Masturbacja - po mastrubacji. . .

boumaxd - Pią 19 Maj, 2006
Temat postu: po mastrubacji. . .
Czy zmniejszanie penisa po masturbacji to normalka?? ODP!!
skywalker - Sob 20 Maj, 2006
Temat postu: Re: po mastrubacji. . .
[quote="boumaxd"]Czy zmniejszanie penisa po masturbacji to normalka?? ODP!![/quote]
Masturbując sie zwiększasz temperaturę penisa. Po zakończeniu temperatura dość szybko spada co powoduje obkurczenie... Tak mi sie wydaje...

Gość - Sob 20 Maj, 2006

No to chyba najnormalniesza rzecz na ziemi: gdy już Ci było tak dobrze, jak mogło byc najlepiej, to krew z Twojego organu odpłynęła i skurczył się on do rozmiarów "jałowych". Chyba nie myślisz, że będziesz miał członka w stanie niepobudzenia w rozmiarach członka w erekcji.
boumaxd - Nie 21 Maj, 2006

Cytat:
Chyba nie myślisz, że będziesz miał członka w stanie niepobudzenia w rozmiarach członka w erekcji.


Ale chodzi o to ze mam tak. . . normalny rozmiar....staje mi...pozniej jest jeszcze mniejszy niz normalnie. :?

belcr0x - Nie 21 Maj, 2006

co z tego, normalna reakcja nie wada, nie przejmuj sie tym, po paru minutach zas Ci moze stanac a nawet i po chwili :D
Ziuuuteek - Nie 21 Maj, 2006

Ale głupie pytanie... :shock:
tomek4545 - Nie 19 Lis, 2006

to normalne, ze po wytrysku sie kurczy
moze nawet byc mniejszy ale nie przejmuj sie

pocierz sie ze znowu ci stanie i na nowo :D

harry41 - Pon 29 Sty, 2007

panowie. czemu wciskacie mu taki kit. jesli po masturbacji ci się kurczy to są dwa powody: 1. niewłaściwie sie masturbujesz 2. masz problemy z estrogenami
spróbuj masturbowac sie drugą reką z zamkniętymi oczami jesli po obkurczy ci sie to masz problem nr2 a wtedy to już tylko kuracja hormonalna. musisz zgłosic sie do lekarza pierwszego kontaktu a on dalej skieruje cię do specjalisty

mutek - Pon 12 Lut, 2007

wiecie podobno gdy się masturbujesz ubywa Ci płynu paździeżowego w "muzgu" po prostu głupiejesz!!! potrzebny jest on do łączenia kory "muzgowej".. gdzieś tak słyszałem :roll:
harold mckee - Pon 12 Lut, 2007
Temat postu: Re: po mastrubacji. . .
boumaxd napisał/a:
Czy zmniejszanie penisa po masturbacji to normalka?? ODP!!


hehehehehehe tak :) jakto sie mowi .. po dobrej zabawie, krew odplywa i narzad flaczeje :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group