Testosteron - WŁOSY NA PLECACH

kamil22latt - Czw 15 Cze, 2006
Temat postu: WŁOSY NA PLECACH
Mam do Was pytanie. Jak usunąć włosy z pleców ale nie chodzi mi zeby znikneły na krótko tylko na stałe. Wiem ze taki problem ma duzo facetów wiec zwracam sie do was o pomoc. Juz nie wiem jak sobie ztym poradzic. A teraz szykuje mi sie wyjazd na 2 miesiace gdzie bedzie duzo ludzi i sa łazenki wspolne i bedzie mi głupio sie z tymi włosami rozebrac. PROSZE O POMOC!!!!!!!!
Bruno Pelletier - Pią 16 Cze, 2006

primo - dlaczego chcesz je usuwać??? ja tez mam takie, znam wielu facetów z owłosionymi plecami i powiem Ci, że szczycą się tym owłosieniem...

secundo - jeśli bardzo tego pragniesz, idź do dobrego salonu kosmetycznego - tam usuwaja owłosienie metodą laserową... ale to kosztuje majątek...

kamil22latt - Czw 22 Cze, 2006

Kto ma włosy na plecach i czy je usówa a jak tak to w jaki sposób
Prosze piszcie zalezy mi na tym

existenz - Pią 23 Cze, 2006

Jeśli chcesz usunąć je na stałe, to tak jak Bruno napisał- metodą laserową. A jak nie na stałe, to poproś, aby ktoś ci je wydepilował najlepiej kremem do depilacji. Długo nie odrastają.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
8)

Gość - Sob 24 Cze, 2006

Też je mam i mnie troche wnerwiają ;) Niby w niczym nie przeszkadzają, ale sama ich obecność może irytować :P POza tym nie wiem jak na to kobietki patrzą:P Włosy na klacie tak, ale na plecach raczej nie ;)
kamil22latt - Sob 24 Cze, 2006

tez własnie tak mysle ze włosy na klacie tak ale na plecach nie dlatego chce sie ich pozbyć na stałe ale małym nakałdem finansowym!!!!
a ile masz lat i od ilu lat masz te włosy na plecach. Ktos w rodzinie u ciebie tez ma.

hildegrant - Nie 25 Cze, 2006

widzisz, kazdy czlowiek chcialby na stale i niskim kosztem, ale zazwyczaj tak to nie dziala...
usuwanie laserowe jest b. drogie i dlugotrwale, ale nie niszczy tak skory, jak elektroliza, ktora trwa krocej i jest mniej kosztowna...
a depilacje nie sa permanentne i raczej nie oslabia na tyle cebul i struktury wlosa, by "nieestetyczny" w twoim przekonaniu efekt przestal istniec...
pozostaje sie pogodzenie z "malpka" lub trzeba zaczac odkladac na zabiegi...jesli jakiejs kobiecie zbiera sie na wymioty widzac wlosy na plecach niech sobie poszuka lysola...jest wiele, ktorym takie owlosienie nie wadzi a nawet jest gro takich, ktore sa nim podrajcowane...

Bruno Pelletier - Nie 25 Cze, 2006

duża ilośc owłosienia jest efektem sporej ilości testosteronu...

Szczyt testosteronowy mężczyzna osiąga w wieku ok. 19-20 lat...

a im więcej testosteronu, tym większy "power" w łóżku :)

Gość - Nie 25 Cze, 2006

kamil22latt napisał/a:
a ile masz lat i od ilu lat masz te włosy na plecach. Ktos w rodzinie u ciebie tez ma.


lat mam 18, a od kiedy mam te włos? nie wiem, nie pamiętam ;) mój ojciec ma je też...
nie są jakieś mega gęste i grube, ale zawsze ;) raczej nie jestem Klausiusz Sevkovic :D

Bruno Pelletier napisał/a:
duża ilośc owłosienia jest efektem sporej ilości testosteronu...
a im więcej testosteronu, tym większy "power" w łóżku :)


to fakt czy Twoje widzi mi się:> ?

Bruno Pelletier - Czw 29 Cze, 2006

fakt... poczytaj trochę
Piotrek87 - Czw 29 Cze, 2006

ale przecież o ilości owłosienia decyduje nie tylko ilość testosteronu ale także inne czynniki, m.in. predyspozycje genetyczne. po prostu jednym zarost zaczyna rosnąć wcześniej albo jest bardziej obfity a inni mają go mniej i stają sie owłosieni później itd itp :wink:
hildegrant - Czw 29 Cze, 2006

w odpowiedzi, mam nadzieje, ze kolega bruno zastosowal skrot myslowy...
testosteron jest odpowiedzialny za ksztaltowanie 2-rzedowych cech plciowych u mezczyzn...
wiekszosc mezczyzn w podobnym wieku posiada to samo stezenie tego hormonu we krwi...a dalczego jedni sa bardziej owlosieni od drugich? genetyka...
oczywiscie stosujac terapie testosteronowa jakosc i ilosc wystepowania 2-rzedowych cech plciowych powinna sie nasilic, ale trzeba powiedziec wyraznie...u mezczyzny "nieobcizonego" genetycznie bujnym owlosieniem nie da sie zbyt wiele zmienic...

