Luźne dyskusje o męskich sprawach - Jakie gacie nosicie?

Gość - Sro 28 Cze, 2006
Temat postu: Jakie gacie nosicie?
Witam. Ja nosze bioxerki, bo są fajne i jak penis stanie to widać. A wy co nosicie?
dejv1985 - Sro 28 Cze, 2006

Sorry ale Twoja mama jest zboczona!!

Ja tez nosze bokserki :D

ja_89 - Sro 28 Cze, 2006

eee bez komentarzy co do posta... (kąpieli*)
Bokserki i tylko BOKSERKI, a co do tego, że jak stanie to widać, to jakoś specjalnie się z tego nie cieszę:\

Gość - Sro 28 Cze, 2006

no no dzisiaj złapała a jutro Ci loda zrobi hahaha :twisted:
Gość - Sro 28 Cze, 2006

erektor napisał/a:
no no dzisiaj złapała a jutro Ci loda zrobi hahaha :twisted:


bardzo chętnie, poproszę lodzika :D

rajstopmaniak - Sro 28 Cze, 2006

Wogóle nie noszę majtek ( WAKACJE !!! ) Normalnie slipy - bo w bokserkach jest zbyt wygodnie :D
maros - Pon 21 Sie, 2006

najbardziej uwielbiam nosić takie stringi z trąbą słonia ...
mary - Czw 24 Sie, 2006
Temat postu: Re: Jakie gacie nosicie?
kot2 napisał/a:
Witam. Ja nosze bioxerki, bo są fajne i jak penis stanie to widać. A wy co nosicie?

ja nosze stringi!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

noddy - Wto 29 Sie, 2006

Chetnie sciagne je zebami :twisted:
Gość - Wto 29 Sie, 2006

Ja noszę obcisłe bokserki, bo w tych normalnych to wszystko lata na boki :D
Marcin_14 - Czw 31 Sie, 2006

Witam ! Ja od dziecka nosze slipy i nadal je nosze. Zastanawia mnie tylko jedno. Bo kiedyś przed WF czekaliśmy na schodach i wiem że mój kolega nosi bokserki ale jak siedzial na tych schodach to zauważyłem ze pod bokserkami ma slipy. i się pytam czy to normalne ??
zxcdg - Czw 31 Sie, 2006

Niesądze.
hildegrant - Pią 01 Wrz, 2006

moze slipy nosi bo tak mu wygodniej, a bokserki bo sa modne...czego sie te nastolatki nie nacierpia dla mody... :wink:
Marcin_14 - Pią 01 Wrz, 2006

Według mnie to on tylko nosi bokserki tylko wtedy kiedy jest WF. Ponieważ nie ma się czym zabardzo pochwalić. Wiem bo lubie czsami popatrzeć i porównać ale własciwie nie ma z kim. Bo większośc ma juz spodenki na sobie a ci co śa w slipach to tak się szybko przebierają że zobaczyc się nie da.
Bo jak sie przebieramy przed WF to może zdarzyć sie taki co sie zacznie śmiać z twojego małego i co wtedy ?? A chłopak uchodzi za klasowego maczo !! I może dlatego tak robi bo przez bokserki niewiele kształtów widać.
A w slipach chodzi chyba dlatego że nosi na WF bardzo krótkie spodenki i jak by na takich schodach usiadł to każdy by zobaczył co on tam ma i by było śmiesznie. :D

Co wy o tym myślicie :?: :?: Bo od drugiej klasy chce zacząc nosić bokseri i nie wiem jak będzie !!

hildegrant - Sob 02 Wrz, 2006

jest inna racjonalna opcja: z tego co pamietam, ze szkoly to na wfie sie biega, skacze itp. :wink: byc moze nie kazdemu facetowi odpowiada, kiedy podczas wykonywania cwiczen jego maly "placze" mu sie miedzy nogami :wink: a slipy przytrzymuja wszystko przy ciele...
a tak w ogole zaprzatasz sobie glowe glupstwami, za 2 lata bedziesz sie z tego smial...lepiej pomysl o 1 lekcji matematyki we wtorek :twisted:

Marcin_14 - Pon 04 Wrz, 2006

hildegrant napisał/a:
lepiej pomysl o 1 lekcji matematyki we wtorek :twisted:


A szkoda bo nie wiem o jakim gimnazjum myślałeś ale we wtorek matmy nie mam. A zaprzątałem sobie glowe bo ja tez zamierzam nosic bokserki. I wlasnie patrzylek jak kto i co nosi.

tomaszq - Wto 27 Mar, 2007

ja zawsze nosiłem bokserki i bede nosił bo super wygladaja i sa wygodne (te `obscisłe`) pozdro :) :)
20latek - Wto 27 Mar, 2007

ja nosze bokserki zwykle i obcisle i zwykle slipy na wf niezakladam zwyklych bokserek bo kiedy siedzielismy na schodach i mialem take krotkie spodnie i moj maly mi wylecial
chrisx005 - Pon 02 Kwi, 2007

