Przedwczesny wytrysk - Przedwczesny wytrysk i problemy w związkach z kobietami

Spoko - Nie 17 Kwi, 2011
Temat postu: Przedwczesny wytrysk i problemy w związkach z kobietami
Sie ma!
Czy zdarzyło Wam się mieć problemy w związakach z dziewczynami z powodu przedwczesnego wytrysku? Jak próbowaliście temu zaradzić? Sami czy dzy dziewczyna brała w tym udział?
Pozdro i życzę happy endów!

GordonGekko - Nie 17 Kwi, 2011

Nie przejmuj się, tym za bardzo, nie stresuj, będzie co będzie, możesz także wypić lampeczkę wina z ukochaną przed stosunkiem, jeśli na prawdę cię kocha, zrozumie wszystko! powodzenia i pozdrawiam!

Na dobry chumor: http://youtu.be/LP2GD7ephL0

Metiu - Sro 04 Maj, 2011

Spoko nie przejmuj się tak jak mówi Gordon ja również mam problemy z przedwczesnym wytryskiem ale jakos sobie radze jeśli kobieta cię kocha to powinna to zaakceptować i jakoś ingerować w twój problem np pieszczoty przed stosunkiem doprowadzające do wytrysku chwilka odpoczynku i za 2 razem napewno potrwa to dlużej ;] ja tak robie teraz praktycznie za kazdym razem podczas sexu podchodze do niego 2 razy staram sie tym nie przejmowac ;] Pozdowionka :)
olszesaa - Czw 13 Cze, 2013

Ja kiedyś miałem problemy z tym:) treningi z kobietą i będzie ok :) po pierwszym wytrysku powinieneś dłużej dochodzić :)
kadeon - Czw 25 Lip, 2013

Trening i umiejętność panowania nad ciałem efekt możesz bzykać ile chcesz i przeżywać orgazmy bez wytrysku.
miker09 - Sro 07 Sie, 2013

Ja miałem, i to bardziej ona pomogła mi w jego rozwiązaniu niż ja sam. Serio, mam mega farta co do dziewczyny – gadała ze mną, za każdym razem jak mi opadał albo jak dochodziłem za wcześnie mówiła że nic nie szkodzi, a w końcu zamiast gnać mnie do lekarza jak to laski lubią, przyniosła mi z apteki taki środek permen, powiedziała że to suplement na potencję. Zacząłem to brać bardziej żeby mieć spokój bo zaczynałem wątpić w cokolwiek, a tu po miesiącu efekty przerosły moje oczekiwania. To mi chyba uzupełniło jakieś braki w organizmie bo teraz mogę bzykać kiedy tylko chcę dzięki braniu tego regularnie.
maje - Sro 07 Sie, 2013

Post sponsorowany
PatrykTester - Czw 22 Sie, 2013

A ja zainwestowałem w suplementy i podziałało ;) Chociaż jeden problem z głowy i mogę czerpać przyjemność z seksu
Kalinka - Sro 09 Paź, 2013

Mój partner też szybko kończył na początku naszego związku ale z czasem jest coraz dłużej są nawet noce gdy kocha się ze mną jak maratończyk.
sebix - Sro 28 Sty, 2015
Temat postu: wytrysk
Dużo ostatnio czytam porad na ten temat . Powoli, bo powoli ale robię postępy w tym temacie. Przyznam się, bo jestem anonimowy ;P że jeszcze kilka miesięcy temu to już po samym „wejściu” miałem wytrysk. Lipa była straszna.
concept22 - Nie 31 Maj, 2015

Polecam Ci przeczytać ten artyku
Benny2234 - Sro 24 Cze, 2015

Witam wszystkich mam problem przedwczesnym wytryskiem
Dzejek - Pią 26 Cze, 2015

powiem tak tez kochalem sie do 3 mintu i ciach.. i jak to baby
meneene - Pon 07 Wrz, 2015

Ring na penisa też pomaga, erekcja jest większa i dłużej trwa. Nie można jednak też przesadzać z czasem, 20 minut to jest maksimum.
onesa - Pon 07 Wrz, 2015

A z takim ringiem w końcu się normalnie dochodzi, czy trzeba go zdjąć i dopiero wtedy jest orgazm?
kunifek - Wto 13 Wrz, 2016

spam
onesa - Wto 13 Wrz, 2016

zamykam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group