Wielkość Penisa - Mały problem przez duże M

DziadekMikołaja - Sro 20 Sie, 2008
Temat postu: Mały problem przez duże M
Mam 15 lat, prawie 16 a moje narzędzie ma tylko 9-10 cm w wzwodzie. Czy jeszcze urośnie czy już taki pozostanie? Powoli zaczynam tracić nadzieję. Załamka totalna, jeszcze nie spotkałem w nacie osoby, która miałaby tak małego penisa. :cry: Wstydzę się nawet pokazać gdziekolwiek w kąpielówkach. :cry: Na dodatek nie mam nawet wytrysku.
Cross52 - Sro 20 Sie, 2008

Myślę, że jak na Twój wiek to zdecydowanie za mało. Jeśli chodzi o to czy urośnie to pewnie tak. A co do wytrysk to musisz jeszcze poczekać. Inni rozwijają się szybciej inni wolniej, chociaż też jest to zastanawiające. Jeśli nic się nie polepszy, to warto będzie odwiedzić urologa.
HOTEST - Sro 20 Sie, 2008

Jesteś jeszcze bardzo młody, więc uważam, iż sprzęt jeszcze Ci urośnie. Jedni rozwijają się szybciej a inni troszkę wolniej. Będzie dobrze :)
Pozdro

szuszu - Sro 20 Sie, 2008

Jeśli przy tak małych rozmiarach nie masz także wytrysku to znaczy że ten etap dojrzewania w którym twoje narzędzie urośnie i będzie "w pełni sprawne" jest jeszcze przed tobą, więc na razie nie masz się czym martwić.
Ewentualnie przy okazji jakiegoś bilansu możesz spytać lekarza, lub za jakiś czas jak nie będzie zmian /pół roku lub coś takiego/ wybrać się do urologa.
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group