzeczywiście podnosi to poziom własnego testosteronu i czy coś się zmieniasz.


Próbowałem, hmm w sumie muszę przyznać Wam rację, że te protectory na żołądź są słabe bo ściskają żołądź co powoduje , że układa sie nienaturalnie czyli wydłuża się co potem przynajmniej mnie denerwuje bo źle się formuuje w kloszu. Chyba spróbuje z bandażem - wcześniej tak robiłem i było ok

[ Dodano: Pon 04 Cze, 2012 ]
Fredi i daj znać czy dajesz rade już nosić dłużej niż jakieś 5-6h i jak tam próby zakładania na noc? Bo ja dalej nie ufam takim próbom :(

ZmarszczonyFred - Pon 04 Cze, 2012

ta guma faktycznie jest chujowa (jak wczesniej pisałem mnie od tego zrobiło sie mocne zaczerwienienie) jakis bandaz czy miekka bawełna dziala zajebiście :twisted: ja dodatkowo zrobiłem sobie z twardszej gąbki takie wypełnienie zamiast tej zielonej gabki chujowej...teraz fajnie żołądź sie układa :D stosuje w trybie 3x4 tak żeby było pełne 12 na dobe. Nie zakładam już tej cienkiej gumeczki na kondom tylko gumke do włosów typu frotka i komfort zajebisty. Na razie nie musze zakładac na noc bo mam czas w dzień, ale za tydzień wracam do szkoly i bede zakładał na noc tak zeby było 12 na dobe. Wczesniej pisałem ze erekcja nie byla przyjemna podczas noszenia ale to raczej wina tej cienkiej gumki...tak czy siak jak bede zakładał na noc to bede sie starał obudzic po 4 godzinach zeby zdjąc na chwile i sie odlac. Poza tym nada ranem jak miałem erekcje to ze trzy godziny trwała, nie wiem czy tylko przez phallosana czy zawsze tak mam...jesli erekcja sie utrzymuje to moim zdaniem nie ma wtedy naciagania bo ciało jamniste penisa wypełnione jest krwia i efekt żaden. Ale to jeszcze wymaga obserwacji... :twisted:
PrzegralemZycie - Wto 05 Cze, 2012

Jeśli chodzi o Andro Penisa to znalazłem złoty środek na ból i dyskomfort spowodowany tym sylikonowym badziewiem który jest dołączony do zestawy. Ból spowodowany jest przede wszystkim (u mnie przynajmniej) tym że "kawałek skóry" jest zawsze ściskany przy tych dziurkach na silikon przez ten pasek. Zamiast tego zacząłem używać bandaża elastycznego (uciętego w połowie szerokości, żeby wszedł w te dziurki). Nic teraz mi nie uciska skóry i nosi się to w "miarę wygodnie" o ile można mówić o wygodzie kiedy z podbrzusza zwisa nam kawał plastiku i metali na którym uwiązany jest nasz penis :?

Minus jest taki, że ten bandaż, mimo że elastyczny i się dobrze rozciąga, znacząco uciska miejsce przed żołędziem i ten szybciej staje się siny, dlatego trzeba często ściągać to, pozwolić żeby krew znowu sobie doń doszła i znowu owinąć bandażem.

Co do tabletek to wiadomo, że to ich opisy to kłamstwa i bzdury. Choć w ramach suplementu, a nóż coś pomoże, będę brał L-Argininę. No i dobrze brać jakiś Booster testosteronu, bo z pewnością to może o wiele bardziej pomóc niż te wszystkie kremy czy tabletki. Mi zostały jeszcze 2 paczki Penilarge i kremu i tabletek (dobiorę do końca i przerzucam się na L-Argininę), ale już wiem, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Dlaczego? Kupując składniki osobno, wyjdzie nas dużo taniej ;) a i ich działanie jest nierzadko znacząco przecenione.
Myślę, że też dobrą opcją jest branie jakichś odżywek białkowych z aminokwasami i bardzo dobra dieta. Mnie na razie niestety nie stać na taki luksus, ale powoli powoli, mam nadzieję że będę i to brał.

Jak do października urośnie do 16 cm to idę do prostytutki (na swój pierwszy raz) w listopadzie :) a że jestem bardzo dobrej myśli, mam niezwykle silną motywację do noszenia tego ustrojstwa.