Jasne że bokserki, oczywiście obcisłe :P
Gość - Sro 04 Kwi, 2007

Na początku nosiłem TYLKO majtki, natomiast raz dostałem bardzo fajne obcisłe bokserki od dziewczyny, i mi się odmieniło. Gdy jest okazja to proszę dziewczynę o prezent w postaci obcisłych bokserek, bo bardzo je lubię :)
adi86 - Pią 06 Kwi, 2007

jak byłem młodszy to nosiłem slipy, ale teraz to tylko bokserki( w luźnych śpie) natomiast na co dzień nosze obcisłe mini bokserki. mam też stringi, ale rzadko je nosze.
Alex-sex - Sob 07 Kwi, 2007

akurat nie wiem czemu ale stringow bym nie załozył :P a tak to do 12 roku zycia nosialem slipy a pozniej to bokserki chociaz przyznam sie szczerze ze zdarza mi sie chodzic bez bielizny :roll:
Gość - Nie 08 Kwi, 2007

Ja mam trzy pary stringów, jedne to bardzo subie bo są bardzo sexy, jak bede miał aparat to cykne foto :)
Pozdro


[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 ]
Przedstawiam prezent od mojej dziewczyny :)

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 ]
diabełek :p

ilonka__23 - Sro 11 Kwi, 2007

Hej!:)

Fajne stringi pewnie masz diabelski charakter:)
Na świętoszka to nie wyglądasz. Jak dla mnie to super prezent! Ja na pewno byłabym zadowolona tylko nie wiem jak długo utrzymałbyś je na sobie:)

Buźki! :P

zola - Sro 11 Kwi, 2007

fajne, ja mam stringi od mojej dziewczyny ale słonika :D
Gość - Sro 11 Kwi, 2007

Widziałem stringi słonika, tez mi się bardzo podobały, szczególnie ta długa trąba. Fajnie jest jak penis stanie:). Bo niestety w tych stringach jak mi stanie, to się troch e nie mieści :)
Pewnie słonika też w końcu dostane. Ale te stringi co mam, to bardzo je lubię, bardzo się rzuca jego kolorystyka, bo czerwień z czernią seksownie wyglądają

luter - Sro 11 Kwi, 2007

rzeczywiście fajne stringi, też mam kilka par ale innych. Najczęściej jednak chodzę w bokserkach obcisłych. Nie za bardzo lubię luźne bokserki, bo jak stanie to widać. W zasadzie to co ubieram zależy też od pogody i od spodni jakie mam na sobie. Zdarza mi się też chodzić bez bielizny.
mehu - Czw 12 Kwi, 2007

obcisłe bokserki (szorty) !!!!fiut fajnie sie w nich prezentuje zarowno w spoczynku jak i w pelnej okazałości :lol:
zola - Pią 13 Kwi, 2007

Na co dzień noszę obcisłe bokserki w takich też śpię, na basen szorty lub slipki z króliczkiem playboya,a do zabaw z dziewczyną mam stringi słonia
Gość - Pią 13 Kwi, 2007

A widzieliście kiedyś język diabła :)
Oto i on:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

paulinka - Sob 14 Kwi, 2007

super fotka
twoja dziewczyna całuje sie z diabłem jaka diablica :P

Alex-sex - Sob 14 Kwi, 2007

super stringi xD jakbym byl kobiata z checia bym poszedl z toba do piekla xD
Gość - Nie 15 Kwi, 2007

Ciekawe czy stanę sie panem tego piekła:)
Tak się zastanawiam, czy umieszczać tu fotki z bielizną ( oczywiście na sobie), to zależy czy ma być to dyskurs o slipach i bokserkach, czy też może to być galeria.
Dzięki za dobre oceny moich stringów.
Osobiście mi też te sie bardzo podobają i śmieszniejszych ja nie widziałem :)
Pozdro

ilonka__23 - Wto 17 Kwi, 2007

Jak to mówią zdjęć nigdy za wiele:)
Super te stringi, fajnie by było gdyby inni mężczyźni też umieścili swoje stringi:)
Oczywiście według mnie też będzie miło popatrzeć na inną bieliznę :)
Papatki

Gość - Sro 18 Kwi, 2007

To wstawię pierwsze z wielu...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bruno Pelletier - Sob 21 Kwi, 2007

bardzo gustowne :)
paulinka - Pon 23 Kwi, 2007

super gatki aż ma sie ochote dotknąc :P aleprzez ten piprzony monitor nic nie czuc :(
m.kopiec - Wto 24 Kwi, 2007

heroes84
Fotki całkiem całkiem :oops:
A że bokserki są moim fetyszem, jednym z wielu, więc proszę o dalsze z "wielu"... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mateusz_papuga - Wto 24 Kwi, 2007

Ja bym proponował zrobić osobną galerię na takie gatki co? 8)
arekarek - Wto 24 Kwi, 2007

Jestem za.
budnis - Czw 26 Kwi, 2007

jeszcze niedawno zwykłe slipki a ostatnio przypadły mi do gustu obcisłe bokserki.Teraz idzie lato to pewnie pozbędę sie i jednych i drugich.
pablo115 - Czw 26 Kwi, 2007

Ja nosze slipy albo Jackostrapy są the best !
Barret - Pon 30 Kwi, 2007

Noszę slipy a śpię w bokserkach. Nie mógłbym ich nosić na codzień, bo efekt ocierania sie "sprzętu" podczas chodzenia powoduje u mnie mimowolny wzwód. :oops:
paulinka - Pon 30 Kwi, 2007

Barret napisał/a:
Noszę slipy a śpię w bokserkach. Nie mógłbym ich nosić na codzień, bo efekt ocierania sie "sprzętu" podczas chodzenia powoduje u mnie mimowolny wzwód. :oops:

polecam obcisłe bokserki jak w lużnych Ci nie wygodnie
wiekszosc kobiet-przynajmniej tych które ja znam -wola facetów w bokserkach

skywalker - Wto 01 Maj, 2007

Na dzień obcisłe bokserki a na noc luźne :) Uwielbiam szczególnie te satynowe ;) Są boskie :)
daniel - Pon 28 Maj, 2007

