Prostata - niepełna erekcja

Maciej93 - Sro 21 Gru, 2011
Temat postu: niepełna erekcja
A wiec mam 18 lat i mam problemy z uzyskaniem pełnej erekcji...

Jestem wysportowany i wysoki nie mam żadnych problemow zdrowotnych (przynajmniej nie wiem o żadnych)

Kiedy np całuję sie z moją dziewczyną to penis mi stoi ale kiedy robi się bardziej erotycznie to nagle jakby przechodzi mi chęć na seks i nie staje mi samowolnie penis. Jeszcze nie przezylismy ze soba pierwszego razu wiec nie wiem jak to bedzie.

Jak sie masturbuje (co ostatnio rzadko robie bo nie czuje potrzeby) to pełny wzwód uzyskuję dopiero podczas erekcji, tak jak sie masturbuje to stoi on na ok 70-80% i bardzo szybko opada jak nic nie robię...

I teraz nie wiem w czym jest problem? To coś w mojej głowie czy może jakies zdrowotne problemy? Może mam problemy z krążeniem krwi?

GordonGekko - Czw 22 Gru, 2011

Od jakiego czasu tak masz? może po prostu się stresujesz? odwiedź urologa jeśli ta sytuacja się nie zmieni. Pozdrawiam
Rufus1 - Czw 22 Gru, 2011

Maciej93, jeśli podczas snu , masz normalną erekcję , to problem raczej leży w Twojej psychice
zamaskowany - Czw 22 Gru, 2011

Psychika, mam to samo :)
Przy całowaniu stoi jak dzida, ale gdy zaczyna byc gorąco i wiesz, że dziewczyna zacznie z nim się zabawiać, to opada. Zaczęło się to, po pierwszym razie, gdy byłem zestresowany i miałem problemy ze stawaniem.
To przez stres, ale znalazłem bardzo prosty sposób.
Zacznij z dziewczyną wszystko powoli.
Całujcie się, daj jej najpierw masować przez spodnie, nie stresując się.
Potem niech zacznie masować Ci przez gacie.
Potem niech zajrzy trochę głębiej i tak dalej ;) Na spokojnie, powoli - a będzie dobrze :) Sprawdzony przeze mnie sposób. Do tego jestem mniej więcej w Twoim wieku (17lat) i mam penisa dość niedużego - zwykle 14cm i w porywach 15.

marina123 - Wto 10 Kwi, 2012

Tez tak mialem. Nawet pierwszy raz z moja obecna zona byl klapa. Trzeba sie wyluzowac i na zasadzie bedzie co bedzie. Wiecej pewnosci siebie!
legolas1 - Wto 10 Kwi, 2012

marina123 napisał/a:
Tez tak mialem.
:roll: według danych z profilu jesteś kobietą więc raczej cieżko u ciebie o erekcję (chyba, że łechtaczki) :lol: :lol: :lol:
marina123 - Wto 10 Kwi, 2012

Wpisalem bzdury rejestrujac sie na forum. Ale daje slowo - 100% facet, mimo ze bylem swego czasu mocno podlamany wlasni poruszonym tematem. Teraz mam inny problem, ale to juz w innym watku.
MarcoReus - Pon 03 Gru, 2018

It's a popular idea.
onesa - Wto 04 Gru, 2018

MarcoReus, super

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group