Jeszcze w ramach motywacji. Sceptycy, nawet na tym forum, mówią że powiększyć się nie da, bo to tak jakby palce powiększyć (znacznie trudniej) czy wzrost. Otóż to wierutne bzdury, bo można w wieku dorosłym i wydłużać kości i mięśnie i ścięgna i to na stałe (NIEKONIECZNIE INWAZYJNĄ METODĄ!). Co prawda to luksus i jeżeli ktoś chciałby te 4-5 cm wzrostu uzyskać to musi w zależności od metody sporo pieniędzy wydać, czasu stracić, ale można. Sam się bardzo chciałbym takiemu czemuś poddać, tak żeby chociaż 5-6 cm wzrostu uzyskać. Nawet ręce można wydłużyć ;)

Miałem jeszcze linki do 2 innych klinik niż na dole, ale gdzieś mi się zapodziały.

http://www.bodyremodeling.org/

http://www.ginza-kojima.jp/FL/EN/height.html (5 cm to koszt 350 000 PLN wraz z pobytem w klinice. Na forach wyczytałem że "szybką metodą" do pół roku to trwać może).

- wydłużanie kości metodą ilizarowa

- wydłużanie kości metodą konzala

- Czytałem na forach zagranicznych historię ludzi, dorosłych ludzi, gdzie jakimiś ciężarkami czy obciążeniami potrafili sobie kości wydłużyć domową metodą o kilka cm. Wiarygodne, bo bez reklamy czegokolwiek.

Także sceptycy którzy chcą niszczyć marzenia innych o normalnym penisie - do widzenia . Szach mat ;)


U mnie największą wadą próby powiększenia penisa nie jest dyskomfort fizyczny noszenia tego, a pojawienie się niewyobrażalnej wręcz agresji i nienawiści skierowanej do wszystkich tych, którzy normalnie, naturalnie, bez żadnych cierpień, zabaw z rozciągaczami, mają normalne, zdrowe penisy, które nie tylko pozwoliły im zbudować prawidłowy obraz własnej osoby, wraz ze zdobyciem pewności siebie, ale umożliwiły im bogate i pełne życie seksualne, a nie ma co się oszukiwać, seks jest środkiem do osiągnięcia naszego celu na tej planecie (prokreacji) więc musi być niewyobrażalnie fizycznie przyjemny, żeby nam się "chciało to robić". Ale staram się rozładowywać złość na siłowni ostatnio (na którą chodzę wcześnie rano, żeby jak najmniej było facetów z normalnymi penisami).

sebas250 - Czw 14 Cze, 2012

Fred a jak Ty to robisz, ze kondom wytrzymuje u Ciebie 5 dni? jakich używasz? grubych?. U mnie 2 dni to max....
ZmarszczonyFred - Czw 14 Cze, 2012

uzywam Durex extra safe...wytrzymuje 5-7 dni...co dwa dni myje razem z kloszem i daje troche pudru, nie za dużo bo puder pogarsza przyleganie do fiuta... :D

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2012 ]
nie powiedziałem o jednej waznej sprawie...z orginalnego kondoma odciąłem ten kołnierz który zakładasz na klosz i po założeniu na klosz durexa zakładasz ten kołnierz i trzyma zajebiscie :D własnie dla tego myje razem z kloszem :D

sebas250 - Sob 16 Cze, 2012

hmmm, to ja też tak zrobie bo mi został uszkodzony oryginalny kondom, jutro się pobawie ale na razie kupiłem 100szt prezerwatyw na allegro za 40zł hehe rzeczywiście taniej wychodzi :)
ZmarszczonyFred - Nie 17 Cze, 2012

o k... 100 za 4 dychy??? :roll: hehe do pukania to bałbym sie takich uzywać :twisted:

[ Dodano: Nie 17 Cze, 2012 ]
miało być qurwa nie lubie tego cenzurowania... :D lepiej by się za spam wzieli... :twisted:

sebas250 - Wto 19 Cze, 2012

przysłali mi z Malty klosz z kondomem (wymieniłem S na LM), kurde jakas nowa kolekcja chyba. Kondom trochę jakby bardziej elastyczny. I poważnie ta frotowa gumka do włosów Ci wystarczy? nie dostaje się tam powietrze? :shock:
ZmarszczonyFred - Wto 19 Cze, 2012

durex przylega zajebiście i gumka nie obciska tylko lekko przytrzymuje i wszystko gra...kompletnie nie dostaje sie powietrze :)
oktan - Sro 27 Cze, 2012

