Wielkość Penisa - Wymarzona wielkość

Bruno Pelletier - Sro 30 Lis, 2005
Temat postu: Wymarzona wielkość
...
Kenny G - Czw 01 Gru, 2005

17-18 długość i 14-15 obwód
snapee - Sro 28 Gru, 2005

mam 15-15,5 w zwodzie i w obwodzie mam 13 a chcialbym miec w wzwodzie 16,5-18 a w obwodzie 15
question1 - Czw 29 Gru, 2005

wymarzony wacek kazdego faceta to 30 cm dlugosci a w obwodzie 18 cm.
to calkiem spora maczuga.
ale tak realnie patrzac - wystarczy 18/19 cm i obwod 15.

snapee - Czw 29 Gru, 2005

question1 hmm wiesz co taka pala tzn ja tak uwazam ze to jest swoiste kalectwo, taka duza, bo raz laska czuje tylko bol, nie mozesz caly wejsc, no chyba ze ona juz "przedmuchana wielokrotnie" i hmm czytalem ze przy takich wielkosciach to juz mdlec mozna :P
question1 - Pią 30 Gru, 2005

ja o tym wiem, dlatego mowie o ekonomicznej wielkosci, bo takim czyms mozna sie jedynie przed kumplami pochwalic a wiekszego pozytku z tego nie bedzie. a jest i problem, gdy sie podnieci taka osoba z takim sprzetem i mu nagle stanie... :P spodnie rozrywa...
jest też taki kawał:
Dwóch dziadków siedzi na ławeczce. Nagle jeden z nich rozmarzonym głosem:
- Panie! Ja, to kiedyś miałem takie wzwody, że musiałem zasłaniać czoło rękami, bo jak mnie członek uderzał w głowę to mdlałem za każdym razem!!!
- A teraz, a teraz? - dopytuje się ten drugi.
- A teraz - to już nie te ręce......nie te ręce.......

ale tak ogolnie, to niemal kazdy ma manie wielkosci... szczegolnie jesli chodzi o fujarke...

Guma - Pon 02 Sty, 2006

18-19 cm. dlugosci i 14-15 cm. obwodu. czyli ze 2cm. mi brakuje w jednym idrugim,ale mysle ze sie uda kiedys do tego dojsc....
zwierzak - Sob 02 Gru, 2006

19 cm dł / 14 cm obw :lol:
harold mckee - Sob 02 Gru, 2006

taka jaka mam :) 16,5 14 :P
Strikerx - Sob 02 Gru, 2006
Temat postu: odp
6/2 :lol:
zola - Sob 02 Gru, 2006

ja mam 15,5 w zwodzie i 12,5 obwodu i jestem zadowolony i moja dziewczyna tez,ale mam przyjaciela ktory tez ma 16 lat tak jak ja i ma 18/15cm i wlasnie takiego bym chcial miec jak on(a jeszcze rok temu mial 15/12,5 czy to mozliwe zeby mu tak urysł??)
biggi82 - Sob 02 Gru, 2006

19 - długość i max 16 - obwód
Prosty albo lekko zagięty do góry, ale układ mojego też mi się podoba ;) :)

Gość - Czw 07 Gru, 2006

question1 napisał/a:
wymarzony wacek kazdego faceta to 30 cm dlugosci a w obwodzie 18 cm.
to calkiem spora maczuga.
ale tak realnie patrzac - wystarczy 18/19 cm i obwod 15.


wymarzony czlonek 30 cm?? przepraszam ale jak masz takie marze nia to gratuluje, taki czlonek to kalectwo..idac tym tropem chcialbys miec moze ponad 200 cm wzrostu? Zawsze lepiej miec wiecej niz mniej ale zawsze jest tzw. zloty srodek...moim marzeniem jst penio dlugosci 18 do maks 20 cm o obwodzie 14 do 15 cm max

xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

zola napisał/a:
ja mam 15,5 w zwodzie i 12,5 obwodu i jestem zadowolony i moja dziewczyna tez,ale mam przyjaciela ktory tez ma 16 lat tak jak ja i ma 18/15cm i wlasnie takiego bym chcial miec jak on(a jeszcze rok temu mial 15/12,5 czy to mozliwe zeby mu tak urysł??)


Kazdy ma swoj wlasny zegar biologiczny, ale cos mi sie nie chce wierzyc ze gosciu po roku czasu ma takiego, wierzysz mu na slowo? bo ja nie :D

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

bez dowodu - fotki - nie ma mowy :D
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

nawet z fotką nie uwierze,
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

az taki nadgorliwy nie badz :)
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
az taki nadgorliwy nie badz :)


on moze dac fotke ale nie koniecznie swoją, fakty są takie ze gosciowi w rok czasu urosl o 3 cm w dlugosci i chyba o 2 w obwodzie, nie wierze w takie fakty :D

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

no w sumie .. moze uzywal hormonow :P wtedy jest mozliwe :)
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

wracajac do tematu moja wymarzoną wielkościa jest:
Długość: 15,5 - 16 cm
Obwód: 14-14,5 cm

