Przedwczesny wytrysk - bardzo szybka erekcja

sasiad997 - Pią 15 Lip, 2011
Temat postu: bardzo szybka erekcja
Witam. Irytuje mnie to iz ledwo zacznę z Kobietą to zaraz kończę wkurza mnie to bo bardzo żadko doprowadzam ją do orgazmu ... chyba ze bede pił co dzień po 4 piwa... ;/ Przewaznie jest tak ze po minucie max 2 juz jest koniec ;/ macie jakieś rady? czy to juz tak zawsze bedzie ? czy lekarz? pomocy.. ;/
Malachi - Pią 15 Lip, 2011

code/
GordonGekko - Pią 15 Lip, 2011

Po prostu musisz starać się nie spinać! bardziej wyluzować, odstresować :)

http://youtu.be/Wjii8qhhaN4

Malachi - Pią 15 Lip, 2011

code/
sasiad997 - Pią 15 Lip, 2011
Temat postu: szybka erekcja
Powiem szczerze ze to nie jest pierwsza kobieta ale wczesniej tez tak miałem.
Z aktualna partnerka wspolzyję juz ponad poł roku no ale co dzien probuje i przewaznie to samo... jak uprawiamy sex nie jestem zestreswany bo juz sie przyzwyczailem do niej... po prostu moze wydaje mi sie ze problemem jest to ze wczesniej czesto sie masturbowalem ?

Malachi - Pią 15 Lip, 2011

code/
WesołyWitek - Pią 15 Lip, 2011

To prawda ciężko może zapanować nad wytryskiem jak rośnie podniecenie, ale są specjalne techniki kontrolujące wytrysk. Mało tego, można również stosować ćwiczenia które wzmacniają energię i przyczyniąją się do opóznienia wytrysku.
inter - Pon 25 Lip, 2011

nie od masturbacji. miałem podobnie, obecnie zdarza mi się to rzadziej - czasami w drugą stronę, że nie mogę skończyć. a próbowaliście kochać się 2 razy pod rząd ? za drugim razem powinno być lepiej. albo niech ona najpierw doprowadzi Cię do wytrysku w inny sposób mi kiedyś pomagało bardzo
pzdr

patryk02 - Pią 19 Sie, 2011

najlepszym rozwiazaniem na długi stosunek jest spray orgasm control, znajdziecie go na stronie intymnosc.pl, wystarczy popsikać członka chwile przed stosunkiem, dziala on tak ze delikatnie znieczula i obniża wrażliwość. Ja teraz przed kazdym stosunkiem sobie psikam :-)
Dawid159 - Wto 23 Sie, 2011

Jeśli cię podnieca kobieta to zawsze szybciej będziesz mieć erekcje.
marcin23poznan - Wto 23 Sie, 2011

U mnie pierwszy raz jest zazwyczaj bardzo szybki. Wiem, że moja dziewczyna nie ma z tego tytuły przyjemności. Ale ustaliliśmy, że pierwszy raz jest dla mnie. Kolejne razy już dłużej i przyjemniej. Warto pogadać z partnerką, wiele dziewczyn to rozumie.
patryk02 - Wto 06 Wrz, 2011

No tak ale kobiety raczej nie są chętne do tego typu rozmów a nawet jak są to i tak nam nie powiedzą że coś jest nie tak- zwłaszcza na początku znajomości.
Tiger3 - Sro 21 Mar, 2012

Nie no panowie tak szybko to porażka... trzeba nad sobą pracować, ja kiedyś jako nastolatek max 5 min, teraz i godzinę się zdarza :)
Może będzie ze mnie Mistrz Seksu :) a innym polecam kurs :)

DJM89 - Sro 21 Mar, 2012

A ja dziś miałem ciekawą sytuację. Zawsze ćwiczyłem sobie mięśnie PC.
Dziś w trakcie seksu mówię partnerce, że za chwilę dojdę, ale powiedziała abym się wstrzymał. Napiąłem sobie mięśnie przez pół minuty. Skończyło się dobrym ponad półgodzinnym seksem. Zrobiliśmy po tym czasie przerwę nie z powodu mojego finału, a z powodu mojej zadyszki...
Więc Panowie apel:
ćwiczcie nie tylko mięśnie PC, ale wszystkie. Kobieta dziwnie się czuje, gdy jedziesz na pełnych obrotach pół godziny i mógłbyś jeszcze, ale brak formy :/

jan_kaz - Sob 24 Mar, 2012

Kolego SASIAD 997 - a może masz za długi napletek? Wówczas masturbujesz sie wewnątrz pochwy !?
KamBrzo - Sro 16 Paź, 2013

Dawid159 napisał/a:
Jeśli cię podnieca kobieta to zawsze szybciej będziesz mieć erekcje.


