Bezpłodność - Pomocy!!!

rafix86 - Wto 19 Cze, 2007
Temat postu: Pomocy!!!
Ludzie ratujcie!!! Mam dylemat mam 21 lat przy konatkcie z dziewczyno sprawa wyglada tak. przy samej grze wstepnej, pocałunkach i pieszczotach penis stoi jak Pan Bóg przykazal, twardy jak stalowa rurka. kurcze niech tylko dziewczyna polozy sie na mnie i chce wejsc w nia, momentalnie penis "pada". ratujcie ludzie bo juz nie wiem co mam ze soba robic...
paulinka - Wto 19 Cze, 2007

to sie nazywa stres!!!
boisz sie że coś nie wyjdzie, a może inaczej zależy Ci strasznie żeby było jak najlepiej a tu zwała :( musisz sie troszkę rozluźnić, nie być zbytnio spięty i przerażony!!! możesz wypić lampkę winka :) to zawsze trochę rozluźnia, ale nie pij dużo!!!
wiec powodzonka, udanego sexiku i napisz jak sie uda :)

rafix86 - Wto 19 Cze, 2007

Dzieki Paulinka, zobaczymy jak to wyjdzie jutro odpowiem, ale wczesniej takiego czegos nie mialem, pojawilo sie to jakos ostatnio, z jakies pol roku temu, a przez 3 lata bylo wszystko oki. :mrgreen:
paulinka - Wto 19 Cze, 2007

możliwe że partnerka jest bardzo ładna podnieca Cie maxymalnie zależy Ci by na niej zrobić dobre wrażenie i dlatego :)
podziękujesz jak sie uda włożyć pałkę miedzy uda :P :P :P

rafix86 - Sob 23 Cze, 2007
Temat postu: :P
:*:*:*:*:*:*:* Paulinka nalezy Ci sie :P moze powinnas zostac sexuologiem??? bede wpadal na konsultacje :wink: . Jeszcze raz dzieki
paulinka - Sob 23 Cze, 2007

szczerze to chyba byłaby świetna praca dla mnie bo uwielbiam rozmawiać z ludźmi pomagać innym i kocham sex :P i twierdze że powinno sie o nim rozmawiać a nie sie tego wstydzić wiesz szczerze to sie zastanawiałam kim zostać i miałam być księgowa... już pracowałam w biurze i może w wakacje tez wpadne porobić ale to robie dla kasy przyjemności to mi nie sprawia:(
ciesze sie że wszystko ok :)

rafix86 - Sob 23 Cze, 2007
Temat postu: :*
Paulinka to jaki klopot??? Trzeba szukac takiej pracy w ktorej sie człowiek spełnia, ja dla kasy pracuje bo na szkole mi trzeba, zarabiam dobre pieniadze ale nie zabawie tu długo... Zostań seksuologiem, bede wpadal na wizyty do Ciebie :wink:
A poza tym ksiegowanie i cała ta rachunkowość jest do bani. Dzisiaj egzamu nie zaliczyłem z rachunkowości :( no nie wazne. A seks chyba każdy lubi...

paulinka - Sob 23 Cze, 2007

wiesz ale jak zostać tym seksuologiem to nie takie łatwe a jestem w szkole ekonomicznej i już mam zapewniona prace a nie chce zostać bez pracy i chce swojemu dziecku jak będę je miała zapewnić dobrobyt najchętniej popracowałabym jako księgowa otworzyła własną działalność a jako hobby pracowała jako seksuolog nawet za darmo dla ludzi potrzebujących :)
Julcio - Sob 23 Cze, 2007
Temat postu: pomocna Paulinka :-)
paulinka napisał/a:
wiesz ale jak zostać tym seksuologiem to nie takie łatwe a jestem w szkole ekonomicznej i już mam zapewniona prace a nie chce zostać bez pracy i chce swojemu dziecku jak będę je miała zapewnić dobrobyt najchętniej popracowałabym jako księgowa otworzyła własną działalność a jako hobby pracowała jako seksuolog nawet za darmo dla ludzi potrzebujących :)


Witam Paulinko
Jestem na tym forum od niedawna, ale zauwazylem ze ty Paulinko juz pomagasz ludziom, wiec twoje hobby juz sie sprawdza. Ale moze by tak czas pomyslec nad wlasna stronka ?? Lub takim forum gdzie ludzie by mogli sie ciebie radzic?? :D Ja na ta strone wszedlem bo szukalem czegos na temat testow na plodnosc dla facetow :shock: , a teraz widze ze tutaj mozna i troche innych ciekawych rzeczy sie dowiedziec. 8) i ze mozna spotkac tez ludzi normalnie myslacych. 8)
Pozdrawiam i tak trzymaj

paulinka - Nie 24 Cze, 2007

miło słyszeć że sie tutaj przydaję :)
cieszę sie że ludzie we mnie wierzą :) to daje dużo energii i checi do życia
:*:*:* wielkie buziaki :*:*:*

rafix86 - Nie 24 Cze, 2007

Pomysl niezly własny biznes i gabinecik jako hobby. Kurcze wielkie serce masz. A z kolego sie zgodze pomysl o własnej stronce. Przydałoby sie cos takiego... Oby tak dalej Paulinko oby tak dalej
paulinka - Nie 24 Cze, 2007

aby często brutalne życie, nie zmieniło mnie i moich poglądów na świat!!!
narazie mimo wielu otaczających szarości, staram sie go widzieć tylko w kolorowych barwach :) !!!
i tego życzę wszystkim gdyż optymizm pomaga w życiu :)
a co do tej stronki to nie mam pojecie jak sie prowadzi stronkę :( tan na serio to używam 4 stron fotki , penisa , poczty wp, i rozkładu mpk :) i na necie nie wiele siedzę ale jak już siedzę to cały czas tu :) jeszcze używam gg i skype nieraz :)
wiec myślę że zdecydowanie tu jest mi dobrze ale fajnie byłoby mieć własna stronkę :)

Julcio - Nie 24 Cze, 2007

paulinka napisał/a:
aby często brutalne życie, nie zmieniło mnie i moich poglądów na świat!!!
narazie mimo wielu otaczających szarości, staram sie go widzieć tylko w kolorowych barwach :) !!!
i tego życzę wszystkim gdyż optymizm pomaga w życiu :)
a co do tej stronki to nie mam pojecie jak sie prowadzi stronkę :( tan na serio to używam 4 stron fotki , penisa , poczty wp, i rozkładu mpk :) i na necie nie wiele siedzę ale jak już siedzę to cały czas tu :) jeszcze używam gg i skype nieraz :)
wiec myślę że zdecydowanie tu jest mi dobrze ale fajnie byłoby mieć własna stronkę :)


Wlasna strona jest czasochlonna, i niestety wymaga duzo pracy aby wygladala fajnie i byla uaktualniania. Ale i tak fajnie ze tutaj sie tak ujawniasz i odzywasz.
Tak trzymaj, pozdrawiam :mrgreen:

paulinka - Nie 24 Cze, 2007

Vezyrek napisał/a:
Wlasna strona jest czasochlonna, i niestety wymaga duzo pracy aby wygladala fajnie i byla uaktualniania. Ale i tak fajnie ze tutaj sie tak ujawniasz i odzywasz.
Tak trzymaj, pozdrawiam :mrgreen:

wkręciłam sie na maxa :) i nie zamierzam opuścić tej stronki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group