Luźne dyskusje o męskich sprawach - Czy golicie miejsca intymne?

onesa - Pon 15 Lis, 2021
Temat postu: Czy golicie miejsca intymne?
Jak w temacie!
mickow94 - Pon 15 Lis, 2021

Tak, lubię mieć gładko. Niestety jak zaczynają odrastać to lekko kują moją panią podczas zabaw.
dkbb - Wto 16 Lis, 2021

Ja tam mam swój złoty standard i przestałem to kminić już dawno temu, gole wszystko po całości maszynką do włosów na 5-6mm,
a później jaja na zero .. Jaja zawsze gole żyletkami z włosem, Nigdy nie dotykam ich maszynką elenktyczną bez nakładki.
Próbowałem, ze 3 razy i tyle samo razy skończyło się to raną na półtorej tygodnia ...
Nie jestem zwolennikiem wszystkiego na zero, bo to strasznie komicznie wygląda, jak facet ma
wygolone kąpielówki...gąszcz..pusto..gąszcz.. im bardziej facet naturalnie owłosiony, tym gorzej to wygląda ..
I straszna lipa wejść z czymś takim na przykład pod prysznic na siłowni..
Co to daje, raz, że pani na dzień dobry dostaje przekaz, że "zająłeś się tym miejscem", więc nie powinna się spodziewać żadnych niespodzianek,

w tym również nieoczekiwanych zapachów, a dwa, że ogolone jaja aż się kuszą żeby wziąć je do buzi ..

Ajay - Wto 16 Lis, 2021

Kiedyś w liceum przez pewien czas goliłem, ale były podrażnienia i po jakimś czasie zrezygnowałem. Na szczęście jestem w tych okolicach bardzo mało owłosiony (tak samo jak i na twarzy).
dziuniox - Wto 16 Lis, 2021

bardzo rzadko. nad kutasem przycinam, jajka często golę na łyso. kilka razy chłopak golił mi dziurkę... ogólnie nie lubię na łyso golić wszędzie, bo potem kuje jak odrasta
toton - Sro 17 Lis, 2021

Prawda jest taka, że 90% zależy od partnerki. Gole jajka od wieków, bo jest mi tak wygodnie i moje eks również tak wolały.
Natomiast zdarzały się takie, które wyraźnie dawały znać, że lubią w bokserkach puszczę.
Słowem: podjąć temat z partnerką, spytać, czy woli powierzchnię gładką jak d.... niemowlęcia, czy ma być zarośnięty. I tyle. Zadałem mojej obecnej partnerce takie pytanie na początku współżycia i nie miałem z tym problemów

sikora92 - Sro 17 Lis, 2021

Ja na gładko golę jajka bo tak lubię i moja dziewczyna też, a górę nad penisem przycinam na krótko. Nie miałem nigdy zażaleń. Z resztą też ją zapytałem jak jej by się podobało.
HornyBoy93 - Sro 17 Lis, 2021

Jak już jeden z poprzedników napisał- w przypadku kiedy ktoś ma małe owłosienie na nogach, brzuchu i oczywiście miejsc intymnych to dobrze wygląda golenie całości na zero. Gorzej jednak wygląda to, kiedy facet ma mocne (szczególnie czarne) owłosienie nóg i brzucha, wtedy golenie czy depilacja do zera wygląda dość słabo i nieestetycznie wygląda odcięcie na udach i brzuchu (zarost, zero, zarost :wink: ).

Ja jako, że należę do tej drugiej grupy, czyli tych mocniej owłosionych, szczególnie na nogach, a w dodatku mam czarne owłosienie, to wokół penisa przycinam na kilka milimetrów, żeby nie robić dużego kontrastu a mieć "porządek", jajka i te kilka kłaczków które wyrastają już na samym penisie golę na gładko.

Ogólnie- jestem raczej przeciwnikiem czystego naturyzmu w okolicach intymnych i za tak zwanym buszem nie przepadam :roll:

michalza - Czw 18 Lis, 2021

Golę się pod pachami, trymuję włosy wystające z nosa i depiluję te z uszu.



Zarost na klacie uważam za oznakę męskości.



W miejscach intymnych się nie golę, ale mógłbym to zmienić, gdyby było warto.

