Urządzenia - ktorego extendera kupić

sixtus - Czw 05 Sty, 2012
Temat postu: ktorego extendera kupić
hej wlasnie chce se kupic z ktorego z 3 extenderow doradzil by mi ktos ktorego wybrac pomiedzy

andropenis
penis plus
phallosan

Xanad1 - Czw 05 Sty, 2012

Tego to ja ci nie poradze akurat,ale ktos pewnie sie wypowie.
Natomiast mam takie pytanie, Czy probowałes innych metod ? Mam tu na mysli Pompki?

sixtus - Pią 06 Sty, 2012

chcesz pogadac o pompkach zapraszam do dzialu
marcinekk - Pon 09 Sty, 2012
Temat postu: extender
witam, moim zdaniem najlepszy jest andro penis, moim głównym celem akurat było zredukowanie krzywizny ponieważ powiększałem penilarge, nosze go do dziś i uważam że jest naprawdę dobry, po za tym jest bezpieczny i polecany przez lekarzy. pozdrawiam
analover - Wto 28 Lut, 2012

Cześć, właśnie zamówiłem Phallosan i w chwilę potem zobaczyłem, że istnieje inny extender o podobnym wyglądzie, ale nie takiej samej budowie, a nazywa się Penis Plus. Kiedy zobaczyłem, że jego cena jest sporo o 300-400zł mniejsza, to się nieźle wkurzyłem. Zwłaszcza, że na zamówione urządzenie musiałem sobie wcześniej odkładać.
W każdym razie, zawszę mogę sprzedać je na allegro. Rzecz w tym, że chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używał któregoś z wyżej wymienionych extenderów? Zależy mi na przyroście długości i grubości.
Każda opinia będzie pomocna.
Pozdrawiam.

Adam4171 - Nie 21 Gru, 2014

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group