Ćwiczenia - kilka rzeczy mnie dreczy i musze poznac odpowiedz

sakreble - Czw 06 Wrz, 2007
Temat postu: kilka rzeczy mnie dreczy i musze poznac odpowiedz
Mam kilka pytan a mianowicie:
- Co mam zrobic, bo gdy jestem z moja kobieta to nawet ona nie zdarzy chwycic mojego wacka, tylko sie calujemy i piescimy to ja juz mam mokre gacie, tzn. nie dochodzi do wytrysku ale caly penis mam sliski z podniecenia i nie wiem czy to normalne;
- mam 19 lat i moj penis w zwodzie mierzy ok. 14cm (zalezy jak mocna jest erekcja), moja kobieta jest dziewicą, jeszcze z nia sexu nie uprawialem ale boje sie ze nie przebije jej dziewczej blony moim penisem bo wkladam swoj palec wskazujacy do niej ktory ma 9cm i nic sie nie dzieje, po prostu mam obawe, ze skoro moim palcem moge dojsc bardzo daleko to penisem troche dluzszym nic nie zdzialam, prosze o rade.

inter - Czw 06 Wrz, 2007

...
paulinka - Czw 06 Wrz, 2007

popieram
derwish - Pią 07 Wrz, 2007

Jezeli chodzi o sluz to jest to jak najbardziej normalne a co do blony to przeciez nie kobieta nie jest "zaslepiona" tak naprawde tylko poszerzasz to co juz istnieje i napewno to zrobisz!!!
chris33-66 - Pią 07 Wrz, 2007

paulinka, PW-Paulinka,a co myslisz o ballbusting'u,o jego lekkiej formie i w ogole o tym podobnych sprawach?
BASF - Pią 07 Wrz, 2007

Co to jest ten ballbusting, bo pierwszy raz słyszę coś takiego??
paulinka - Pią 07 Wrz, 2007

pierwszy raz słyszę o czymś takim ale poszukałam w necie -przecież to boli :( to ko\panie w jajka mój chłopaka to chyba by mnie z łóżka wyrzucił jakbym go specjalnie w jajka kopnęła!
juicy7 - Pią 07 Wrz, 2007

Obrzydliwe..... ballbusting!!! :!: :!: :evil: Oby nigdy by się to nie zdarzyło jakiemuś męszczyźnie z jajami. Jeszcze raz ... o fe !!!
chris33-66 - Sob 15 Wrz, 2007

istnieja tez inne,lekkie formy ballbustingu.Polegaja one na sciskaniu ,wiazaniu itd.Mowiac krotko na wszystkim procz kopania.Ja osobiscie uwazam kopanie za niedopuszczalne.Moze to byc bardzo niebezpieczne.Pozostale formy natomiast bardzo lubie...
muchomorek - Sob 15 Wrz, 2007

ballbusting? Dziwne zboczenie, przecież jądra są bardzo wrażliwe więc jak kopanie może sprawiać przyjemność? :shock: :?
CheshireCat - Nie 16 Wrz, 2007

chris33-66, to się nazywa cbt ;) i dotyczy również penica
cbt=cock&ball Tortures ;')

chris33-66 - Pon 17 Wrz, 2007

tak,dokladnie-to sie nazywa CBT(Cock & Balls Torture),i to jest naprawde bardzo fajne.10481907.Lubie miec wiazane przez dziewczyny jadra,penisa.Lubie ich "tortury".To naprawde super.
marcin060685 - Wto 18 Wrz, 2007

zamiast kopania po jajkach polecam masturbacje - raz dziennie. pozbedziesz si ew ten sposob nadmiaru sluzu (ktory jest naturalny) i nei bedziesz az tak mokry.. :) a co do przebicia blony dziewiczej.. to ona jest bardzo plytko... chudym palcem ciezko jest ja wyczuc. ale zapewniam cie ze nei jest ona na glebokosci 9 cm. 4 to i owszem :) ja u swojej dziewczyny tez nei moglem wymacac blonki. czulem tylko ze jest ciasna) dopiero jak jej wsadzilem czlonka to okazalo sie ze nawet "glowki" nei moglem wsadzic bo tak plytko blonka byla. blona dziewica nie musi zatykac calego otworu i na ogol nei zatyka. wiec jak jej ponownei wsadzisz palec , to wloz i drugi i nawet trzeci (trzy na raz) wtedy lepiej wybadasz swoja kobiete.. tylko delitatnie zeby jej nei uszkodzic :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group