Masturbacja - masturbacja a potencja

alex1 - Pią 01 Gru, 2006
Temat postu: masturbacja a potencja
Cytat:
Postaram się krotko i zwięźle przedstawić mój problem. Jestem 20-to letnim mężczyzną i podejrzewam się o impotencję spowodowana onanizacją. Jak dobrze pamiętam zacząłem się onanizować już w wieku 10 lat i trwało to niezmiennie do czasu obecnego. Kochałem się z dziewczyna - która jest bardzo atrakcyjna - jakkolwiek bardzo trudno było mi się doprowadzić do erekcji ( nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu ) . Ponad to zaobserwowałem, że nawet gdy się onanizowałem i doprowadzałem się do orgazmu to nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu. Jestem
pewien, że moja impotencja jest spowodowana onanizmem. (...) Adrian

To z tej strony co ktoś tam kiedyś podał w jednym poscie że masturbacja jest zła itd.
Mam taki sam problem tyle że mam 15 lat. Moj członek nigdy niema pełnego wzwodu przy masturbacji. Czy to może być spowodowane częstym onanizmem od wczesnych lat, czy poprostu dojrzewam i krotkie niepelne wzwody są na porządku dziennym? Czy to co piszą na tej stronie to prawda? Boje sie:( odpiszcie prosze

Gość - Pią 01 Gru, 2006

Jest tam post w ktorym to opisalem . Sam mam czasem takie dolegliwosci a juz jestem , nazwijmy to bardzo dojrzalym mezczyzna. To efekt przyzwyczajenia . Potrzebna stała partnerka i duzo cwiczen . Znajde post i podam linka.
alex1 - Nie 03 Gru, 2006

Ok dzieki, to podaj ten link jak znajdziesz
Gość - Nie 03 Gru, 2006

//systematyczne walenie konia(nazywajmy rzeczy po imieniu) powoduje ŚLEPOTE! i ja naprawde mowie! gdzies to czytalem ale nie pamietam Smile poprostu pogarsza sie wzrok//


"Dowiedzieć się z nich można, że z tysiąca badanych studentów aż dwie trzecie było przekonanych o szkodliwości samogwałtu dla zdrowia. Niektórzy z nich uwierzyli, że wynikiem samogwałtu są w kolejności: choroby psychiczne, nerwice, choroby weneryczne, paraliż, niepłodność, padaczka, ślepota, guzy mózgu i nowotwory".



Jak ktos bedzie jeszcze wypisywal takie idiotyzmy to zostanie zbanowany
Pozniej sie dziwicie ze sa pytania o nieletnich na forum , jak sa tacy wyksztalceni i doswiadczeni "mezczyzni"udzielajacy dzieciom rad.

Gość - Nie 03 Gru, 2006

Taki byl wpis a dotyczaca Twojego problemu to nie wiem czy pownienes sie martwic , jezeli bys mial 20 lat i robil to od 8 lat to tak ale masz dopiero 15 .Tak??? Moze byc to tez u Ciebie byc spowodowane niskim poziomem testosteronu lub niedokrwieniem . Jest wiele przyczyn . To stwierdzi tylko lekarz i to po objasnieniu mu tematu . Nie wstydzmy sie mowic o tymm co nas "boli". Moze to tez byc przejsciowy problem. Zrob sobie tydzien przerwy i zobacz jak zachowa sie Twoj czlonek.
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

Ostatnio stwierdziłem, ze ''pieprze tą masturbacje'' , sorry za brzydkie okreslenie. Ale napewno nadmierna masturbacja w niczym nie pomaga, ja raczej nie mam problemu z osiagnieciem erekcjii, choc gdy powiedzmy robie sobie tydzien przerwy mam dosc mocny wytrysk. Teraz absolutnie bede starał sie zaprzestac masturbacjii, wiadomo ze nei calkiem , ale z 2 razy w miesiacu albo jesli sie da to mniej. Co wy na to?
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

nie widze sensu :p chyba ze nie sprawia Ci to przyjenosci .. z tego co wiem .. to nie ma przeciwwskazan :P
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

a Ja widze w tym wszystkim sens...po prostu nie mozna cale zycie byc tzn ''koniojebcą'' . Meczyc swojego malego przyjaciela i meczyc a poza tym , im wiecej to robisz tym wieksze skrzywienie to powoduje...a skrzywienia nie jest tak latwo zniwelowac jak pisza niektorzy. A Poza tym lepiej miec estetycznego i ładnego penisa niz takiego zmarszczonego chyba co?.
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

nie zauwazylem zadnych z wymienionych obiawow u siebie, a wierz mi robie to juz jakis czas .. :>
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

