Wielkość Penisa - masturbacja a seks?

angela26 - Sro 27 Cze, 2007
Temat postu: masturbacja a seks?
Mam pytanie do Panów z partnerkami.Otóż uprawiacie w miarę regularny seks z kobietą, czy nadal się pomimo tego się masturbujecie? Dlaczego to robicie? Czy Wasze potrzeby są jeszcze większe? Bardzo często kocham się z mężem i widzę,że jest tym usatysfakcjonowany i wypompowany po stosunku. Mimo to np. za godzinę gdy bierze prysznic masturbuje się. Zastanawia mnie to bardzo, a od niego sensownej odpowiedzi nie otrzymałam. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
paulinka - Sro 27 Cze, 2007

uważam iż masturbacja i sex to co innego i nawet jak sie kocham nawet 2, 3 razy dziennie to i tak co jakiś czas muszę sie masturbować bo to są inne odczucia myślę że facet ma podobnie że inaczej jest sie kochać a inaczej masturbować on już przywykł do masturbacji i lubi to robić :)
DECA - Sro 27 Cze, 2007

angelo sex jest sexem !!!!!!!!!!!! karzdy maży o dobrym sexie .......lecz faceci tak mają że gdy nawet zdobendą kobiete swoich mażeń,która w 100%spełnia jego oczekiwania to i jak to będzie robił tak już poprostu jest he he he



w karzdym bądz razie nie jest to powód do baw.

ja mogę się kochać parę razy z dziewczyną a i tak się masturbuje............ moim zdaniem chodzi o poziom pemperamentu testosteronu............. wyobraźni i takich tam...........

Aste - Pon 14 Sty, 2008

Deca...wątpię, abyś w ogóle kiedyś się z kimś kochał...z taki podstawowymi błędami...jeśli się mylę to powiedz była w desperacji, ślepa czy po prostu głupia ?


@Topic

To jest tak, że na seks nie zawsze jest czas :P P dlatego mężczyźni się masturbują. Masturbować się można w każdym miejscu...a z seksem jest trochę inaczej :D

Dwight - Czw 28 Lut, 2008

a wlasciwie jak to jest jezeli masturbuje sie powiedzmy 10 min to dlugosc mojego stosunku to tez 10 min czy jakos krocej / dluzej? pochwa jest duzo ciasniejsza od uscisku reki czy co?:>
Dwight - Sob 01 Mar, 2008

a czy ktos tu pytal o rodzenie dzieci i rozklapioche?
mmc - Sob 01 Mar, 2008

matka mojej koleżanki urodziła 16 dzieci :D musi mieć cipę jak rękaw czarodzieja :)
paulinka - Nie 02 Mar, 2008

mi facet po sexie prawie zawsze mówi -sorki że tak szybko ale jesteś tak wąska i piękna że nie umiem nad tym panować ale tak po 2-3 wytryskach może dłużej...

chodź nam jednego co idealnie potrafi panować nad swoim wytryskiem i potrafi dojść w 5 minut ale tez może ze 45 w zależności jak chce

Dwight - Nie 02 Mar, 2008

no i do tego proboje dązyc poprzez masturbacje: P kontrola wytrysku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group