Piotrek87 - Pią 30 Cze, 2006

przecież dokładnie to, tylko- w wiadomym celu- prostszymi sloami napisalem, hildegrant
od siebie dodam tyle że może warto przestać sie stresować kwestiami wyglądu, na który przecież w duzym stopniu w pewnych kwestiach nie mamy wplywu. poza skrajnymi przypadkami oczywiście jak np. calkowity brak zarostu lub (hmmm jak to kulturalnie ująć) 'mało widoczna spod włosów skóra' np. na nogach rękach plecach itp. ale to b. rzadkie przypadki
powiedzmy problem ma ten koleś:

lub koleś który kompletnie nie ma zarostu, męskich rysów twarzy, nie zmienił mu się głos itd (nie pojawiły sie cechy płciowe, można wtedy podejrzewać zaburzenia hormonalne)

skywalker - Czw 20 Lip, 2006

Ooo kur..!!! Przecież to goryl a nie facet... Włoski na ciele są fajne :wink: ale taka ilość to już wygląda obleśnie...
kamil22latt - Pon 18 Wrz, 2006

kTO MA WLOSY Na PLECACH niech isz ja i ihpozbywa a pozatym czy sie z t dobrze czuja bo mnie tobardzo dreczy bo ja mam i boje sie o tym powiedziec mojej dziewczynie ona jeszcze tego nie wie.
ic - Sob 04 Lis, 2006

"boje sie o tym powiedziec mojej dziewczynie ona jeszcze tego nie wie."

Wybacz, ale istny śmiech na sali..to poprostu komiczne.. chyba nie masz się czym w życiu stresować i przejmować. Możesz też spojrzeć na to jak wygląda Twój post, zanim go dodasz, uwierz, to by się przydało. Pozdrawiam i człowieku "daj se siana", te włosy to rzecz normalna. Ppodejrzewam, że z tymi włosami okaże się tak, że wogóle Twojej "pani" to nie zdziwi, albo jeszcze dodatkowo Cie wyśmieje, że się takimi duperelami przejmujesz...

Krystek21 - Nie 28 Sty, 2007
Temat postu: włosy na plecach
Moj tata ma wlosy wszedzie choc nie ma ich az tak duzo jak pan na zdjeciu...ja podjalem decyzje i jak mnie wyrosna na plecach barkach i posladkach to ide je usunac laserowo...koszt(sprawdzilem ok 3000PlN) no coz mnie np nie przeszkadzaja wlosy na klacie ale na plecach barkach i posladkach to juz przeginka. :!:
wlowlo - Sro 31 Sty, 2007

to racja bo niby dlaczego faceci gola sobie brode ,mozna sie golici wszedzie lub epilowaci chyba ze ma sie alergie ,pelno chrostow i siersici wyrastajaca pod skora co wyglada gorzej jak zarost ,a najlepiej golici cale cialo maszynka elektryczna pa wl
mutek - Sob 17 Lut, 2007

Wiecie jak byłem w wojsku to koniecznie chciałem mieć owłosioną klatę! myłeś się całe wojsko w zimnej (lodowatej) wodzie! rzeczywiście troszkę ich mam teraz :) ale można je policzyć :lol: ..
Za to kumpel w wojsku musiał sobie co jakiś czas golić czoło :!: :mrgreen:


pozdr.
mutek

arekarek - Wto 10 Kwi, 2007

Dajcie spokoj. Wlosy to rzecz normalna. Nie przeszkadzaja one w niczym. To unikatowe polaczenie gamet. Jestesmy w ten sposob wlsnie wyjatkowi. Nasi rodzice sa rozni i z polaczenia ich genow "jako ieszanka" powstajemy my. "To" cos unikatowego. Natura "to" specyficznie stworzyla. Pomyslcie, ze jak czesc ciala ogolimy to juz nie jest "taka doskonala" jaka ja nasza natura wymyslila. Wiele pomyslow na "choroby" i odstepstwa to efekt obserwacji ludzi i chyba chec upodobnienia sie wiekszosci powodowana chcecia bycia pewny, ze jest sie normalnym. Gole brode bo tak sie nauczylem i jej posiadanie by mi teraz przeszkadzalo, a poaz tym wszystko jest ok. Nawet gdybym cos mial niby nienormanego w odbiorze innych to mi to nie przeszkadza i nawet moze nie wiem. Oczywiscie mam czasem chec cos ogolic ale kierowany jestem checia bycia modnym, nowoczesnym, meskim itd. Ale tak naprawde nasza natura jest chyba idealna. Ustawia"to"/nasw swoich proporcjach. Popatrzcie chociazby w galerie dumy meskiej. Zdarza sie, ze czasem ktos sobie cos tak ogoli, ze to jakos nie pasuje. Juz lepiej jak by nie golil. Pomijam, ze mozna to bylo zrobic jakos niedokladnie z jakiegos powodu. Nie bojcie sie siebie.
Dudi 1987 - Czw 12 Kwi, 2007