Cytat:
Na dzień obcisłe bokserki a na noc luźne :) Uwielbiam szczególnie te satynowe ;) Są boskie :)

Podobnie :D

bigfruit - Nie 10 Cze, 2007

Ja w dzien obcisłe bokserki czasami slipy a na noc to bez<lol>
bigmilk - Nie 10 Cze, 2007

Obcisłe bokserki, slipy baardzo rzadko :wink:
heroes84 - Nie 24 Cze, 2007

By ożywić temat :




Julcio - Nie 24 Cze, 2007

a ja lubie obcisle bokserki, 8) majtek to juz od wielunastu lat juz nie nosze a bylo nawet jedno lato kiedy nosilem meskie stringi :D
banana - Czw 28 Cze, 2007

ja noszę slipy , ale niedługo mam zamiar sobie kupic kilka par bokserek. W bokserkach penis wydaje się o wiele większy . Mam rację ?
bigfruit - Czw 28 Cze, 2007

Czy ja wiem czy większy?? Na pewno to ładniej wygląda :P
dar862 - Czw 28 Cze, 2007

panowie nie chcę wyjść na takiego co się czepia :P .., ale nie ma czegoś takiego jak obcisłe bokserki!!! jedno drugie wyklucza!! gwoli ścisłości to są szorty :wink:
Julcio - Czw 28 Cze, 2007

hm...... to moze inaczej, sa dwa rodzaje bokserek, takie z luznymi nogawkami i zazwyczaj guziczkam, oraz obcisle bokserki w ktorych nie masz zadnych guziczkow, nogawki i calosc materialu ladnie przylega do ciala i dzieki czemu ladnie sie w nich wyglada i nic ci nie lata w nogawkach :o
dar862 - Pią 29 Cze, 2007

Vezyrek napisał/a:
hm...... to moze inaczej, sa dwa rodzaje bokserek, takie z luznymi nogawkami i zazwyczaj guziczkam, oraz obcisle bokserki w ktorych nie masz zadnych guziczkow, nogawki i calosc materialu ladnie przylega do ciala i dzieki czemu ladnie sie w nich wyglada i nic ci nie lata w nogawkach :o

jak napisałem wczesniej to są SZORTY nie bokserki!! :P

paulinka - Pią 29 Cze, 2007

http://www.bonprix.pl/bp/shop.htm?cat=4.317
jakaś pierwsza lepsza stronka i widzę napis bokserki nie szorty :)





Obcisłe bokserki z przylegającymi nogawkami, zaprojektowane przez K. Kleina można kupić nawet w supermarkecie. Sygnowane są jednak nie przez mistrza, ale przez którąś z polskich, lub tajwańskich firm. Wielka moda stawia w męskiej modzie raczej na elegancję, niż ekstrawagancję. A szkoda!


http://www.sisi.pl/sexy-b...c42ae021633f898

obcisłe bokserki istnieją i niech nie znikają bo wyglądają superrrrrrr

Julcio - Pią 29 Cze, 2007

paulinka, Brawo Paulinka :lol:
W koncu wyczerpujaca odpowiedz. Przyznam ze niektore bokserki na tej stronie byly calkiem fajne, nie ma co. Ja uwielbiam obcisle bokserki i nigdy na nic innego ich nie zmienie!! Czlowiek naprawde super w nich wyglada :D

dar862 - Sob 30 Cze, 2007

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bokserki
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2445566 (te instytucje nie kłamią, to przemysł i konsumenci są w błedzie)
to są bokserki!! sensu stricte, a sensu largo to nawet stringi do zbioru jako składnik definiensa podciągniesz :P
ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego kto z nas ma racje.. :wink:
dziękuję to byłoby na tyle 8)
pozdrawiam

paulinka - Sob 30 Cze, 2007

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=szorty
sorki ale obcisłe bokserki to nie krótkie spodnie!!! jak już chcesz pracować ze słownikiem :)

wpisałam bokserki w goglach i wyskoczyły prawie same obcisłe
poza tym moja mam pracuje około 15 lat w hurtowni bielizny i producenci, hurtownicy jak i sprzedawcy oraz kupujący znają coś takiego jak obcisłe bokserki nie nazywając tego szortami :) chodź może w innych częściach kraju tak jest , nie wiem ale myślę że sprzeczka nie ma sensu my będziemy je nazywać obcisłymi bokserkami ty wiesz że chodzi o szorty w Twoim mniemaniu :) i wszystko oki :)

przemeq - Nie 01 Lip, 2007

Ja nosze obcisłe bokserki. Po prostu dobrze się w nich czuje a poza tym ładnie wyglądają. Teraz próbuje się przekonać też do luźnych ale zobaczymy jak to będzie :)

Btw, ja zawsze mówię obcisłe bokserki :mrgreen:

Julcio - Nie 01 Lip, 2007

przemeq napisał/a:
Ja nosze obcisłe bokserki. Po prostu dobrze się w nich czuje a poza tym ładnie wyglądają. Teraz próbuje się przekonać też do luźnych ale zobaczymy jak to będzie :)

Btw, ja zawsze mówię obcisłe bokserki :mrgreen:


ja nosilem luzne bokserki ale zawsze mi jajeczka uciekaly do jednej z nogawek (moze te bokserki zbyt wysoko nosilem) i bardzo mnie to wkurzalo a w obcislych wszystko jest tam gdzie powinno i wyglada jak powinno :D
pozdrawiam

tomaszq - Czw 26 Lip, 2007

obscisłe bokserki- zawsze!!
qtasek - Pią 27 Lip, 2007

Obcisłe lub luźne, ale zawsze są to bokserki ;) .
f_i_l_i_p - Sro 01 Sie, 2007

Latem przeważnie noszę stringi - mam ich kilka sztuk. Jak dla mnie są świetne. jeśli nie stringi to obcisłe bokserki (szorty). Noc bez nielizny - tak najlepiej.