Mysle, ze to Optymalna wielkosc,

xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

wracajac do tematu moja wymarzoną wielkościa jest:
Długość: 15,5 - 16 cm
Obwód: 14-14,5 cm

Mysle, ze to Optymalna wielkosc,

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

jest maxymalnie prawidlowa :) - to moje wymiary .. tylko dl mam 16,5 :)
Gość - Czw 07 Gru, 2006

ja mam tylko rowne 14cm dl od kosci 15cm, obw 15 cm i jest ok ale nawet jakbym mial 10 cm dl to bym sie nie przejmowal bo jestem przystojny prawie jak delag, wiec nic w naturze nie ginie^^ i prawda jest taka, ze panny na przystojnych kolesi leca ostro i wtedy jakos nie patrza na wala
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

Krykietos napisał/a:
ja mam tylko rowne 14cm dl od kosci 15cm, obw 15 cm i jest ok ale nawet jakbym mial 10 cm dl to bym sie nie przejmowal bo jestem przystojny prawie jak delag, wiec nic w naturze nie ginie^^ i prawda jest taka, ze panny na przystojnych kolesi leca ostro i wtedy jakos nie patrza na wala


hahaha :D akurat delaga nie nawidze :D hehe :P oczywiscie nie chce Cie urazic :P :) hmm .. nie wiesz czy bys nie przejmowal nie byles w takiej sytuacji :)

Gość - Czw 07 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
Krykietos napisał/a:
ja mam tylko rowne 14cm dl od kosci 15cm, obw 15 cm i jest ok ale nawet jakbym mial 10 cm dl to bym sie nie przejmowal bo jestem przystojny prawie jak delag, wiec nic w naturze nie ginie^^ i prawda jest taka, ze panny na przystojnych kolesi leca ostro i wtedy jakos nie patrza na wala


hahaha :D akurat delaga nie nawidze :D hehe :P oczywiscie nie chce Cie urazic :P :) hmm .. nie wiesz czy bys nie przejmowal nie byles w takiej sytuacji :)


hehe spoko nie urazliles mnie^^ wiesz, ja tez nie uwazalem nigdy, ze morda u kolesia miec takie znaczenie ale jednak w moim przypadku jakos na dziewczyny dziala...no wiesz 10 cm to fakt chyba bym sie przejmowal, ale wiesz nalezy pamietac o tym, ze jest spora grupa diewczyn, ktore NAPRAWDE nie patrza rozmiar penisa

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

niestety to chyba mniejszosc .. bynajmniej w moim towarzystwie ..
Gość - Czw 07 Gru, 2006

tak ma znaczenie ale tak samo jak np. ze wzrostem generalnie 90% dziewczyn sika w majty jak koles ma np 185-190 cm wzrostu i podobnie jest z penisem powinien byc odpowiedznio duzy, nic kolesiowi jak ma np 2 metry wzrostu albo ponad 20 cm fujare^^ to bardziej odstrasza

aha nalezy pamietac o innych walorach kolesia, ktore sie podobaja pannom:wzrost,budowa, klatka, plecki fajne, nogi proste i dobrze zbudowane, twarz, sposob bycia i akceptacja, wiesz gdyby mi panna powiedziala, ze 14 cm dl to malo co dodatkowo przy raczej sporym obwodzie 15cm nie powinno sprawiac takiego wrazenia to bym ja wykopal na zbity ryj i krzyzk na droge niech szuka 20 cm-trowego kolesia

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

i masz racje ... :)
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

Krykietos napisał/a:
ja mam tylko rowne 14cm dl od kosci 15cm, obw 15 cm i jest ok ale nawet jakbym mial 10 cm dl to bym sie nie przejmowal bo jestem przystojny prawie jak delag, wiec nic w naturze nie ginie^^ i prawda jest taka, ze panny na przystojnych kolesi leca ostro i wtedy jakos nie patrza na wala


Nie ma to jak odrobina samokrytyki <LOL> <LOL> ...No coz, 10 cm nie czesto sie zdarza, ale 12-14 to juz są calkiem normalne wymiary, nie przesadzajmy...

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

masz racje :P nie popadajmy w absurdy :)
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

Przeciez zadna laska nie powie nikomu ''Sorry, ale z takim małym to po prostu nie da rady'' , no chyba ze trafisz na jakas pustą, rozjechana lalunie to nawet nie masz sie co przejmowac bo nie warto, szkoda slow na takie klientki, ale to skrajne wypadki, zeby ktoras tak powiedziala ;p
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

prawda.. ale moge sie zdazyc ..
Gość - Czw 07 Gru, 2006

wlasnie, no coz ogolnie musi jakos byc, tak naprawde zle to maja owszem ale kolesie, ktoezy pod kazdym wzgledem sa "niezbyt" np 160 cm wzrostu, penis 11 cm wzwod itp to czasami sie nie dziwie, ze jest tyle samobojstw ale z drugiej strony czlowiek o mocnej psychice powie tak" no coz jestem troche zjebany ale to nie moja wina, wiec wale nalezy mi sie wiecej od zycia i nczym nie bede sie przjejmowal...ale latwe to to nie jest
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

