Napletek - ciasny napletek

Goffery - Sro 08 Paź, 2008
Temat postu: ciasny napletek
mam problemy ze sciągnięciem napletka we wzwodzie bo moge tylko troszke i juz wtedy mnie to boli, kiedy nie jest we wzodzie jest ok, czy mogl by i ktos powiedziec jak to jest z tymi operacjami napletka itd.? nie wiem tez jak to jest bo kiedy go sciągne i dotkne orzecha to to czym go dotke przykleja się lekko a kiedy to odrywam to boli czy to normalne?
matekkkk - Sob 11 Paź, 2008

musisz zamieścic zdięcie bez tego nikto ci nie pomoze ale jeśli przy sciąganiu cię boli to możliwe ze to stulejka albo poprostu długo był nie używamy:D
matteusz - Nie 12 Paź, 2008

Dokładnie czemu ludzie nie rozumieją, że opis pisemny często nie odzwierciedla stanu faktycznego. Zdjecie najwiecej nam przekazuje jaki jest stan faktyczny. umieszczajcie zdjecia chyba kazdy dziś ma w telefonie lub aparat cyfrowy.
zamaskowany - Wto 25 Lis, 2008

Może nie masz jeszcze rozciągniętego napleta i wędzidełka. We wzwodzie jest ciężej zdjąć skóre niż jak nie stoi, ale gdy rozciągnież to jest gites ;D
Souez - Pon 22 Cze, 2009

czesc mam problem niemoge naciagnac napletka za zoladz. niewiem czemu ale mam zrosniety tawalek napletka. i za [...] niedam rady go naciagnac :( czy da sie cos z tym zrobic ???

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group