Dla tych którzy jeszcze nie próbowali stringów - na prawdę warto sprobować. Wiadomom, że nie każdemu musi się spodobać. Ja też podchodziłem do tego sceptycznie, ale po spróbowaniu od razu kupiłem kilka sztuk żeby były na zmiane.

rudzielec - Pią 03 Sie, 2007

Cytat:
Ja noszę obcisłe bokserki, bo w tych normalnych to wszystko lata na boki :D


Zgadzam sie z tym, tylko do spania troche luzniejsze i jest luz, git, gitara i fujara

love508 - Pią 03 Sie, 2007

rudzielec napisał/a:
Cytat:
Ja noszę obcisłe bokserki, bo w tych normalnych to wszystko lata na boki :D


Zgadzam sie z tym, tylko do spania troche luzniejsze i jest luz, git, gitara i fujara


hehehehe

buble-buble - Nie 05 Sie, 2007

ja od zawsze noszę slipy i chyba już będę nosił :P wiem że w bokserkach wygląda się lepiej ale nic na to nie poradzę że gdy je mam na sobie to nie mogę myśleć o niczym innym niż o tym że ja mam :lol: ktoś to już pisał że jak się chodzi to się ocierają itd. no to ja miałem tak samo jak sobie próbowałem chodzić to zaraz się podniecałem ;P
szkoda mi czasu żeby myśleć tylko o seksie itp. cóż, będę należał do bardzo nielicznej grupy, ale ja noszę slipy :P :P:P:P:P

mateusssz - Pon 13 Sie, 2007

obcisle bokserki nieraz slipy a w lato gdy jest cieplo i mam spodenki z siateczka to bez majtek spie nago zawsze chyba ze sytuacja nieodpowiada
Fajny_odlot - Pią 16 Lis, 2007

ja nosze slipy zawsze i do dołu mam go ustawionego
anakin_solo - Pią 16 Lis, 2007

ja nosze bokserki (obcisłe czy lóźne bez różnicy) czasem też slipy, spie natomiast tylko w luźnych bokserkach
pablo115 - Pią 16 Lis, 2007

Ja:
noc - nago
dzień lato - jackostrapy
dzień chłodny :) - slipy i obcisłe bokserki

Ale jackostrapy są the best !

norbercik - Sob 17 Lis, 2007

szorty i bokserki - only
rutland - Sob 17 Lis, 2007

W dzień obcisłe bokserki i czasami slipy a w nocy luźne bokserki :)
Szymon7 - Nie 18 Lis, 2007

Slipki i obcisle boskerki :wink: (uwielbiam biale :D ) pozdrawiam :wink:
houserek - Sro 05 Gru, 2007

Ja szczerze mówiąc nie mogę znaleźć swojego ulubionego rodzaju bielizny, najczęściej noszę slipki, bokserki tak, ale elastyczne za bardzo opinają i mnie denerwują, czasem bez niczego i tylko jakieś szorty, wacek czuje się luźno hehe, w luźnych gatkach mój penis wygladą na jędrniejszego. Pozdrawiam
dar862 - Pon 10 Gru, 2007

obcisłe bokserki=szorty!?!?! czy mi sie tlyko zdaje!! :P
Nox2 - Wto 11 Gru, 2007

Najzwyklejsze w swiecie majtki :D czasem luzne/ciasniejsze bokserki
attyla51 - Pią 11 Kwi, 2008

szorty boxy
bene - Nie 13 Kwi, 2008

shorty
Dołohov - Nie 13 Kwi, 2008

Na dzień obcisłe boxerki a do spania boxerki ale luźne ;)
orkrist - Nie 13 Kwi, 2008

bokserki, raczej obcisłe
piokra - Czw 17 Kwi, 2008

ja nosze zwykle bokserki luzne nawet jak skacze miedzy nogawkami to mi to juz nie przeszkadza .............. a jak stanie i ktos zobaczy hmm to jego/jej sprawa ......... koles zrozumie a dziewczyna moze sie zaintersuje ......... ostatno troche tez chodze w obcislych ale to zadko i glowie do pracy jak jestem garniaku .... slipy nigdy ........no moze nie dokonca ale to stringi na impreze spie jezeli sie da nago a jezeli nie to bokserki oczywiscie luzne ...
MarianvonMarian - Nie 25 Maj, 2008

ja noszę boxy, na zmianę lużne i obcisłe. Slipy nigdy.
Alex-sex - Sro 28 Maj, 2008

ostatnio w ogole nie nosze bielizny :D [tydzien], jakos tak lepiej sie czuje :]
Fajnie wyglada jak gram w pilke i tak skacze [moj penis], ale jakos jeszcze nikt mi nie zadal pytania "Alex, czy ty nie masz dzis gaci?"