Krykietos napisał/a:
wlasnie, no coz ogolnie musi jakos byc, tak naprawde zle to maja owszem ale kolesie, ktoezy pod kazdym wzgledem sa "niezbyt" np 160 cm wzrostu, penis 11 cm wzwod itp to czasami sie nie dziwie, ze jest tyle samobojstw ale z drugiej strony czlowiek o mocnej psychice powie tak" no coz jestem troche zjebany ale to nie moja wina, wiec wale nalezy mi sie wiecej od zycia i nczym nie bede sie przjejmowal...ale latwe to to nie jest


sluchaj .. kazdy ma w sobie cos wartosciowego .. akurat to co teraz mowisz nie w najlepszym stawia cie swietle :(

Gość - Czw 07 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
Krykietos napisał/a:
wlasnie, no coz ogolnie musi jakos byc, tak naprawde zle to maja owszem ale kolesie, ktoezy pod kazdym wzgledem sa "niezbyt" np 160 cm wzrostu, penis 11 cm wzwod itp to czasami sie nie dziwie, ze jest tyle samobojstw ale z drugiej strony czlowiek o mocnej psychice powie tak" no coz jestem troche zjebany ale to nie moja wina, wiec wale nalezy mi sie wiecej od zycia i nczym nie bede sie przjejmowal...ale latwe to to nie jest


sluchaj .. kazdy ma w sobie cos wartosciowego .. akurat to co teraz mowisz nie w najlepszym stawia cie swietle :(


sry ale zle mnie zrozumiales!!! O to mi wlasnie chodzlilo wartosc czlowieka to rzecz najwaznieszja i nie ma znaczenia jaki ktos jest nalezy sie muszacunek, akceptacja , milosc, szczescie , zdrowie, dobra praca...nie moiac o tym ile jest przypadkow, ze ludzie ciezko chorzy, niepelnosprawni, niewidomi zakladaj rodziny i sa szczesliwi!! Chodzilo mi tylko o problem akceptacji samego siebie

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

a no jesli tak to moja gafa .. przeraszam, zwracam honor :)
Strikerx - Pią 08 Gru, 2006
Temat postu: odp
16-17/ 13-14
PeWu - Sro 13 Cze, 2007

na mam 14-14,5/11,5 a chcialbym miec 14,5/12,5 ale i tak sie ciesze z tego co mam :D
garra - Pią 10 Sie, 2007

17-18 i 14 w obwodzie
:D

Jack01 - Pią 10 Sie, 2007

18-19/14-15
byłoby super :!:

Phobos - Czw 23 Sie, 2007

18-19 / 14-15

Więcej mi nie trzeba, taki a w sam raz, wszędzie wejdzie:D

derwish - Pią 24 Sie, 2007

Teraz 15,8-16,3/12,4
Chcial bym 18/14

mateusssz - Pią 24 Sie, 2007

mi moj w zwodzie odpowiada tylko zeby mial w zwisie te 10 12 cm
Brick - Pon 19 Lis, 2007

Jest 16,5/12, mogłoby być 17/13, ale jest dobrze :D
anakin_solo - Sro 21 Lis, 2007

wielkość 18-20 obwód 16
eeernest - Wto 27 Lis, 2007

mateusssz napisał/a:
mi moj w zwodzie odpowiada tylko zeby mial w zwisie te 10 12 cm


W zwisie go nigdzie, poza majtkami, nie wpychasz.
Ja nie wiem czy mój nawet 10 ma, jak się skurczy... We wzwodzie normalny.

Szymon7 - Nie 30 Gru, 2007

19 lat i niecałe 16cm :P co mi w zasadzie odpowiada :wink:
Nox2 - Pon 31 Gru, 2007

W spoczynku nie mam wymażonej wielkosci bo zależy jak leży, w zwodzie tak z 18 byloby ok
danger12 - Sob 05 Sty, 2008

ja mam 17 lat i 15,5 dl i 12-13 gr a chcial bym miec jakies 17 dl i 16-18 gr
orkrist - Nie 06 Sty, 2008

ja mam 15 lat 14,5cm we wzwodzie(co udalo mi sie wypracowac :) ) ale chcialbym dobrnac do 16, maksymalnie 18cm
paulinka - Nie 06 Sty, 2008

danger12, 18 obwodu?? co ty konie chcesz dmuchać?? bez obrazy ale naprawdę z takim członkiem większości kobiet sprawiłbyś ból a nie przyjemność!!!
Fantom17 - Pon 07 Sty, 2008

15cm dl na 14,5 obwodu,gdy logowalem sie pierwszy raz na ta strone mialem 14cm dl i 14 obwodu,cwiczylem ale wydaje mi sie ze poza kontuzjami nic one nie daly,poprostu siusiak urosl mi sam takze glowa do gory,do 21roku zycia jeszcze cos sie moze zmienic:) wiec mam jeszcze 2 lata hehe!
Aste - Sob 29 Mar, 2008

Ja mam 17.5 cm dł., a 14.5 szer. w wieku 16 lat :D ciesze się z tego i to jest moja wymarzona wielkość, a na pewno jeszcze urośnie....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group