Wędzidełko - Wędzidełko

patrykDM - Nie 09 Mar, 2008
Temat postu: Wędzidełko
Witam.
Podejrzewam u siebie problem z wędzidełkiem, fotek nie jestem w stanie dać, więc postaram sie opisać jak najlepiej problem (albo i nie).

1. Gdy nie stoi :
naplet schodzi całkowicie bez odchyleń.
2. Gdy stoi :
Napletek schodzi za grzybek ok 3-5 mm, następnie ani rusz, jednak nie czuje żadnego bólu wędzidełka ani specjalnego czucia napięcia.

W wieku ok 5 lat miałem operowaną stulejke, tak gdyby to było istotne :)

Prosze o porade...wiem wiem powinienem do urologa ale jakoś boje sie lekarzy...

M-H - Nie 09 Mar, 2008

Calkiem mozliwe, ze masz za krotkie wedzidelko. Zawija ci sie w dul zoladz jak sciagasz napletek?
patrykDM - Pon 10 Mar, 2008

podczas erekcji to właśnie dochodzi do tego momentu i bez zmian zwijania, odchyleń, tak samo gdy nie stoi.
patrykDM - Pon 10 Mar, 2008

monik18 napisał/a:
obrzezanie

Nie było.
monik18 napisał/a:
ile masz lat

19
monik18 napisał/a:
uprawiałeś sex

nie, ale możliwe że niedługo będzie okazja z dziewczyną i wole jakoś źle nie wypaść :P

mapet_k - Wto 08 Kwi, 2008


wydaje mi się że mam za krótkie wędziodełko... jak myślicie?
mam nadzieję, że dobrze widać na fotce...

Dołohov - Wto 08 Kwi, 2008

Wg mnie za krótkie...
M-H - Wto 08 Kwi, 2008

Masakra. To sie tylko kfalifikuje do zabiegu. Lec do urologa.
zoton007 - Wto 08 Kwi, 2008

Małe podcięcie w znieczuleniu miejscowym załatwi sprawę.
M-H - Wto 08 Kwi, 2008

Zadnego podciecia nie bedzie. W jego przypadku bedzie calkowite usuniecie.
mapet_k - Wto 08 Kwi, 2008

aż tak źle O.O :shock:

jestem przerażony...

M-H - Sro 09 Kwi, 2008

Nie zle tylko dobrze. Nic sie nie boj. Ja mialem to samo. U mnie zabieg trwal okolo 20minut nie licze czekania az zaczelo dzialac znieczulenie. Po operacji po wygojeniu sie, bedziesz sie czul jakbys nigdy tego wedzidelka nie mial. 100x lepszy komfort niz z wedzidelkiem. Aj jzu nie wspomne o sexie :)
mapet_k - Sro 09 Kwi, 2008

a gdzie mogę dostać skierowanie do urologa? (w zwykłej przychodni)?
M-H - Czw 10 Kwi, 2008

Pojdz do rodzinnego. Albo odrazu do urologa... Do niego chyba nie trzeba miec skierowania.
paulinka - Czw 10 Kwi, 2008

mapet_k, M-H, wydaje mi sie że4 trzeba mieć skierowanie
M-H - Czw 10 Kwi, 2008

No ja nie jestem pewny bo wszystko zalatwialem prywatnie.
kocurek - Sob 12 Kwi, 2008

skierowanie do urologa u lekarza rodzinnego dostaniesz.
on stwierdzi i ewentualnie zabieg wykona w jakimś terminie.
odnośnie zbyt krótkiego wędzidełka - zabieg ok 15min, znieczulenie miejscowe [jedyna mniej przyjemna rzecz, ale nie dramatyzujmy, borowanie zęba bardziej boli]. chwila moment, potem szwy i ok 2 tyg do kontroli czy się ładnie goi i szwy wychodzą [zwykle dają samo rozpuszczalne].

ja jestem po zabiegu, czekam na kontrolę. najważniejsze, żeby dać sobie wtedy na wstrzymanie [porwać szwy można].
może po jakimś tygodniu lekko pokrwawić [tak jakbyście się zacieli przy goleniu, albo igłę wbili w palec - niedużo krwi], bo erekcje macie i szwy mogą lekko naciąć skórę, ale luz.

więc jak macie podejrzenia to do urologa i niech oceni - nie bać się, że zabieg. chwila moment, 2tyg "postu" a potem masz używanie w 100%.

bartekchebda - Pon 14 Kwi, 2008

witam
zwracam sie do was z problemem. mam 18 lat i ostatnio zauwazylem ze ciezko schodzi mi napletek z zoledzia. boli gdy probuje go sciagac a i tak nie da ardy zrobic tego gdy "stoi". zeby zdjac z calego zoledzia to jest prawie cod. powiedzcie mi jak jest z tym wedzidelkiem, czy ono powinno miec ksztalt takeij nitki czy powinno b\yc przyrosniete do calosci??
prosze o szybka odpowiedz

[ Dodano: Pon 14 Kwi, 2008 ]
kiedys wszystko bylo w porzadku a teraz to juz zaczalem sie bac o to. czasami jest tak ze boli mnie to nawet jak spie i niechcacy jakos mi sie napletek sciagnie badz przesunie. prosze powiedzcie mi o tym wedzidelku jak to jest. czy powinno byc zrosniete z reszta czy nie.?? licze na wyrozumialosc i szczere szybkie odpowiedzi...

jordan23 - Sro 28 Maj, 2008

Witam, mam 19 lat i mam za krotkie wedzidelko.Wiedzialem od dluzszego czasu o tym wkoncu znalazlem mnostwo informacji w internecie.Jakos do urologa niechcialem isc myslalem ze jest to zbedne.Nikt o niczym nie wie kilka dni temu poszedlem do prywatnej kliniki i jestem umowiony dzisiaj na zabieg.Mysle ze dobrze zrobilem tym bardziej ze niebawem chce zaczac wspolzyc z moja 2 polowka.Kazdy kto ma z tym problem powinien udac sie do urologa bo to naprawde nic straszneego.Klinike znalazlem tez przez internet i lepiej prywatnie bo ma sie od reki ,nie ma czekania i wiadomo jak to jest w panstwowych szpitalach.Zabieg bedzie kosztowac 200 zl takze nie jest zle bo doczytalem sie ze i kosztowalo 500 zl .Zycze powodzenia i odwagi :) pozdrawiam i napisze jak beede poo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group