tom814 - Sob 31 Maj, 2008

Ja wygodnie czuje sie w slipach, ale w nocy w bokserkach albo na golasa. Ostatnio próbuję przekonać się do bokserek, bo mi się napletek ściąga, jak noszę luźne gatki :lol:

[ Dodano: Sob 31 Maj, 2008 ]
Polecam slipy, które mają fajny krój, dostosowany do męskich kształtów, np Adesso. Wygodnie się je nosi

larsss - Czw 05 Cze, 2008

Na dzień obcisłe boxerki a do spania boxerki ale luźne ...
studenciak_wroc - Nie 08 Cze, 2008

oczywisćie ze bokserki, obcisłe, luźne.

teraz na lato chce sobie kupić minibokserki, fajnie wyglądają

piter13 - Sob 21 Cze, 2008

ja chodzę tylko w slipach :) jeszcze nie próbowałem bokserek i w najbliższym czasie mam taki zamiar :)
anakin_solo - Pon 23 Cze, 2008

bokserki luzne i obcisle, rzadko slipy
Hariko - Sob 12 Lip, 2008

ja nosze bardzo rozna bielizne..pozniej wkleje kilka fot...

[ Dodano: Nie 13 Lip, 2008 ]


marekkk - Wto 15 Lip, 2008

mmm moro ;DDD

nosze bokserki (obsisłe accch ;) ) od 6 roku zycia i nie zamienie ich na zadne inne ;D

Xardas - Pią 18 Lip, 2008

Alex-sex napisał/a:
Fajnie wyglada jak gram w pilke i tak skacze [moj penis], ale jakos jeszcze nikt mi nie zadal pytania "Alex, czy ty nie masz dzis gaci?"


Pewno pomyśleli że masz luźne bokserki bo tak zazwyczaj jest. Apropo nienoszenia bielizny (nie wiem czy razem czy osobno się to pisze) widziałem ostatnio chłopaka, który miał białe, cienkie spodnie, na 99% nie miał majtek i szedł po ulicy i mu całego penisa było widać przez spodnie. Do tego już widać było że mu zaraz stanie bo był w gotowości. Dla mnie to jest bezsens. To tak jakbyś chodził po ulicy na golasa. Rozumiem do dzinsów nie założyć majtek to nikt się nie kapnie, ewentualnie do ciemnych spodni ale ten chłopak mnie szczerze mówiąc zirytował :D

Alex-sex - Pią 18 Lip, 2008

Ja już od dłuższego czasu nie nosze bielizny, ale codziennie do kosza na pranie wrzucam bieliznę żeby mama nie pomyślała, że jej nie nosze :roll:
pps_84 - Sob 19 Lip, 2008

Ja od paru lat tylko i wyłącznie szorty - obcisłe boksy.
W normalnych boksach tylko śpię.

dReAk - Nie 20 Lip, 2008

Alex-sex napisał/a:
Ja już od dłuższego czasu nie nosze bielizny, ale codziennie do kosza na pranie wrzucam bieliznę żeby mama nie pomyślała, że jej nie nosze :roll:


hehe dobre :lol:
ja nie noszę tylko w naprawdę gorące dni, ale wtedy mam takie spodenki podszyte siateczką. :D
A tak to tylko obcisłe bokserki.

macromiz - Pon 21 Lip, 2008

Ja na co dzień noszę bokserki, przylegające. Śpię nago.. od jakiegoś miesiąca i jest miodzio :D wcześniej spałem w bokserkach, a majtek nie noszę tylko jak mam spodenki z siatką, chociaż i to nie zawsze.
Alex-sex - Czw 24 Lip, 2008

Właśnie te spodenki z siatka są po to abyś nie musiał zakładać już bielizny [ale to wiążę się z częstym ich praniem]. Raz w życiu do takich spodenek ubrałem bieliznę...ściągnąłem ją po 3 min [dyskomfort] :roll:
dReAk - Czw 24 Lip, 2008

[quote="Alex-sex"]Właśnie te spodenki z siatka są po to abyś nie musiał zakładać już bielizny.../quote]

oj nie prawda.. ta siateczka zapobiega przyklejaniu się materiału do ciała, ale dodatkowo daje możliwość chodzenia bez bielizny np. w dni upalne

Alex-sex - Czw 24 Lip, 2008

No to co skłamałem? Sam potwierdziłeś w ostatniej części, że
Kod:
dodatkowo daje możliwość chodzenia bez bielizny np. w dni upalne


:P

dReAk - Czw 24 Lip, 2008

napisales:
Kod:
Właśnie te spodenki z siatka są po to abyś nie musiał zakładać już bielizny


wiec napisałem że to nie jest jej "właściwe" przeznaczenie (siatki). :lol:

vatirmas - Sro 06 Sie, 2008

A ja obcisłe bokserki! :wink: Penisa trzymam w dół, żeby osłaniał kule. Bulwa też robi się większa i lepiej wygląda - polecam. :wink:
nonie - Czw 07 Sie, 2008

Z tego co słyszałem, to obcisłej bielizny nie wolno nosić ;)
vatirmas - Czw 07 Sie, 2008

Prawda, ale moje bokserki nie są obcisłe jak, np: kąpielówki. To zwykły materiał, szwy są po prostu tak skonstruowane, żeby tworzył się z przodu elastyczny "saczek", w którym trzymam sprzęt i który dobrze wygląda. Jądra nie grzeją się w tym bardziej, niż w zwykłych gaciach, choć luźnym boxom rzeczywiście nic nie dorówna w kwestii przewiewności.
Michał1234567890 - Pią 15 Sie, 2008

