Masturbacja - Masturbacja czestotliwosc mast a wiek

maurito - Pon 15 Sty, 2024
Temat postu: Masturbacja czestotliwosc mast a wiek
Siema jak u Was z wiekiem z masturbacja czy częstotliwość się zmieniła czy nadal taka sam chęć
Chomiczy - Pon 15 Sty, 2024

W moim przypadku nie jest to powiązane z wiekiem, a ilością spraw na głowie, co owocuje większym lub mniejszym libido :)
No i oczywiście jak "plac zabaw u żony otwarty" to seks jest lepszy niż zabawa samotnie :)

Dekarion - Wto 16 Sty, 2024

Jestem w stałym związku i się nie masturbuję. Jednak nie dlatego, ze nie mam ochoty - ochota jest ale powstrzymuje się z masturbacją ze względu na moją partnerkę. Ona uwielbia jak mam silne orgazmy i obfite wytryski. Bardzo ją to kręci. Masturbując się codziennie - te wytryski są jednak mniejsze i mniej intensywne. A na przykład po 3 dniach bez seksu i masturbacji rozkosz i doznania jak i sam orgazm są zdecydowanie większe
U mnie to w sumie nie ma korelacji z wiekiem.

Ancymon - Pią 19 Sty, 2024

U mnie tak samo:
Chomiczy napisał/a:
W moim przypadku nie jest to powiązane z wiekiem, a ilością spraw na głowie, co owocuje większym lub mniejszym libido :)

minetman - Sro 31 Sty, 2024

Dzień dobry, mam 65 lat i w porównaniu do tego co wcześniej to zdecydowanie libido mi siadło. Onanizuje się tak mniej więcej raz w tygodniu ale wytryski są niezbyt udane :) Najczęściej robię to długo, wówczas tryska trochę więcej. Dodam,że przez wiele lat byłem żonaty i uprawiałem sex , dodatkowo waliłem równo.
toton - Czw 01 Lut, 2024

Teraz się masturbuję jakieś 1-2 razy dziennie. Czasami 0. Jak byłem/będę z dziewczyną to rzadziej, ale też podczas wspólnych zabaw czasami.
Myślę, że ilość masturbowania się niekoniecznie zależy od wieku, a od stanu umysłu i ilości seksu poza tym. Ale nie widzę powodu, żeby bycie w związku miało się jakoś z masturbacją wykluczać.

Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D

Jest szansa, że poza jakimiś społecznymi czynnikami, z wiekiem ludzie coraz mniej się masturbują właśnie z powodu zmniejszania się napięcia seksualnego.

Czerwikss - Pią 16 Lut, 2024

Onanizm to coś zupełnie innego niż sex z kobietą. Czasem czuję, że z moją ręką jestem bardziej wyzwolony niż z kobietą. Jestem w związku i do tego po trzydziestce i nie odmawiam sobie tej przyjemności. To jest jedyny nałóg, którego się nie pozbędę :)

37 lat i podpisuję się po tym

siferius90 - Pią 16 Lut, 2024

toton napisał/a:


Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D



Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Ja mam mieszane doświadczenia. Moją obecną partnerkę widok mnie podczas onanizmu podnieca. Stosujemy to czasem jako grę wstępną. Z drugiej strony jedna moja ex nie mogła przeboleć faktu, że się masturbuję i zerwała (choć twierdziła, że powód był inny).

Ancymon - Nie 18 Lut, 2024

siferius90 napisał/a:
Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Czasem lepiej nie próbować zrozumieć kobiety ;) Może nawet częściej niż czasem :mrgreen:

toton - Pon 19 Lut, 2024

siferius90 napisał/a:
toton napisał/a:


Z drugiej strony kiedyś gadałem z dziewczyną, która dała mi od siebie dobrą radę: "Nigdy nie masturbuj się przy dziewczynie". Dobrze, że nie posłuchałem :D



Dlaczego dała taką radę? Wyjaśniła to jakoś?

Ja mam mieszane doświadczenia. Moją obecną partnerkę widok mnie podczas onanizmu podnieca. Stosujemy to czasem jako grę wstępną. Z drugiej strony jedna moja ex nie mogła przeboleć faktu, że się masturbuję i zerwała (choć twierdziła, że powód był inny).



Skąd wiedziała, ze się masturbujesz? O takich rzeczach nie trzeba im wcale mówić. Czasami lepiej to zatrzymac dla siebie.

siferius90 - Pon 19 Lut, 2024

toton napisał/a:



Skąd wiedziała, ze się masturbujesz? O takich rzeczach nie trzeba im wcale mówić. Czasami lepiej to zatrzymac dla siebie.


No może i lepiej, ale ten temat jest bardzo podniecający. :)

onesa - Wto 20 Lut, 2024

Mogłeś po prostu powiedzieć jej, ze się nie masturbujesz i temat zamknięty :P
siferius90 - Wto 20 Lut, 2024

I znowu by wyszło, że 90% facetów się masturbuje a 10% kłamie :)
dkbb - Sro 21 Lut, 2024

siferius90 napisał/a:
I znowu by wyszło, że 90% facetów się masturbuje a 10% kłamie :)


No coż, cel uświęca środki :)

walikonik - Sro 10 Kwi, 2024
Temat postu: Re: Masturbacja czestotliwosc mast a wiek
maurito napisał/a:
Siema jak u Was z wiekiem z masturbacja czy częstotliwość się zmieniła czy nadal taka sam chęć
Z tym różnie bywa, ale raz dziennie przynajmniej jest konik zwalony
dkbb - Sro 10 Kwi, 2024

U mnie podobnie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group