Bruno Pelletier ma racje że największe stężenie testosteronu przypada między 19-20 rokiem życia, sam mam 19,5lat i od około 5 m-c zauważyłem szybki porost wlosów na klacie(mam spore skupisko na środku klaty) i zagęstnienie zarostu na twarzy teraz muszę golić sie codziennie. Interesuje mnie do jakiego wieku rozwija sie owłosienie na klacie, marzę o gęstym zaroście w tej części ciała.
Bruno Pelletier - Nie 15 Kwi, 2007
Temat postu: Re: włosy na plecach
Krystek21 napisał/a:
wlosy (...) na plecach barkach i posladkach to juz przeginka. :!:


zależy co kto lubi....


a podpis w Twoim profilu jest makabrycznie narcystyczny....

norbercik - Czw 13 Wrz, 2007

Metody:
1. golenie - dużo zachodu, poza tym odrastają mocniejsze. Efekt krótkotrwały.
2. depilacja kremami - rozpuszczają włosy, w sumie efekty niezłe, jeżeli nie wyglądasz jak gościu na zdj we wcześniejszych postach :)
3. woskowanie - idź do kosmetyczki, to jeden z lepszych pomysłów. Delikatny ból, ale efekt zadawalający i w mierę długotrwały (jak na depilację)
4. laser - na wieki ale też wieki na to będziesz zarabiał. Najtańsze zabiegi to około 3tys. zł ale niekiedy trzeba powtarzać kurację dla pełnego efektu.
5. Zawsze się możesz z dziewczyną pod prysznicem lub w wannie pobawić i tam ona Ci je usunie :) Ty jej wydepilujesz bikini, a ona Ci plecy :) I gra wstępna załatwiona :D

deimos - Wto 05 Sie, 2008

nie rozumiem kolesi ktorzy pisza "po co usuwac wlosy z plecow" ... i wmawianie sobie, ze dziewczyna to nie przeszkadza, bo natura takimi nas stworzyla i tak musi byc .... przeciez kobietom tez rosna wlosy na nogach, pod pachami i w "okolicach bikini" .. i szczerze watpie, zeby wiekszosci facetow podobaly sie te wlosy

ja tez mam wlosy na plecach, ktore mnie doprowadzaja do szalu.. niby taki sie urodzilem i powinienem sie pogodzic z tym... ale jestem przekonany ze 99% kobiet poproszonych o to zeby obiektywnie sie wypowiedzialo na ten temat, powie, ze woli facetow bez owlosionych plecow..

ostatnio niezle sie nagimnastykowalem, zeby je "ogolic", ale wyszlo jak wyszlo i nie wszystko scialem... pozniej moja dziewczyna jak sie do mnie tulila to zapytala o to i powiedziala, zebym ich nie golil bo jej nie przeszkadza to, a tak to ja jeszcze kuja jak odrastaja i to nieprzyjemne jest........ i sam juz w sumie nie wiem, bo i tak zle i tak niedobrze, a jestem 100% pewien, ze jakby tych wlosow nie bylo wcale to (chociaz tego by nie powiedziala nawet) podobalbym jej sie bardziej


to taki moj luzny wywod :)

a teraz pytania:
ile kosztuje taka depilacja u kosmetyczki?
jak dlugo sie utrzymuje efekt?
czy pozniej odrastaja slabsze wloski?

Anonymus - Nie 10 Sie, 2008

Depilacja u kosmetyczki w granicach 100-150zl (bynajmniej u mnie :P ).

Polecam depilacje woskiem. Boli, ale wlosy wychodza z cebulkami i efekt na dluzej.