Ja noszę bokserki, tylko najlepsze są luźne, bo te opięte mi nie psują. W luxnych jest więcej miejsca i jest wygodniej. :mrgreen:
maciex23 - Pią 19 Wrz, 2008

Zgadzam się z Michałem. Najlepsze są luźne bokserki. Jest w nich wystarczająco miejsca na przechowanie sprzętu. poza tym są chyba najlepsze dla jąder. luźne, więc idealna wentylacja a to wpływa pozytywnie na jakośc nasienia.
A w przyszłości chyba każdy mężczyzna chciałby zostać ojcem.
Obcisłe bokserki noszę tylko kiedy gram w piłkę, albo biegam- są idealne do uprawiania sportu

pacho - Nie 21 Wrz, 2008

Ja nosze tylko luzne bokserki i nie widze innej opcji ;]
kapcius - Wto 23 Wrz, 2008

wszyscy nosza bokserki a okazuje sie ze 98% to popylacze majtoch za 2 zł
XDD

niusia89 - Sro 24 Wrz, 2008

Z tego co powiedziałeś akurat wynika że te 2% to ludzie którzy nie wstydzą się powiedzieć że noszą bokserki itd na forach internetowych
facet1989 - Pon 29 Wrz, 2008

ja nosze slipki a ostatnio nawet kupiłem takie:



a przy okazji śmieszą mnie faceci w takich luźnych boxerkach ze zwierzakami czy serduszkami nie żebym boxerek nie nosił ale wole obcisłe :D

zamaskowany - Sob 22 Lis, 2008

Ja noszę bokserki i torbochrony czyli takie lekko obcisłe gacie, które mają luz na miejscu penisa. Nazwa made by mój ojciec ;p
matteusz - Nie 23 Lis, 2008

slipki :P
apollo88 - Nie 23 Lis, 2008

Tylko dopasowane bokserki, czy jakkolwiek się to nazywa :P
Do spania najchętniej bez niczego, przynajmniej na dole :mrgreen:

darayavahus - Pią 12 Gru, 2008

ja nosze bokserki , slipy , stringi(rzedko) .. w zależności jak mi się zachce :)
Wtajemniczony - Sob 13 Gru, 2008

Ja noszę najczęściej slipy, czasem bokserki
teida - Pon 26 Sty, 2009

W szafie jest wszystko od slipów poprzez bokserki do jock strap.
Zakładam to co chcę, najczęściej w bokserkach, ale slipy dobre jak maja koszyczek na przodzie i dobrze się go tam ułoży wygląda na dużo.

kapociak - Sro 28 Sty, 2009

A najwygodniej chodzić bez bielizny... i ten styl staram się reprezentować. Pozdrawiam.
ukrryty - Sro 28 Sty, 2009

ta , moze wygodniej, ale mniej chigieniczne... wszystko to co zatrzymaloby sie na bieliznie ktora zmienialbys codziennie, zatrzymuje Ci to sie np. na spodniach, ktore nosisz dluzej
adamekk6 - Nie 01 Lut, 2009

ja to w bokserkach tych obcislch
fajne oe są ;-)
;-D

emdej - Nie 01 Lut, 2009

Obcisłe bokserki najczęściej :)
marbb - Sro 04 Lut, 2009

slipy ale czesciej bokserki :D
maklerm - Wto 10 Lut, 2009

Uczucie wolności to luźne bokserki :lol: :mrgreen:
adam230 - Sob 14 Lut, 2009

Najważniejsze żeby było lużno. Bokserki, slipy. W obcisłych strasznie się poce. A bez to jest fajnie, no ale jak tu utrzymać higienę :)
piter_19 - Nie 15 Lut, 2009

ja nosze szorty, bokserki :D
ukrryty - Nie 15 Lut, 2009

ja boxerki (ale roznie, czasem luzne czasem obcisle), slipy rzadko
napalony93 - Pon 16 Lut, 2009

ja nosze szorty ( obcisłe bokserki) slipki nosiłem dawniej a teraz prawie wcale. luznych jescze nigdy nie mialem i wydaje mi sie ze bedzie mi wychodził wiec to nie dla mnie
Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

Ja to tylko i wyłącznie luźne bokserki, już jedna operacje miałem żeby nie zostać bezpłodnym (żylaki powrozka nasiennego).
Obcisła bielizna źle wpływa na płodność faceta, jeśli coś ciasnego założę to tylko
i wyłącznie kąpielówki (basen) lub spodenki kolarskie (rower).

adam230 - Pon 16 Lut, 2009

racja seba081 tylko luźna bokserki albo slipy.
Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

Jak bylem dzieckiem to mama mi kupowała slipy bo tańsze, pewnego razu dostałem
bokserki. Na początku myślałem że mnie coś trafi, stale dostawałem wzwodu.
Teraz gdy się już przyzwyczaiłem do tego że jajka maja luz to nie potrafię znowu chodzić w slipach :)
Pamiętam jak po zabiegu obrzezania musiałem nosić ciasne slipy żeby wacek był skierowany ku gorze bo wtedy opuchlizna szybciej schodziła, myślałem że na głowę dostane... bite 3 tygodnie męczarni.

adam230 - Pon 16 Lut, 2009

mi też mama kupowała tylko slipy. bokserki sam zacząłem sobie kupować. na początku było dziwnie, ale wygodnie, więc się szybko przyzwyczaiłem. tereaz preferuję bokserki albo luźne slipy nigd obcisłe.
3tom - Wto 17 Lut, 2009

Seba081 napisał/a:
już jedna operacje miałem żeby nie zostać bezpłodnym (żylaki powrozka nasiennego).

