Ogólnie o potencji - Ile bzykasz? :P

Boski89 - Pią 13 Maj, 2011
Temat postu: Ile bzykasz? :P
Witam wszystkich.
W tym temacie możecie się chwalić (lub narzekać), jak długo przeciętnie się kochacie i jaki był wasz najdłuższy stosunek.
Zapraszam do komentowania! :D

leon1988 - Pon 16 Maj, 2011

Bywa różnie :) jak jestem bardzo podniecony i dawno nie waliłem to mogę szybko dojść. Najlepiej jednak kiedy jestem średnio podniecony, bo wtedy mogę długo. Dwa razy dziewczyna wymiękła podczas robienia loda :) zdarza się też że wcale nie mam ochoty
alan - Wto 17 Maj, 2011

Ja standardowo 2x razy. Ale nie co dzień. Trzy razy w tygodniu.
aaa68 - Sob 20 Sie, 2011

nie mierze wtedy czasu
marcin23poznan - Sob 20 Sie, 2011

Ciekawy temat hehe, nie mierze czasu, preferuje jednak krotsze stosunki za to wiecej
facet - Sob 20 Sie, 2011

3-4 razy w tygodniu. Za jednym razem 2-3 razy
aaa68 - Sob 20 Sie, 2011

gratuluje
facet - Sob 20 Sie, 2011

Jeśli chodzi o czas to razem z pieszczotami wychodzą 2 godziny.
Tiger3 - Pią 14 Paź, 2011

teraz już często i długo :)
kadeon - Wto 28 Sty, 2014

To ja bede sie miał czym pochwalić choć tak nie ładnie. Ale tak uprawiam zdrowy tryb życia i sport do tego nauczyłem się kontroli wytrysku nasz rekord to 7h seksu odlicz sobie ja wiem 2h pieszczot bo były miedzy czasie, ja dwa razy dochodziłem lepiej raz a pozadnie naprawdę a ona zgubiłem rachubę po 7x jej. Nie przesadzam i nie kłamie
Kutas17cm - Pią 11 Sie, 2017

Codziennie, 2-3 razy dziennie w weekend. Maks co drugi dzień. Później już nie wytrzymuje i mówię do łaski że mi się ruchac chce i ona się wypina albo rozkłada nogi.
onesa - Pią 11 Sie, 2017

Poważnie? super odkop..
Kutas17cm - Pią 11 Sie, 2017

Pod tym względem nie narzekam :-)
Pioterek - Sob 12 Sie, 2017

4-5 razy na tydzien. Zwykle szybkie akcje lubie 6-7 minut. Raz na tydzien czasami dwa dluzsze - 15-20. Lubie tez wlozyc i trzymac w cipie - moge tak ze 45 minut spokojnie. Najbardziej lubie z rana jajka opróżnic,
onesa - Sob 12 Sie, 2017

Kutas17cm, nie odkopuj staroci
zbychwawawa - Czw 31 Sie, 2017

onesa, chyba co niektórzy nie wyczuwają twojej ironii.. :D
DTTPO - Sro 06 Wrz, 2017

Ale jeżeli wątek jest ciekawy a wcześniej się nie było na tym forum, to czemu by nie pisać? Za zakladanie nowego dostanie się po nosie i zamkniecie wątku. W ogóle ostatnio trudno na tym forum nowa rozmowę zacząć, albo kontynuować starą, bo sporo ciekawych ( nie mowie o spamie i duplikatach) zostaje zamykane. Np. Watek o problemie z polucja nocną...

Wracając do tematu, to w małżeństwie, gdy się ma dzieci, to za mało czasu i siły w nocy zostaje by się kochać tyle ile się chce, a rano wstać trzeba. Nieraz nam się udaje z 3 wieczory z rzędu się kochać, ale wtedy w pracy to już marzę o łóżku bez seksu. Czas... Podobny problem, bo myy lubimy długo, ja lubie długo. Polgodziny to dla nas ekspresowy numerek i malo razy udało nam się szybciej usunąć, godzinka to chyba standard. A z 2 to jak mamy dużo czasu i sil. Jak nie mieliśmy dzieci, to z dawało rade się pol dnia kochać i spać na zmianę :D ech, to były czasy.... Teraz tez już mi szybciej opada po orgazmiee i nie tak szybko wstaje spowrotem. A co do częstotliwości to średnio z 1-2 razy w tygodniu, ale oboje chcielibyśmy więcej, ale wieczorem nieraz to siły się ruszyć nie mamy.

Watek ciekawy, jeszcze dobrze by było swoj wiek podawać, bo trudno porownychac 20latka do 40 latka. Ja mam 33 lata.
Dobrze poznać jak to u innych wygląda.

zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

DTTPO, ale wiesz czas "bzykania" to nie tylko zależy od wieku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group