Dotychczas było o technice stosowania i częściach zamiennych ;) . Fredi, Seba jak z przyrostami? U mnie za dużo się nie zmieniło ale miałem problemy z kręgosłupem i nie mogłem się ruszać więc o noszeniu nie było mowy i tak wypadło 3 tygodnie odkąd walczę z phallosanem.
ZmarszczonyFred - Sro 27 Cze, 2012

ja na razie jesli chodzi o przyrosty to nie mam nic do powiedzenia :D nosze po 12 godzin a dwa dni w tygodniu 8 godzin więc uważam ze uczciwie daje szanse phallosanowi...jednak na mierzenie zcecyduje sie dopiero po wakacjach :twisted:
David4342 - Pon 09 Lip, 2012

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
ZmarszczonyFred - Pon 09 Lip, 2012

no i co? ma nam to w czyms pomóc?
kajok - Pią 13 Lip, 2012

Sprzedawco won z forum.
ZmarszczonyFred - Sro 18 Lip, 2012

ale się dzisiaj nawkurwiałem cały czas cos k... nie grało :evil: dostawało się gdzies powietrze i zsuwało sie to gówno...zmieniłem kondoma i dalej k... to samo :evil: az w końcy stwierdziłem że to musi byc ten wężyk od klosza obciałem centymetr i k... musiała być gdzieć dziurka bo teraz juz siedzi ok :twisted:
PE_od_2009_roku - Sro 18 Lip, 2012

Ta próżnia to bardzo skuteczny bezbolesny system. Po 1 godzinie czuć intensywność. Czuć jak jakby mechanizm bezboleśnie 'wyciągał' penisa z okolic kości łonowych na zewnątrz. Po zdjęciu przez 1 minute członek jest o 2 cm większy. Po tym wraca do okolic stanu początkowego.
ZmarszczonyFred - Pon 23 Lip, 2012

w związku z kontuzja kutasa, która nie wiadomo jak długo będzie się goiła postanowiłem dokonać pomiaru i nie stwierdziłem przyrostu :evil:
PE_od_2009_roku - Pon 23 Lip, 2012

Spokojnie mam doświadczenie w PE i wiem, że to działa - coś wykombinujemy razem - nie łam się.
Najpierw napisz dokładnie - czy nawet 1-2 mm nie ma więcej ?

ZmarszczonyFred - Pon 23 Lip, 2012

ja sie nie łamie od samego poczatku podchodze do tego na luzie z wielka dozą sceptycyzmu :D chciałem jednak dac szanse phallosanowi zeby sie przekonac czy działa...poczekam z tydzien może dłuzej tak żeby wszystko sie wygoiło i zaczne od nowa :)
a tak jak mówiłem wczesniej 1-2 mm sa nie do zmierzenia wiec nie będę mówił że jest 1mm więcej... :twisted: myslę że najuczciwiej jak powiem ze nie ma przyrostu bo skoro nie zauważyłem to go nie ma :twisted:

PE_od_2009_roku - Pon 23 Lip, 2012

Dla mnie 1mm to dużo w PE :P oczywiście nie czekam na każdy milimetr - raczej oceniam, że średni przyrost we wzwodzie mojego członka po miesiącu intensywnego PE (30 dni) to 5 mm.
ZmarszczonyFred - Pon 23 Lip, 2012

sorry stary ale 5mm w miesiac jakoś ciężko mi w to uwierzyc :?
Vendoonse - Sro 25 Lip, 2012
Temat postu: canadian healthcare shop
President Obama
PE_od_2009_roku - Czw 26 Lip, 2012

ZmarszczonyFred napisał/a:
sorry stary ale 5mm w miesiac jakoś ciężko mi w to uwierzyc :?


No może przesadziłem, tak scementowany wzrost 5mm wymaga może raczej 2 miesięcy pracy (mówię o moich sprawdzonych manualnych ćwiczeniach). 5 mm to sporo tkanek do zbudowania. A 1 cm ? Zobaczę po 4-5 miesiącach w miarę ciągłego PE czy się da o 1 cm powiększyć.

P.S.
Wygląda na to, że tylko ja i Ty Fred jesteśmy aktywni na tym forum.