Czy możesz napisać jak się objawiają żylaki powrózka nasiennego. Czy to jest takie zgrubienie na jadrze? Czy czuje się jakiś ból?

emdej - Wto 17 Lut, 2009

Ja mam np. żylaki powrózka nasiennego, oczywiście na lewym jądrze, jak to zwykle bywa. Byłem u urologa, ale powiedział, że co 3 facet ma- nie wiem co o tym sądzić- nie kazał nic z tym robić jak nie boli.
Seba081 - Sro 18 Lut, 2009

Panowie nie zbaczajcie z tematu...
O żylakach jest temat tutaj: http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3486

Hariko - Sro 18 Lut, 2009

tyl..

przod..


chyba nie jest wazne jaka to bieizna..wazne, zeby byla dobrze uszyta i z dobrych tkanin no i oczywisice, zeby byla wygodna!!!!

emil438 - Sro 22 Kwi, 2009

ja preferuje bokserki jeśli chodzi o stringii to chyba pedały noszą tylko
facet1989 - Czw 23 Kwi, 2009

bokserki ( obcisłe ) i slipy
mati0393 - Nie 19 Lip, 2009

ja obcisle boxerki.
gzymi - Nie 19 Lip, 2009

Bokserki obcisle i slipy :D
Shnitzel - Nie 26 Lip, 2009

Kiedyś były slipy - dziś już tylko kilka sztuk zostało. potem były luźne bokserki - sa do dziś choć rzadko je już nosze, w największym użyciu sa obcisłe bokserki. Teraz latem jednak prawie w ogóle nie nosze bielizny - bo jaki jest jej sens kiedy spodnie i tak po upalnym dniu nadają sie tylko do prania?
lew966 - Nie 13 Wrz, 2009

ja jak byłem mały to slipy nosiłem, ale przestałem bo mi sie w tyłek wpijały. Potem zacząłem luxne boxy, ale tez przstałem, bo zabardzo mi siusiak latał. Teraz tylko obcisłe boxerki. Są the best!
Agares - Pon 14 Wrz, 2009

Nie wiem czy już tu kiedyś pisałem czy nie ;d.

Obcisłe bokserki rlz ;d.

linger24 - Sro 15 Wrz, 2010

Ja noszę obcisłe bokserki, czasem slipki.
harry_22 - Sro 15 Wrz, 2010

To tak jak ja
Gizi15 - Czw 16 Wrz, 2010

ja takze noszę bardzo obcisłe bokserki :)
aaa68 - Czw 16 Wrz, 2010

bokserki ale nie obcisle wole luźniejsze
harry_22 - Czw 16 Wrz, 2010

Kazdy lubi co innego :) Jednak ja nie lubie jak mi w spodniach lata
noemalny09 - Pią 17 Wrz, 2010

nom ja też nie lubię jak dynda w gaciach.... a jeszcze ja stanie to w ogóle widać;)
sikor17 - Sob 18 Wrz, 2010

Ja w sumie różne rodzaje :p Najczęściej obcisłe bokserki a slipy już co raz rzadziej. Zdarza się, że założę luźne boksy i w sumie mi nie przeszkadza, że coś mi lata :) A przynajmniej ma więcej miejsca.
harry_22 - Nie 19 Wrz, 2010

noemalny09, zgadzam się;)
legolas1 - Sob 23 Lip, 2011

ja najczęściej noszę luźne bądź obcisłe bokserki (w sumie z taką samą częstotliwością). tradycyjnych slipów nie mam prawie wcale. w czasie lata do lekkich, lnianych spodni często zakładam stringi.
GordonGekko - Sob 23 Lip, 2011

Tylko bokserki, luźne czasem obcisłe - jak się trafi, ale wolę luźne :)
Pablo91 - Nie 24 Lip, 2011

Luźne bokserki :!:
preston-17 - Sob 20 Sie, 2011

Ja noszę te ciaśniejsze ;d
Plitek - Sob 20 Sie, 2011

przylegające bokserki .... :!:
preston-17 - Sob 20 Sie, 2011

Ano też to miałem na myśli :)
marcin23poznan - Sob 20 Sie, 2011

luźne bokserki (najczęściej), rzadziej bawełniane slipki
Franki88 - Wto 30 Sie, 2011

Luźne bokserki
sikora92 - Wto 01 Lis, 2011

obcisłe bokserki( nie lubię jak mi lata na wszystkie strony) :)
choody - Sro 30 Lis, 2011

Dopasowane bokserki :)
mkopiec - Czw 01 Gru, 2011

zawsze luźne bokserki !!!
Vilaber - Sob 03 Gru, 2011

Najczęściej luźne bokserki, czasem szorty, nigdy nie nosiłem slipów. :roll:
Alex-sex - Nie 04 Gru, 2011

