Sperma - Zbyt mała ilość

nova - Pon 10 Paź, 2011
Temat postu: Zbyt mała ilość
Witam. Mam 15 lat. Masturbuje się już od jakichś ponad 4 lat, kiedyś trochę częściej, codziennie nawet po kilka razy się zdarzało, ostatnio już o wiele radziej, co 3,4 dni. Ostatnio mam pewien problem, bo od jakichś 3 tygodni, zauważyłem, że leci mi jakoś o połowe, a nawet mniej spermy niż kiedyś, już nawet jak miałem 12 lat leciało więcej. Jestem troche zaniepokojony tym faktem, bo robiłem już przerwę z tydzień i bez zmian, może troszkę więcej, ale to i tak 2x mniej niż kiedyś, a nawet dość niedawno, bo jeszcze jakiś miesiąc temu cieszyłem się obfitymi wytryskami. Wątpie, żeby problem leżał w jądrach, bo podczas wytrysku czuję, że coś jeszcze leci ale samo się wstrzymuje i wylatuję tylko część. Penis nawet nie wiotczeje zbyt szybko jak kiedyś, co jest spowodowane chyba tym, że dalej ma chęć do działania i wiele jeszcze może wydusić. W dodatku odrazu po wytrysku mógłbym próbować walić po raz kolejny i penis wgl. nie czuje zmęczenia, a kiedyś po dużym wytrysku szybko opadał i czułem takie jego zmęczenie gdy waliłem dalej. Przez to chyba wydaje mi się, że po prostu coś jakby nie chce wylecieć dalej, zostaje tam. Nie wiem, może to jakieś zmiany w moim organizmie, czy coś, ale mimo wszystko jestem zaniepokojony taką ilością w porównaniu z wcześniejszymi wynikami. Dodam, że strzał się nie zmienił, z tym dalej jest dobrze, jak zrobie z 2 dni przerwy to spokojnie troche strzeli, nie spływa. Jedyne co mnie nie pokoi to ilość. Strzeli kilka większych kropelek jak kiedyś, a potem wylatuje z mniejszym ciśnieniem taka malutka ilość(dzisiaj no może z 3 kropelki? ;o) a kiedyś jeszcze dużo leciało. Więc strzał się nie zmienił, te kilka większych kropel, ale ilość po strzale jest szokująca w porównaniu ze starymi wynikami. Naprawdę prosiłbym o jakąś pomoc. Spróbuje zrobić teraz przerwe 2 tygodnie od masturbacji, mam nadzieję, że to coś pomoże.

Dziękuje za jakaś pomoc,
pozdrawiam.

Mark4181 - Pon 15 Gru, 2014

Tabletki na zwiększenie spermy - Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
ged321 - Czw 26 Lut, 2015

Liczy się jakość.
Dużo to też źle.

Duohenct - Sro 25 Kwi, 2018

I love it so much If it is useful and knowledgeable, then this is my first place to come.
onesa - Pią 27 Kwi, 2018

dziwne te wiadomości. zamykam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group