Nie zgodzę się. Podniecenie nie ma większego związku z ejakulacją bo można być podnieconym ale dochodzić w normalnym tempie a nie po kilku sekundach. Ja jak miałem zaburznia wytrysku stosowałem preparat Priligy dostępny na http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html . Środek jest skuteczny i bezpieczny dla zdrowia.

kadeon - Pon 30 Gru, 2013

A właśnie że nie masz kolego racji to od podniecenia zależy kiedy dojdziesz, można być podnieconym jest pewna granica i się kochać ale jak ją przekroczysz dojdziesz i właśnie trzeba umieć panować nad podnieceniem. Zobacz sam co się dzieje z twoim organizmem przed wytryskiem własnie podniecenie sięga szczytu serce bije mocno i oddychasz szybko. Kluczem jest umiejętność panowania nad sobą jest pewna granica której przekroczyć nie możesz bo wystrzelisz wszystko to jest połączone z fazami wzwodu jak jesteś przed wytryskiem penis robi się bardzo twardy odbiera silniejsze bodźce dla czego bo serce przyspiesz i pompuje krew co jest spowodowane wzrostem podniecenia do tego właśnie mięśnie PC samoistnie się zaciskają stymulują prostatę i pompują krew do penisa robi się maksymalnie twardy i dobiera coraz silniejsze bodźce ktore sie kumuluja i strzelasz. Co zrobić trzeba opanować podniecenie na pewnym poziomie uspokoić oddech i zarazem serce utrzymać penisa w fazie przed wytryskiem by nie stwargniał jak kamien i najważniejsze rozluznic mieśnie PC i nie zaciskać kontrolować je czyli jak widzisz trzymac podniecenie na stałym poziomie. Ale to wszystko wymaga treningu i czasu mnie sie udało i moge naprawde długo.
Kubiszew - Nie 16 Lut, 2014

Szybka erekcja często jest spowodowana szybkim dochodzeniem do erekcji podczas masturbacji. Są specjalne preparaty które pomagają zneutralizować problem przedwczesnej erekcji. Jednym z preparatów stosowanych do zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi jest kamagra. Więcej informacji na tan temat znajdziesz tutaj:
http://www.kamagra100.com...czesny-wytrysk/

Pozdrawiam.

kadeon - Nie 23 Lut, 2014

Kubiszew napisał/a:
Szybka erekcja często jest spowodowana szybkim dochodzeniem do erekcji podczas masturbacji. Są specjalne preparaty które pomagają zneutralizować problem przedwczesnej erekcji. Jednym z preparatów stosowanych do zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi jest kamagra. Więcej informacji na tan temat znajdziesz tutaj:
http://www.kamagra100.com...czesny-wytrysk/

Pozdrawiam.


Kolejna reklama nic więcej!!.

marekkuc - Wto 11 Lis, 2014

problem siedzi w twojej głowie i za leki się nie zabieraj.

Musisz sobie z tym poradzić i być wyluzowanym, nie stresować się i nie myśleć o tym a skupić się na przyjemności.

drwalek87 - Pon 24 Lis, 2014

Pół godziny, to kobiety tyle wytrzymują?
cerberus671 - Sro 03 Cze, 2015

Wreszcie ktoś to poprawnie nazwał! Erekcja to inaczej wzwód, kolokwialnie pisząc wacław stoi, więc dobrze, że szybko. Natomiast wytrysk to właśnie ejakulacja.
Benny2234 - Sro 24 Cze, 2015

Witam wszystkich mam problem przedwczesnym wytryskiem
Dzejek - Pią 26 Cze, 2015

zaczalem trenowac, bo chodzilo mi lepszy wyglad- biegam, plywam i silownia, i wlasnie sport miedzy innymi przyczynil sie do dluzszego seksu
onesa - Pią 26 Cze, 2015

Benny2234, Dzejek, radzę przystopować z tym spamem.
MałyPotworek - Pią 26 Cze, 2015

onesa, jak dobrze, że jesteś :D
Per Rectum - Pią 26 Cze, 2015

Wstrętny spam. I na kilometr śmierdzący nachalną reklamą środków, które tylko mieszają w głowach mężczyznom z problemami z potencją.
kunifek - Wto 13 Wrz, 2016

spam
onesa - Wto 13 Wrz, 2016

zamykam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group