Tabletki i kremy - Krem oddychający.

tyran002 - Wto 09 Sie, 2011
Temat postu: Krem oddychający.
Witam,czy ktoś zna jakiś krem oddychający aby podczas noszenia ekspandera zaciskanego przez silikonową opaskę zmiejszył odtarcie i zaczerwienie?

Ponoś czytałem że można namoczyć watę (może być chusteczki kosmetyczne watowe) przegotowaną wodę co daje lepszy efekt nawilżenia.Z tym zminimalizuje efekt opuchnięcia i zaczerwienia po zdjęciu opaski.Tyle że co jakiś czas trzeba je ponownie namoczyć watę.

Nie wiem czy jest jakiś krem w aptece.W sieci znalazłem kilka takich kremów takich jak:
Avene Cicalfate
Bioderma Cicabio
Iwostin Sensitia
Uriage Cicactive Fluid
Uriage Cu-Zn+ krem

Których z nich lepiej nadaję się na tą skórę? Wszystkie zawierają wodę termalną.

Pytam tylko z ciekawości,gdyż sama woda daje jeszcze efekt ochłodzenia i cały żołądź robi się fioletowy.A ten linomag jest zbyt tłusty i jest na bazie tłuszczu a nie wody.

Powiększony - Pią 25 Wrz, 2020

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group