Propozycje i sugestie - Sprzątanie forum

legolas1 - Czw 04 Sie, 2011
Temat postu: Sprzątanie forum
tak się zastanawiam czy jest jakiś sposób na choćby częściowe przeczyszczenie kont użytkowników. Na chwilę obecną na forum jest zarejestrowanych prawie 59000 (sic!) użytkowników z czego zaledwie znikoma garstka jest bądź była kiedykolwiek aktywna. Moją propozycją jest usunięcie kont osób, które nigdy nie napisały żadnego postu oraz nie zalogowały się na forum od powiedzmy 3 lat. W ten sposób oczyścimy trochę te zawyżone statystki oraz uwolnimy do ponownego użycia nazwy użytkowników.
Co myślicie o tym pomyśle?

Plitek - Czw 04 Sie, 2011

jestem tu nowy ale jestem za :)
Sandra - Czw 04 Sie, 2011

Jestem jak najbardziej za, pomieram pomysl legolas1, sama sie nad tym nawet zastanawialam ze cholernie tu duzo starych i niepotrzebnych postow i uzytkownikow.
legolas1 - Pią 05 Sie, 2011

co do usuwania starych i "niepotrzebnych" postów to jednak jestem przeciw. zawsze jest to pewna dokumentacja działalności i historia forum. poza tym nigdy nie wiadomo co się komuś może przydać. coś co dla jednego jest zwykłym, bezwartościowym postem dla drugiego może być cenną i przydatną informacją :)
GordonGekko - Pią 05 Sie, 2011

Co do "oczyszczenia" nieaktywnych użytkowników mówię tak, usuwaniu starych postów mówię nie!
faggot - Pią 05 Sie, 2011

gdzie tu można umówić się z kimś na obejrzenie penisa z bliska? :D
Sandra - Pią 05 Sie, 2011

faggot, masz swojego wiec mozesz sie poprzygladac. Chyba ze brzuszek przeszkadza;)
legolas1 - Pią 05 Sie, 2011

GordonGekko, ale czy jest jakiś sposób aby ta wiadomość dotarła do administracji tego forum? bo jak się domyślam tylko w ich gestii pozostają takie działania. czy ktoś z administracji, choćby sporadycznie, zagląda tutaj?
GordonGekko - Pią 05 Sie, 2011

Dam znać, zaglądają oczywiście! Jest prawie 60 000 tys użytkowników :D na forum!
legolas1 - Pią 05 Sie, 2011

taaa... na chwilę obecną na forum jest zarejestrowanych dokładnie 58827 osób z czego może 100 bierze aktywny udział w jego życiu. może by jakoś zachęcić pozostałych do większej aktywności na forum.
GordonGekko - Pią 05 Sie, 2011

Tylko jak??? ktoś ma pomysły?
preston-17 - Sob 20 Sie, 2011

Usuńcie wszystkich użytkowników bez postów, którzy nie logowali się od 2 lat.

A żeby zachęcić? Zróbcie może w miarę czytelną i jednolitą strefę znajomości na forum, znaczy się jakiś dział gdzie można się umówić na skype albo w realu (np. podział na województwa?).

Do tego może jakiś offtopic - motoryzacja, sport, imprezy, kluby?
I może przygotować jakieś FAQ, w którym się zgromadzi odpowiedzi na podstawowe, czasem głupie pytania typu "mam 12 lat, czy rozmiar mojego penisa jest ok?" albo "czy pompka mi pomoże". Takie małe wademekum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group