Wielkość Penisa - Co ważniejsze dla młodych- długość w opadzie czy wzwodzie??

robak29 - Czw 13 Mar, 2008
Temat postu: Co ważniejsze dla młodych- długość w opadzie czy wzwodzie??
Witam. Po przeczytaniu forum i uwag na temat wzrostu penisa obliczyłem sobie, że penis rośnie mniej więcej do 19-20 lat. Dlatego chciałbym spytać, jeżeli ktoś ma takie doświadczenie, co jest ważniejsze dla prognozowania wielkości penisa - obwód i długość we wzwodzie czy w zwisie? To taka moja mała paranoja ale licze na odpowiedzi :) . Aha moja długość i szerokość w zwisie to 10,5 cm i 10 cm a we wzwodzie to 14-16 cm (w zależności od miejca mierzenia) i 13 cm.
paulinka - Czw 13 Mar, 2008

robak29, wpływ na to ma genetyka a prognoza to nawet pogody nie zawsze sie sprawdza a takie maszyny mają.....
mmc - Czw 13 Mar, 2008

heh :) no nie wiem sam co powiedzieć :)
heroes84 - Nie 20 Kwi, 2008

Oczywiście, że genetyka. Fajnie jest mieś dużego w zwisie (bo spokojnie i bez kompleksów można wykąpać się nago pod prysznicem na basenie) jak i fajnie jest mieć duzego podczas erekcji, by zaimponować partnerce. Co do Twojego penisa, to wymiary są spoko i nie ma co prognozować (sam mam podobne i ja jestem zadowolony, tym bardziej że moja obecna partnerka ma doć ciasną pochwę, więc nie wyobrażam sobie penisa o większych rozmiarach)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group