Krosty i plamki - Plamki na penisie!! Foto!!

Gość - Sro 24 Sty, 2007
Temat postu: Plamki na penisie!! Foto!!
Pare dni temu tuż po stosunku pojawiły sie na żołądziu czerwone plamki teraz sie rozprzestrzeniaja lekko swedzą. Mama stałą partnerke i od wielu miesiecy nic podobnego sie nie zażyło. Zamierzeam sie w przyszlym tygodniu wybrac do lekarza jednak do tego czasu chcial bym uslyszec czy to cos powaznego...uzywam clitimarol narazie bez skutecznie bo dopiero zaczolem.



a co do samego lekarza to musze odwiedzic rodzinnego ? zeby dostac skierowanie do wenerologa? znacie jakiegos publicznego wenerologa w łódzi?

adadverts - Czw 25 Sty, 2007

Do wenerologa nie potrzeba skierowania. Wenerologami są zwykle dermatolodzy, więc jest ich sporo.
Dariob5 - Czw 01 Lut, 2007
Temat postu: Dot.
A może to grzybica?Albo tylko sie obtarł penis.A może partnerka miała coś na boku?
diud - Sro 21 Lut, 2007

witam!moj problem wyglada identycznie!!powiedz prosze czy byles z tym u lekarza??jesli tak to jaka byla diagnoza!niestety jestem za granicą i sam nie moge sie teraz wybrac do lekarza
facet2007 - Pią 09 Mar, 2007
Temat postu: Re: Plamki na penisie!! Foto!!
jul napisał/a:
Pare dni temu tuż po stosunku pojawiły sie na żołądziu czerwone plamki teraz sie rozprzestrzeniaja lekko swedzą. Mama stałą partnerke i od wielu miesiecy nic podobnego sie nie zażyło. Zamierzeam sie w przyszlym tygodniu wybrac do lekarza jednak do tego czasu chcial bym uslyszec czy to cos powaznego...uzywam clitimarol narazie bez skutecznie bo dopiero zaczolem.

[url=http://img155.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

a co do samego lekarza to musze odwiedzic rodzinnego ? zeby dostac skierowanie do wenerologa? znacie jakiegos publicznego wenerologa w łódzi?


Co powiedział lekarz, jaka diagnoza ?

Puchatek21 - Nie 11 Mar, 2007

Ej ludzie plis powiedzcie co to bylo? Bo ja mam to samo i nie wiem czy isc do lekarza czy samo przjedzie!Prosze pomocy!!!
facet2007 - Wto 13 Mar, 2007

To są tzw. drożdżaki, czyli grzybek. Lekarz powiedział, że niegroźne. Leczenie Clotrimazol + mydło Lubex do mycia :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group