ZmarszczonyFred - Czw 26 Lip, 2012

nawet 2ms to i tak w skali roku 3cm wynik z bajek :D ja jestem człowiekime nieufnym i dopiero jak zobacze przyrost na własnym wawrzonie albo udokumentowany wiarygodnymi zdjeciami to dopiero wtedy uwierze :twisted:
sebas250 - Pią 27 Lip, 2012

Witam ponownie. Sorry ale miałem pewne problemy z chorobą, którą może wylecze za jakieś 0,5roku.
Wracając do tematu oczywiście nie przestałem nosić phallosana. Pomiar sobie zrobiłem wczoraj. Cały czas widzę poprawę ale powoli... Cały czas podkreślam, że zacząłem ok 2cm mniej bawić się kutasem a sam phallosan na pewno już ok 1 do 1,5cm przyniósł przyrost więc nikt mi nie powie, że nie działa. Mam zamiar nosić aż przestane widzieć rezultaty przez 3,4miesiące. Jak będzie trzeba to nawet ponosze jeszcze kilka lat. Moja laseczka zauważyła zmiany od 0,5 roku i ja też (zwłaszcza podczas lodzika i jak dobijam do końca :) ). Tego wcześniej nie było ale od razu mówie, że do tego dorzuciłem zaciski od bartusa z forum :)

ZmarszczonyFred - Pią 27 Lip, 2012

ja lecze kuurwa od tygodnia bąbla normalnie jak odcisk kuurwa na piecie mi się zrobił na samym kuurwa czubku kutasa koło cewki moczowej...boje się że zrobie sobie jakąs krzywde zastanawiam sie czy wogóle to jeszcze wogóle zakładać... :evil:
PE_od_2009_roku - Nie 29 Lip, 2012

Sebas - po jakim czasie noszenia masz ten 1 cm członka więcej ?
oktan - Pon 30 Lip, 2012

Fredi - wylecz się i zakładaj ponownie ;D ostatnio tez miałem takie przemyślenia bo przegiąłem z czasem który nosiłem bez ściągania bo bylem w trasie z osobą nie wtajemniczona zatem nawet poprawić się nie moglem nie mówiąc o rozmasowywaniu. Fakt jest taki ze żeby żadne bąble się nie robiły to co jakieś 2h trzeba ściągnąć na 5 min. Mój bąbel był jak 5zł ale o dziwo się wchłoną w jakieś 6 godzin.
Także nie łam się. :lol:

ZmarszczonyFred - Pon 30 Lip, 2012

zobaczę moze zaczne znowu za jakis tydzień ale nawet jesli to ze zdecydowanie mniejszym naciągiem wyjade...ten babel wydaje mi sie był efektem długotrwałego miesięcznego maltretowania kutasa tym ustrojstwem był taki jaki na piecie... pękł i teraz odtwarza się nowa tkanka ale podejżewam że przebarwienie zostanie na długi czas... :?

[ Dodano: Pon 30 Lip, 2012 ]
ps: ten Twój osioł ma zejebista pałe :twisted: :twisted: :twisted:

sebas250 - Czw 02 Sie, 2012

łooooo mówiłem żeby tak długo nie nosić, ja zawsze staram się nie dłużej niż 3h, później przerwa przynajmniej kilka godzin jeżeli jest bąbel. Ja tak mam często ale rozmasowuje i obijam ch..ja biodra i uda.

co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej

ZmarszczonyFred - Pią 03 Sie, 2012

sebas250 napisał/a:
łooooo mówiłem żeby tak długo nie nosić, ja zawsze staram się nie dłużej niż 3h, później przerwa przynajmniej kilka godzin jeżeli jest bąbel. Ja tak mam często ale rozmasowuje i obijam ch..ja biodra i uda.


producent zaleca noszenie 8 nawet 12 godzin na dobe...ja po prostu przesadzilem z naciągiem i przez to z pompowaniem :? poza tym jaka k... przerwa jak jest bąbel??? taki babel sie nie wchłania tylko naskórek odpada i musi sie wytworzyc nowy...ja nie mówie o torbielu na napletku tylko o bablu z płynem na zołędziu :evil: jak masz odcisk na piecie to on sie nie wchłoni tylko skóra po bąblu musi zejść a w to miejsce musi powstac nowy naskórek :o



sebas250 napisał/a:
co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej


1 cm po takim okresie???
k...... :evil:

[ Dodano: Pią 03 Sie, 2012 ]
kuuurwaa :twisted:
może teraz nie zacenzuruja kkuuurwaa... :twisted:

oktan - Pią 03 Sie, 2012

sebas250 napisał/a:
co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej


ZmarszczonyFred napisał/a:
1 cm po takim okresie???
k...... :evil: dłużej


3 miesiące temu Sebas250 napisal że na napewno phallosan dał mu 0,9cm. Czyli wyszło później 1mm na 3 miesiące. Tak jak kiedyś Fredi napisałeś to może być proces długotrwały ;P

ZmarszczonyFred - Sob 11 Sie, 2012

oktan napisał/a:

3 miesiące temu Sebas250 napisal że na napewno phallosan dał mu 0,9cm. Czyli wyszło później 1mm na 3 miesiące. Tak jak kiedyś Fredi napisałeś to może być proces długotrwały ;P

może byc długotrwały jak cholera :D ja postanowiłem nosić do końca roku, juz 5 dni odkąd załozyłem ponownie i na razie jest ok ale naciąg zmniejszyłem zdecydowanie...mam dalej zamiar nosic po 12 godzin ale bez takiego mocnego pompowania...jak do końca roku nie zauważe przyrostu to w sylwestra wrzucam phallosana do śmietnika :twisted:

sebas250 - Sro 15 Sie, 2012

1. Powinno się robić przerwy od noszenia co ok 3h. Noś sobie te 8-12h ale rób przerwy co te 3h i nie będzie problemu
2. Przyrost jest na pewno większy niż 1cm, nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć. Myślę, że to oscyluje w granicach błędu pomiarowego. Nie da się zmierzyć idealnie w tych samych warunkach co pomiar wcześniejszy. W tej chwili mam ok 15cm. Myślę, że przyrost jest w granicach 1,2-1,5cm
3. Ja nosze krócej bo nie mam czasu na częstsze zakładanie. Dziennie to ok 5-7h nie więcej. Gdybym nosił 10-12h na pewno przyrost byłby większy.
4. Nie czarujmy się to jest proces długotrwały. Z moich obliczeń wynika, że średnio noszenie 8h dziennie przez rok dałoby przyrost 2,2cm w moim przypadku a nie jak producent podaje w 3x krótszym czasie

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2012 ]
Po tym miesiącu zwiększę czas noszenia do 8h bo będę miał na to możliwości - zmienia mi się charakter pracy. Dam phallosanowi 0,5 roku i zobaczymy czy ma to sens

ZmarszczonyFred - Nie 23 Gru, 2012

został jeszcze tydzien noszenia tego góówna ale juz z cała pewnościa moge powiedziec że to bzdura...nie ma efektóe sa obtarcia pieczenie bablę opuchlizna...pisze dzisiaj bo jesli ktos planuje na postanowienie noworoczne zacząć uzywac phallosana to moze dzieki mnie zaoszczedzić sporo kasy... :D
chociaz na tym własnie koniku jadą te cudowne środki nikt nie posłucha kazdy mysli że bedzie pierwszym ktoremu sie uda...ja tez tak myslalem :D nie zycze wesołych świat bo mam swieta gdzies :D

Psitulak - Wto 08 Sty, 2013

Witam,mam rozumieć że nie ma żadnych efektów po tym Phallosan ?
ZmarszczonyFred - Wto 08 Sty, 2013

ja nie zanotowalem zadnych efektow po 6 miesiacach...
Psitulak - Wto 08 Sty, 2013

ile godzin dziennie nosiłeś przez te 6 miesięcy ? mam tez pytanko co do krzywizny penisa czy to prostuje taką krzywiznę ? może nie na każdego to działa,bo widzialem tez wpisy ze uroslo 1 cm przez 8 miesiecy , rośnie tylko w długość czy tez w szerokość coś rośnie ?
ZmarszczonyFred - Wto 08 Sty, 2013

10-12 kaształt sie nie zmienił co do przyrostu juz odpowiedzialem
Psitulak - Wto 08 Sty, 2013

Może andropenis był by lepszy ? a co myslisz o tabletkach i kremach o nazwie Penilarge ? czy to coś daje ?
ZmarszczonyFred - Wto 08 Sty, 2013

andropenis to narzedzie tortur co do cudownych kremow i tabletek to mysle ze jeszcze wieksza sciema niz te naciagacze
Psitulak - Wto 08 Sty, 2013