Jesli ktos potrafi to robić, tak aby nie skrzywdzic swojego wiecznego towarzysza to oczywiscie nie ma zadnych przeciwskazan. Ale zeby to sie nie stalo tak, ze to cialo kieruje umyslem, a nie umysl ciałem. Chyba w tym przyznasz mi racje...bo ta napewno lezy po mojej stronie teraz;p.
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

moim zdaniem umysl kieruje cialem :P wiec niestety - wybacz :D
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

Jesli tak jest w twoim przypadku to Jestes Wielki. Ale uwierz mi, nie wszyscy tak maja. Niektorzy nie chca tego robic, 2 razy machna reka a pozniej to juz sama sie ''macha'' wiem jak gadam ze znajomymi. Niestety to jest smutna prawda ;]
alex1 - Nie 03 Gru, 2006

Robo ale właśnie ja masturbuje sie od dawna...:( miałem jakieś 7-8 lat jak zaczałem :( czy ja jestem jakiś psychol? coraz bardziej sie martwie... jeżeli to nie od masturbacji to podejrzewam to co mowisz- mało hormonow bo niejestem jeszcze tak rozwiniety jak moi koledzy albo slabe cisnienie krwi bo takie mam. Do lekarza narazie niepojde bo niemam potrzeby i tak niemam jeszcze partnerki a moze sytuacja sie poprawi. Co o tym myslicie?;/
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

czas pokaze ...
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

noo pozwol naturze dzialac, ale jak bedziesz sobie robil wieksze przerwy od masturbacjii to napewno Ci nie zaszkodzi. Wrecz przeciwnie, znakomicie wplynie na twoje samopoczucie. Bo podejrzewam ze masz poczucie winy z powodu zbyt czestej masturbacjii...zrob to a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej psychicznie :)
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

nie odczowam :P
Gość - Nie 03 Gru, 2006

Masz pare nazwijmy to niedociagniec jak sam napisales . Ja bym sie wzial za to . Byc moze te dolegliwosci same nic nie robia ale sa skladowa tego ze masz problem ze wzwodem . Raczej zrobil bym sobie badania . Takie ogolne , dla wlasnego samozadowolenia ze wszystko jest ok. z Twoim zdrowiem . czesto jest tak ze przyczyny szuka sie bezposrednio a ona tkwi w calkiem czyms innym. Moze byc to stres , zly stan zdrowia, przemeczenie, okres dojrzewania etc. etc.
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

ma racje :)
alex1 - Wto 05 Gru, 2006

Czyli mam rozumieć ze problem tkwi w okresie dojrzewania? Dlatego mam problemy ze wzwodem?
xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

ee Chyba zle zrozumiales. Wiele osob jest w okresie dorjzewania i maja nawet nadmiar erekcji. Ale to Tylko powod do radosci :)
paulinka - Wto 05 Gru, 2006

nie sadziłam że chłopcy tak szybko zaczynaja :shock:
mam braciszka ciotecznego ma tam z 11 lat i nie wyobrażam sobie tego żeby on sobie walil ale mnie ostro zatkalo szczerze to chyba 1 raz dowiedzialam sie czegos na forum na co bym nigdy nie wpadla myslalam że tak z 14 lat a nie 7 czy 10 !!!!1 ostro :)
a nie sadzilam że masturbacja może byc szkodliwa :( to smutne :(
MAM NADZIEJE ŻE U KOBIET NIE MA ŻADNYCH PRZECIWSKAZAN??????????

paulinka - Wto 05 Gru, 2006

SORKI WIEM ŻE TO NIE MIEJSCE NA TAKIE PYTANIE ALE SADZILAM ŻE WSZYSTKIE "WADY" MASTURBACJI TO BUJDA I JAKOS NIE CHCE MI SIE TEŻ ZBYTNIO WIEŻYC ŻE MASTURBACJA MOŻE BYC SZKODLIWA TO TAK POCZESCI JAKBY SEX BYŁ SZKODLIWY.....NO ZATKALO MNIE :(
xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