Obcisłe bokserki, a latem najczęściej bez bielizny. :evil:
chico22 - Czw 10 Kwi, 2014

boxerki 8)
nogitsune - Czw 24 Kwi, 2014

Bokserki, im bardziej obcisłe tym lepsze :mrgreen:
sx707 - Pią 25 Kwi, 2014

bokserki :) oczywiscie wole obcisłe bo w luźnych mi penis lata i częsciej staje xd
piotex12 - Sob 26 Kwi, 2014

luźne
boy2010 - Sro 24 Wrz, 2014

lubię bokserki ale noszę też slipy
lubie rozmawiać - Nie 02 Lis, 2014

slipki :)
Plitek - Pon 03 Lis, 2014

bokserki ...
Penitren - Sob 08 Lis, 2014

I bokserki i slipy
sikor17 - Sob 08 Lis, 2014

Chyba prawie wszystkie jakie są XD slipki, bokserki luźnie i przylegające... Chociaż nie zdarzyło mi się jeszcze korzystać z bardziej "egzotycznych" jak męskie stringi czy tym podobne XD
al17 - Pon 16 Lut, 2015

bardzo luźne bokserki
bobik29 - Wto 17 Lut, 2015

Bokserki ale nie mylić z obcisłymi slipami! :D
Hidero - Wto 24 Lut, 2015

Bokserki.
sax128 - Sro 25 Lut, 2015

Obcisle slipy Aussiebum wonderjock i jockstrapy.
wojtekwojciech - Czw 26 Lut, 2015

tylko bokserki xd
sx707 - Pią 27 Lut, 2015

bokserki tylko
arma118 - Czw 05 Mar, 2015

Obcisłe bokserki i slipy :D
michal2342 - Czw 05 Mar, 2015

ja tylko slipy jakos zle mi w bokserkach ...
thomas31 - Sob 28 Mar, 2015

ja tylko i wyłącznie bokserki :D
Master1989 - Sro 01 Kwi, 2015

Ja bokserki, chociaż czasem lubię założyć slipy, jednak najwygodniejsze są obcisłe boxy.
Kaktusowaty - Sob 04 Kwi, 2015

Bokserki na codzień, slipy gdy chce się pobawić, łatwiej mi wyciągnąć sprzęt przez bok majtek :)
patrycjusz23 - Pon 06 Lip, 2015

ja przeważnie noszę slipy i lubię też przylegające bokserki :lol: za to jakoś nie przepadam za luźnymi bokserkami :)
maxxyz19 - Wto 24 Maj, 2016

Przylegające bokserki ;)
onesa - Sro 25 Maj, 2016

tutaj chyba większość panów nosi bokserki :P
onesa - Nie 05 Cze, 2016

A właśnie idzie sezon letni - jakie kąpielówki preferujecie?
Kuba85 - Nie 05 Cze, 2016

onesa napisał/a:
jakie kąpielówki preferujecie?
najlepiej to bez, na waleta :D
onesa - Nie 05 Cze, 2016

Kuba85, no tak ale to trzeba znać odpowiednie miejsca:P na takich normalnych plażach obowiązują pewne zasady (czyt. Kąpielówki na dupkę :D )
Kuba85 - Pon 06 Cze, 2016

onesa, zna się takie miejsca i uczęszcza żeby opalenizna była równa i swoboda podczas pływania była :D
onesa - Pon 06 Cze, 2016

Kuba85, a chyba że tak:P ale to nie w tym temacie, bez offtopowania :D
zbychwawawa - Pią 10 Cze, 2016

Ja na ten sezon to takie kąpielówki chce sobie zamówić :P

onesa - Wto 28 Cze, 2016

zbychwawawa, niezły pomysł, a ktoś z Was tez takie preferuje?
Montana99 - Czw 14 Cze, 2018

Luźne boksy tylko
onesa - Czw 14 Cze, 2018

Montana99, luźne boksy to określenie kojarzy mi się z takimi z rynku słaba jakość i krój
bdgap - Nie 17 Cze, 2018

Kiedyś tylko slipy, teraz obcisle bokserki.
onesa - Czw 21 Cze, 2018

A gdzie zdjęcia? :(
piotr.99 - Sro 18 Lip, 2018

obcisłe boxy ale musze sprawic sobie slipy albo takie hip briefy :D
onesa - Czw 19 Lip, 2018

piotr.99 napisał/a:
hip brief


czym się one różnią od slipów normalnych ?

zbychwawawa - Sob 21 Lip, 2018

piotr.99, onesa, dla mnie te dwa modele się nie różnią chyba że czegoś nie widzę

tutaj schemat jak dobrać sobie bieliznę :D


piotr.99 - Sob 21 Lip, 2018

dla mnie zwykle slipy takie workowate troche, a te hip to takie pol boxy i ladnie uwydatniaja co trzeba. nie mialem i sie nie znam jak cos. musze sb kupic
macie jakies fajne stronki gdzie mozna gacie kupic? :D

onesa - Nie 22 Lip, 2018

piotr.99, dzięki za odpowiedź
Wali konik - Czw 09 Sie, 2018

Ja noszę slipki bo chłodniej i kutas fajnie wygląda.
zbychwawawa - Sob 18 Sie, 2018

piotr.99, też szukam jakiś gaci :P
one_hour - Sro 10 Paź, 2018

Najczęściej bez majtek chodzę. Jak muszę, to zakładam bokserki :P
OnanistaTarnow - Czw 11 Paź, 2018

Slipy i bokserki Aussiebum wonderjock lub Aussiebum Enlargeit... Podnoszą kutasa i jaja do przodu i dzięki temu super są zawsze wypełnione spodnie... :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group