W takim razie nie da sie powiekszyc penisa ? chyba ze operacyjnie tak ?
ZmarszczonyFred - Wto 08 Sty, 2013

nie ma jednego przypadku na tym badz innych forach ktory udowadnia ze koncept naciagania penisa daje przyrost...mozesz zobaczyc temat uzytkownika Nosferatis o pompowaniu ale to tez mozolna praca i wyniki nie wskazuja na trwale powiekszenie penisa a raczej na napuchniecie z powodu zatrzymania limfy w cialach jamnistych penisa...
Psitulak - Sro 09 Sty, 2013

To jakim sposobem powiekszaja sobie murzynskie plemiona ;) ? widzialem kolesia co podwieszał kamienie i mial z 40 cm hehe,mi by starczylo chociaz 2 cm wiecej w długość i w szerokosc ;)
ZmarszczonyFred - Sro 09 Sty, 2013

nie wiem jakim sposobem prawdopodobnie juz rodzice im zakladaja takie obciazniki w dniu jak stawiaja pierwsze kroki...moze to dziala jak taka stymulacja nastepuje w okresie dojrzewania...
sebas250 - Nie 20 Sty, 2013

Nie zgodzę się na razie z niektórymi opiniami. Ja osiągnąłem, może nieduży ale jednak, przyrost kut.asa. Noszę cały czas więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że po odstawieniu wróci do normy. Miałem kilka tygodni przerwy tzn nosiłem po 2,3h dziennie lub nawet kilka dni zrobiłem przerwy i spadło ok 0,3 cm. Zacząłem nosić znowu i już wróciło do normy. Po roku noszenia mogę wysnuć wnioski niestety odmienne od producenta. Najbardziej liczy się siła naciągu i pewnie dlatego niektóre plemiona zakładając sobie odważniki osiągnęły potężne kuta.sy. Owszem czas jest bardzo ważny ale to naciąg wg mojej opinii jest najważniejszy. Tak czy siak jedno z drugim musi korelować.
spiderrr - Nie 20 Sty, 2013

sebas250, mysle ze masz racje z tym naciagiem, a ile uzyskales? czy juz sie o tym wypowiadales na innym poscie?
ZmarszczonyFred - Nie 20 Sty, 2013

napewno ma to związek z naciągniem, ale oni maja o tyle lepiej że wpisali sobie w kulture chodzenie od dziecka z kutasem owiniętym sznurkami i doczepionymi ciężarkami...po kilku latach noszenia moze byc efekt nie przeczę, ale w naszych warunkach tak dlugotrwałe noszenie jest jest całkowiecie nierealne...phallosan który uzywałem po andropenisie okazał sie wbrew zapewnieniom producenta niewygodny i powodował podrażnienia i ból przy silnym naciągu, a przy lżejszym zero efektów po kilku miesiącach noszenia więc duupa...
spiderrr - Nie 20 Sty, 2013

no fakt przy duzym naciagu wystepuja otarcia przy ujsciu cewki moczowej, nawet stosujac ochraniacz. co niektorzy uzyskuja efekty od samego rozciagania recznego tzw. mlynek i tam sie rowniez stosuje mocny naciag. mi sie wydaje ze na powiekszanie penisa maja wplyw tez inne czynniki np. hormony, testosteron zwieksza retencje tlenku azotua co za tym wiecej krwi naplynie do penisa, moim zdaniem to jest istotny czynnik jesli chodzi o cwiczenia i pompki a nawet expandery typu phallosan.
ZmarszczonyFred - Pon 21 Sty, 2013

mysle ze u tych murzynów to najwięcej daje naciagaje od dziecka przez okres dojrzewania stąd kutassy na pół metra... :)
spiderrr - Sro 23 Sty, 2013

dodatkowo przy mocnym naciagu prawie automatycznie pracuja miesnie pc.
mark4178 - Wto 26 Kwi, 2016

Tabletki na powiększenie penisa - Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
zbychwawawa - Wto 26 Kwi, 2016

mark4178 a tutaj taka sama wiadomość..
onesa - Sro 27 Kwi, 2016

zbychwawawa, no tak bywa czasami że ludzie robią kopiuj wklej.. ale już bez offtopa, dziękuje za reakcję!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group