Luźne dyskusje o męskich sprawach - Seks ze znajomą Ankieta

onesa - Pon 20 Kwi, 2020
Temat postu: Seks ze znajomą Ankieta
Do stworzenia ankiety zainspirował mnie tutaj pewien artykuł.... Mianowicie osoba pisała w nim, że można w taki sposób zniszczyć znajomość.

Jak jest z Wami? Ogólnie przy założeniu oczywisćie czy znajoma Wam sie podoba i że Was do niej ciągnie ;)

A. TAK
B. NIE, OBAWIAŁBYM SIE UTRACENIA PRZYJAŹNI
C. NIE, INNY POWÓD.

one_hour - Pon 20 Kwi, 2020

Odpowiedź A.
Przez jakiś czas spotykałem się ze znajomą, tylko i wyłącznie na seks.
Niestety, ona się we mnie po jakimś czasie zakochała i musiałem odpuścić nasze schadzki.
Teraz jest w związku i chyba obojgu nam to wyszło na dobre. :wink:

onesa - Pon 20 Kwi, 2020

one_hour napisał/a:
Odpowiedź A.
Przez jakiś czas spotykałem się ze znajomą, tylko i wyłącznie na seks.
Niestety, ona się we mnie po jakimś czasie zakochała i musiałem odpuścić nasze schadzki.
Teraz jest w związku i chyba obojgu nam to wyszło na dobre. :wink:


Czy znajomość przetrwała?

one_hour - Pią 24 Kwi, 2020

Tak, ale sporadycznie się spotykamy (oczywiście, już nie na seks).
fenis - Pią 24 Kwi, 2020

Ogolnie nie chcę wywoływac wilka z lasu ale w sumie brakuje mi tutaj informacji czy ta znajoma ma męża czy jest sama. Czy jest to po prostu singielka z którą nie chce się stworzyc zwiazku czy przypadkiem nie ma kogoś kogo ja znam.

NIe jest to takie proste.

No i zależy to od jej podejścia do tej sytuacji. Wiele dziewczyn wkręca się bardziej i to mi osobiscie średnio pasuje szczerze powiedziawszy

toton - Sro 16 Wrz, 2020

Kiedyś jak najbardziej, ale dzisiaj po moich doświadczeniach wiem, że zastanowił bym się.
Miałem tak kilka razy, że z różnymi znajomymi skończyłem w łóżku, ale zawsze kończyło się tak samo. Parę dni i pisanie na facebooku, whatsupie z namawianiem na związek. Jednej się zapytałem wprost, już wkurzony kolejna taką sytuacją, czemu nagle chce związku:

-Spaliśmy ze sobą to chyba już coś znaczy...

Z drugiej strony, jeżeli macie wspólnych znajomych często może to się odbić na Tobie. Ona będzie chciała związku, Ty nie, to ona zepsuje Ci opinie. Dlatego trzeba się zastanowić czy dla kiludziesięciu minut przyjemności warto mieć potem problemy.

onesa - Pią 18 Wrz, 2020

I chciałabym tutaj zaznaczyć, ze to nie tylko kobieta jest w stanie się zaangażować. Mężczyźni angażują się praktycznie tak samo.
michalza - Sro 28 Paź, 2020

Zależy jaka znajoma.

Na seks z bliską znajomą bym sie nie zdecydował. Na seks z daleką może.

sernis002 - Pon 09 Lis, 2020

Wszystko zależy od danej osoby. Z jedną będzie spoko, a z drugą już może być totalnie inaczej
fenis - Wto 10 Lis, 2020

onesa napisał/a:
I chciałabym tutaj zaznaczyć, ze to nie tylko kobieta jest w stanie się zaangażować. Mężczyźni angażują się praktycznie tak samo.


Mam wrażenie, ze faceci nawet bardziej ;)

Truwonder92 - Sro 11 Lis, 2020

B. NIE, OBAWIAŁBYM SIE UTRACENIA PRZYJAŹNI

Wielokrotnie było blisko, żebym przespał się z dziewczyną, którą uważałem za bliską znajomą czy nawet kumpelę/ przyjaciółkę. Nigdy tego nie zrobiłem i jestem b. zadowolony, patrząc na to jak się życie potoczyło. To naprawdę nieczęsto jest dobrym pomysłem i dobrze się kończy. Prowadzi do zawodów, złamanych serc i niespełnionych oczekiwań.

Jestem na nie :P

redman32 - Sob 14 Lis, 2020

Ja raz miałem na studiach koleżankę, która lubiła się spotykać na oral. Ćwiczyła głębokie gardło i bała jedyną kobietą, która potrafiła wciągnąć całego po sam koniec. Nie wiem gdzie ona to mieściła, ale bez problemu dawała radę. Szybkie ssanko w akademiku i na wykłady :D

Była też inna, która lubiła jak ją bzykam. Potem przez rok byliśmy parą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group