A mozecie doradzic cos na depilacje wlosow lonowych, bo z woskiem bawic sie w takowych miejscach nie chce ;)

mar22 - Pon 11 Sie, 2008

Ja ostatnio użyłem kremu do depilacji i przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania.
Jest to wygodniejsze, niż maszynka, a co nie zebrałem łopatką, spłynęło podczas prysznica.
Niechcący tylko krem dostał sie na nogi i plackami też mi włosy zeszły :-) . Trzeba uważać

Anonymus - Wto 12 Sie, 2008

A jakiego produktu uzyles dokladnie?
W sensie firma :p

macromiz - Sro 13 Sie, 2008

Pewnie Tanita albo Veet
norbercik - Sro 13 Sie, 2008

Tanita żółta jest tańsza :) i Polska :P
mar22 - Sro 13 Sie, 2008

Ja używam Perfecta.
jagna - Czw 05 Mar, 2009

owłosienie jest męskie, a jeśli na długo w miare szybko lecz boleśnie to polecam wosk :P
max666114 - Wto 09 Cze, 2009

hejka,
chłopaki powiem wam, że naprawdę nie ma się czym przejmować. do takich wniosków doszedłem po latach kompleksów. mam 28 lat i owłosione mam prawie wszysko łącznie oczywiście z plecami. większość facetów których widziałem ma mniejsze owłosienie na klacie niż ja na plecach. od zawsze miałem na tym punkcie kompleksy. jak zacząłem zarastac w czasach jeszcze podtswówku to był dla mnie szok. wszysscy kumple gładcy a ja juz miałem pierwsze włosy na brzuchu i klacie. w technikum już miałem bardzo obfite owłosienie na całym ciele i zaczęły mi zarastac plecy. swego czasu goliłem bardzo często, potem przerzuciłem się na wosk /kumel mi regularnie depilował plastrami woskowymi plecy/ ale okazało się ze ma uczulenie na to paskudztwo.
teraz znalazłem osobę z którą jestem szczęsliwy i pozbyłem sie kompleksów.jestem jaki jestem i tego nie zmienię
chłopaki nie ma się co przejmować, są naprawde w życiu większe problemy niż nasz zarost na plecach!!!!!głowa do góry

lew966 - Pią 12 Cze, 2009

ja to bym nawet chciał być bardziej owłosiony. Czy jest na to sposób?
ajakso1 - Sob 13 Cze, 2009

zel na porost wlosow :)
BASF - Nie 14 Cze, 2009

ajakso1 napisał/a:
zel na porost wlosow :)


Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.

ajakso1 - Nie 14 Cze, 2009

sa pewnie i z pewnoscia jest przeszczep włosa:) ale to juz chyba kosztowna sprawa
gulk - Pon 20 Lip, 2009

BASF napisał/a:
Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.

Kiedyś coś takiego reklamowali. Podobno pobudza cebulki do porostu włosów.

Znachorek - Wto 21 Lip, 2009

gulk napisał/a:
BASF napisał/a:
Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.

Kiedyś coś takiego reklamowali. Podobno pobudza cebulki do porostu włosów.


Mowisz o reklamie na TV Mango? ;p

gulk - Czw 23 Lip, 2009

Mango albo inne lipne tele-wpychacze. Ale skoro reklamują, to i coś sprzedają :roll:
Gorryl - Sro 17 Kwi, 2013

Jestem bardziej owłosiony od reszty, ale daleko mi do typowego miśka. Chciałbym zwiększyć owłosienie chociaż na klacie. Czy na serio nic innego niż kuracja hormonalna nie wchodzi w grę? Narazię postanowiłem że będe golił przez rok i zobaczymy, czy włosy odrosną gęstsze.

ale jeśli ktoś by znał inny sposób, albo wiedział gdzie w Krakowie bezpiecznie kupic testosteron to byłbym wdzięczny

sikor17 - Sob 20 Kwi, 2013

Gorryl napisał/a:
Jestem bardziej owłosiony od reszty, ale daleko mi do typowego miśka. Chciałbym zwiększyć owłosienie chociaż na klacie. Czy na serio nic innego niż kuracja hormonalna nie wchodzi w grę? Narazię postanowiłem że będe golił przez rok i zobaczymy, czy włosy odrosną gęstsze.

ale jeśli ktoś by znał inny sposób, albo wiedział gdzie w Krakowie bezpiecznie kupic testosteron to byłbym wdzięczny


Owłosienie to nie tylko sprawa testosteronu, ale też genetycznych predyspozycji. Tak jak ktoś ma duży nos czy błękitne oczy tak samo można posiadać duże, średnie lub małe owłosienie. A próby z testosteronem mogą się źle skończyć - bo zaczną Ci rosnąć włosy na klacie i nie tylko a na głowie coraz mniej :P

Gorryl - Nie 21 Kwi, 2013

wcale bym się nie przejął włosami na plecach albo łysiną. Bardziej boję się tylko zdrowotnych powikłań. Jakieś dojscia w krk? A może znacie inne sposoby? Golenie pomoże?
sandramaj - Wto 30 Sty, 2018

Jak chcesz je usunąć na trwale to tylko laserowe usuwanie (niestety dość drogie)
onesa - Sro 31 Sty, 2018

sandramaj, brawo za odkop

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group