Przeciętny 30 - Sro 01 Gru, 2021

Nie gołe ale przycinam na bardzo krótko
onesa - Czw 02 Gru, 2021

Swoją droga polecam depilator ipl, depilacja nie jest bolesna, sama obecnie testuję i widzę dobre rezultaty :)
Mateusz2609 - Pią 03 Gru, 2021

Wzgórek łonowy, wokół penisa i mosznę golę na zero regularnie maszynkami. Od czasu do czasu zdarza mi się wygolić na zero między pośladkami i wtedy czuje sie czyściej. Pod pachami oczywiście też. Nie lubie być zarośnięty tam na dole.
Anima2626 - Sob 04 Gru, 2021

Raz w tygodniu obowiązkowo wokół penisa, mosznę i pachy.
Ancymon - Sob 11 Gru, 2021

Jajka na zero, góra mocno przycięta.


dkbb napisał/a:
Nigdy nie dotykam ich maszynką elenktyczną bez nakładki.
Próbowałem, ze 3 razy i tyle samo razy skończyło się to raną na półtorej tygodnia

Używam czegoś takiego:
https://www.philips.pl/c-...ore-info_BG2036
i pod tym względem jest całkiem spoko.

Ciekaw jestem tego urządzenia:
https://www.philips.pl/c-m-pe/oneblade
Może ktoś z Was używa? Ten swój trymer kupowałem zanim OneBlade pojawił się na rynku a ciekaw jestem czy ten sprzęt faktycznie się sprawdza.

legolas1 - Nie 12 Gru, 2021

Ancymon, ja mam oneblade i jestem z niego całkiem zadowolony. Golę nim zarówno twarz jak i klatę i dół. Jedynie do worka średnio się nadaje.
dkbb - Pon 13 Gru, 2021

Nie mam ale właśnie się na niego czaję. Zastanawiam się tylko czy sprawdzi się do mocniejszego zarostu
Ancymon - Sob 18 Gru, 2021

legolas1, dzięki za info!
betor - Pon 20 Gru, 2021

legolas1 napisał/a:
Ancymon, ja mam oneblade i jestem z niego całkiem zadowolony. Golę nim zarówno twarz jak i klatę i dół. Jedynie do worka średnio się nadaje.


Też mam ale ostatnio to nawet do worka się sprawdza.

Marian Nowak - Pon 20 Gru, 2021

Do golenia używacie nakładki do ciała?
legolas1 - Sob 25 Gru, 2021

Marian Nowak napisał/a:
Do golenia używacie nakładki do ciała?


ja nie. Nie wychodzi mi skracanie włosów na określoną długość przy użyciu tych nakładek :?
Ścinam samą maszynką na bardzo krótko.

Siwy1945 - Pią 10 Cze, 2022

Jeśli chodzi o golenie miejsc intymnych gole się często i regularnie. Zawszę gole się dokładnie i na zero zaczynając od wysokości pępka idąc w dół, aż do jąder w okolicach pachwin gole się na szerokość około 5 cm . Przy każdym goleni nie pomijam oczywiście też pośladków i włosów między nimi zawsze też gole wszystko idealnie na zero

[ Dodano: Czw 16 Cze, 2022 ]
Właśnie idę się golić bo delikatnie zarośnięty

Czerwikss - Pią 17 Cze, 2022

A jakk golisz pośladki? Sam zawsze mam problem z tym żeby było równo.
onesa - Czw 23 Cze, 2022

Czerwikss napisał/a:
A jakk golisz pośladki? Sam zawsze mam problem z tym żeby było równo.


W takim razie polecam lusterko w ruch ;)

Ewentualnie kupienie sobie depilatora laserowego - kilka użyć i włosy powinny zniknąć. A mam wrażenie, ze z nim jest o wiele łatwiej i wygodniej niż maszynką.

Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Czerwikss napisał/a:
A jakk golisz pośladki? Sam zawsze mam problem z tym żeby było równo.


Siema powiem ci tak nie jest łatwo trzeba się trochę kombinować musisz sam dojść do tego mi to zajęło trochę czasu ale teraz gole się bez problemu jeśli chodzi o pośladki i między pośladkami. Doszedłem po pewnym czasie do takiej wyprawy że golenie z tyłu jest tak samo proste i łatwe jak z przodu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group