Nie jest wcale az taka szkodliwa. Najgorsze jest tylko to, ze skrzywienia sie robia, albo to ze twoj penis moze nie dzialac na prezerwatywe tylko na twoja reke pozniej, ale to kwestia cwiczen z partnerką zalatwi ;p
harold mckee - Wto 05 Gru, 2006

xxxbamboxxx napisał/a:
Nie jest wcale az taka szkodliwa. Najgorsze jest tylko to, ze skrzywienia sie robia, albo to ze twoj penis moze nie dzialac na prezerwatywe tylko na twoja reke pozniej, ale to kwestia cwiczen z partnerką zalatwi ;p


a z kad ty takie rzeczy wiesz ? :> z gazet ? -.-

xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

Wiedza, wielozrodlowa ; p
alex1 - Czw 07 Gru, 2006

A gdyby np okazało sie ze mam słabe cisnienie krwi albo za mało testosteronu to jak wygląda leczenie?
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

xxxbamboxxx napisał/a:
noo pozwol naturze dzialac, ale jak bedziesz sobie robil wieksze przerwy od masturbacjii to napewno Ci nie zaszkodzi. Wrecz przeciwnie, znakomicie wplynie na twoje samopoczucie. Bo podejrzewam ze masz poczucie winy z powodu zbyt czestej masturbacjii...zrob to a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej psychicznie :)
+



LOL

harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

pewnie jakas farmakologia .. ale sie nie znam...
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

a nie jestes przewrazliwiony? a moze po prostu nie masz sie zbytnio czym podniecac, ?
alex1 - Czw 07 Gru, 2006

ja już sam niewiem co mam myśleć ;/ Może poprostu jak dojrzeje to mi bedzie bardziej stawał. A czy dużo osob ma taki problem jak ja ze waliło od 7-8 roku zycia?;/
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

no ja pierwszy raz tez chyba w 2 czy 3 podstawowki walilem, ale tak porzadnie i regularnie , tzn dosc czesto zaczalem gdzies od 1 gimnazjum czy moze od 6 klasy , nie pamietam nawet;p
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

a no .. :] a jednak .. nawet Pan AntyMasturbacja to robil czesto :P :D
alex1 - Czw 07 Gru, 2006

A moge mieć przez to jakieś problemy ze waliłem tak wczesnie?;/ Harold ty szatanie... 666 postów!
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

alex1 napisał/a:
A moge mieć przez to jakieś problemy ze waliłem tak wczesnie?;/ Harold ty szatanie... 666 postów!


nie prawda juz ponad 666 :P hehe raczej nie powinienes .. ja pierwszy raz to zrobilem w 2 klasie ... jade do dzis .. nie mowie ze rzadko bo czesto :) hehe i nic mie jest .. nie wiem jak bedzie pozniej .. ale narazie jest dobrze .. nie martwie sie przyszloscia .. jedyna niedogodnoscia jest to ze wytrysk jest "maly" :P

xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

pewnie ze czesto, kiedys nawet myslalem ze jestem psychiczny :D ale teraz chcwe to robic stanowczno mniej ! i nie jestem wcale zaden Pan ANTYmasturbacja, bo nawet powinnoi sie to robic tylko ze po prostu nie chce byc od tego uzalezniony, chce sam kontrolowac swoje cialo , a nie jak wiekszosc z nas, ze cialo panuje nad naszym umyslem ;p
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

xxxbamboxxx napisał/a:
pewnie ze czesto, kiedys nawet myslalem ze jestem psychiczny :D ale teraz chcwe to robic stanowczno mniej ! i nie jestem wcale zaden Pan ANTYmasturbacja, bo nawet powinnoi sie to robic tylko ze po prostu nie chce byc od tego uzalezniony, chce sam kontrolowac swoje cialo , a nie jak wiekszosc z nas, ze cialo panuje nad naszym umyslem ;p


opowiadasz obsurdy :) wszystko zalezy od umyslu .. cialo nie jest w satnie zrobic nic bez umyslu .. wiec sorry .. kolejny negat :P

xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

To Sie mylisz, bo czasem nie chcesz sie masturbowac, troche poglaszczesz swojego malego i juz nie mozesz oderwac sie od niego, niestety tak jest....jesli jest to uzaleznienie to ciezko jest nad tym zapanowac, gdyby kazdy mowil ze panuje nad swoim cialem to nie sadze zeby kazdy walil sobie gruche 7 razy w tygodniu, przestann...nie zgadzam sie z Tobą ,
harold mckee - Czw 07 Gru, 2006

trudno :P plakac nie bede :)
xxxbamboxxx - Czw 07 Gru, 2006

harold mckee napisał/a:
trudno :P plakac nie bede :)


no, prawidlowo

stasia - Pią 19 Sty, 2007

Mam następujący problem. Nie osiągam wytrysku. Jak długo (mnie/więcej) należy się masturbować, aby osiągnąć wytrysk?? Czy są jakieś bariery wiekowe np: od 12 lat albo od 15 albo od ... itp.
Strikerx - Pią 19 Sty, 2007
Temat postu: odp
ile masz lat?nie można mastrubacji określić czasowo jedni dochodzą po 30s, inni po 5min inni po 10 itd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group