Wielkość Penisa - 13 cm/ 15 lat

mares_ - Pią 01 Gru, 2006
Temat postu: 13 cm/ 15 lat
Witam

Mam 13 cm długosci penisa w czasie erekcji. Mam15 lat, czy może mi ktoś powiedziec czy mój penis jeszcze urośnie czy już nie?
DZIEKI Z GóRY.

Gość - Pią 01 Gru, 2006

Raczej tak jezeli Twoj rozwoj odbywa sie prawidlowo .
aartii - Pią 01 Gru, 2006

A nawet jeśli nie urośnie, to coś się stanie?
mares_ - Sob 02 Gru, 2006

Pytam się tylko czy mi urośnie, nic wiecej. A jeśli urośnie to tak około ile?
Gość - Sob 02 Gru, 2006

Na to nie ma jasnej odpowiedzi niestety. To moze byc 2 a moze byc 5 cm . Jezeli bedziesz cwiczyl a jestes w fazie rozwoju moze byc duzo . W kategorii cwiczenia dalem linka do ebooka , sciagnij sobie i popatrz co mozesz dla niego zrobic.
aartii - Sob 02 Gru, 2006

roboMOD napisał/a:
Jezeli bedziesz cwiczyl a jestes w fazie rozwoju moze byc duzo . W kategorii cwiczenia dalem linka do ebooka , sciagnij sobie i popatrz co mozesz dla niego zrobic.


Po co robić dziecku wodę z mózgu? Biedak zacznie zupełnie niepotrzebnie ćwiczyć, a i tak wiadomo, że żadnych efektów tych ćwiczeń nie będzie.

Gość - Sob 02 Gru, 2006

A skad wiesz ? To jest robienie wody z mozgu . Najwazniejsze jest pozostawienie wyboru mlodemu czlowiekowi. Zrobi jak bedzie uwazal.
aartii - Sob 02 Gru, 2006

No właśnie, przede wszystkim trzeba mu pokazać, że przez 5 dodatkowych centymetrów nie będzie kimś lepszym. Że 5cm penisa więcej nie będzie miało żadnego wpływu na jego życie i nic nie zmieni. A dopiero potem dodać, że oczywiście jest szereg małoskutecznych sposobów.
Gość - Sob 02 Gru, 2006

Zgadza sie , ale najwazniejsze jest samookreslenie. Tylko ze my o tym wiemy bo jestesmy dorosli a on tego jeszcze nie zna i zna tylko opinie kolegow i moze kolezanek. Pozna tez w przyszlosci ze rozmiar ma zanaczenia , a najbardziej jego grubosc nie dlugosc. Moze byc dlugi i co z tego i tak kobieta nie bedzie miala z tego dodatkowych odczuc. A grubosc..... Sami zapytajcie.
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

roboMOD napisał/a:
Zgadza sie , ale najwazniejsze jest samookreslenie. Tylko ze my o tym wiemy bo jestesmy dorosli a on tego jeszcze nie zna i zna tylko opinie kolegow i moze kolezanek. Pozna tez w przyszlosci ze rozmiar ma zanaczenia , a najbardziej jego grubosc nie dlugosc. Moze byc dlugi i co z tego i tak kobieta nie bedzie miala z tego dodatkowych odczuc. A grubosc..... Sami zapytajcie.


cala prawda cala dobe :D

xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

hmm...po mojemu napewno Ci jeszcze urosnie, ale to o ile zalezy od twojego rozwoju, sam najlepiej znasz swoj organizm, wiesz czy jestes wczesnodojrzewajacy czy poznodojrzewajacy. u tzn. Poznodojrzewajacych taka najwyzsza faza rozwoju penisa wystepuje miedzy 15-18 rokiem zycia. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Ale Penis rosnie do 21 roku Zycia. A nos i uszy cale zycie, dlatego dziadki maja takie duze uszy. Pozdro ^^:) i poki co radziłbym Ci nie robic zadnych cwiczen tylko pozwol aby natura sama robila swoje. Jesli bedziesz gotow na wspolzycie ze swoja partnerką i jej cos nie bedzie odpowiadac, wowczas dopiero wtedy mozesz probowac jakis cwiczen. Taka moja rada...a co z nia zrobisz to twoja spara. Pozdrowiamm;p
mares_ - Nie 03 Gru, 2006

dzięki za wpisy. Bo gdzies pisalo ze penis rosnie do 15 roku zycia i chcialem sie upewnic. Ja raczej jestem wczesnodojrzewający.
xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

heheh , w wiekszosci przypadków dopiero zaczyna dobrze rosnac w wieku 14-15 lat. Slabe zroblo miales. Pozdrawiam;p
mares_ - Nie 03 Gru, 2006

A ta tabelka na dole?
http://www.erotyka.tun.pl/rozmiar-panisa.html

xxxbamboxxx - Nie 03 Gru, 2006

no i nawet gdybys chcial sie powolywac na ta tabelke, to dla 15 roku zycia srednia dlugosc wynosi 14 cm, ty masz 13 , wiec niewiele Ci brakuje , a i tak ten centymetr nic nie zmieni w twoim zyciu. Chociaz to mozna mowic a i tak kazdy facet bedzie sie tym przejmował, bo przeciez meska duma - kazdy sobie mysli...Ale Tobie napewno jeszcze urosnie a poza tym, kazdy dojrzewa inaczej, lepiej sie modl zebys nie mial powyzej 20 cm, bo to troche przesada ;] . No chyba ze twojej partnerce bedzie odpowiadał, to najwazniejsze!
harold mckee - Nie 03 Gru, 2006

dlugosc tak naprawde az taka wazna nie jest .. najwazniejsza jest grubosc .. ! :) i tym sie ewentualnie martw, najwazniejsze sa doznania :D
zwierzak - Pon 04 Gru, 2006

aartii napisał/a:
No właśnie, przede wszystkim trzeba mu pokazać, że przez 5 dodatkowych centymetrów nie będzie kimś lepszym. Że 5cm penisa więcej nie będzie miało żadnego wpływu na jego życie i nic nie zmieni. A dopiero potem dodać, że oczywiście jest szereg małoskutecznych sposobów.


Nie zgodzę się z ani jednym słowem, za wyjątkiem tego, ze użytkownik jest rzeczywiście młody i wszystko ma przed sobą, a sprawami PP nie powinien się teraz martwić. Z tego co wiem, jest to forum dotyczące penisa, wiec nie skupiamy się tu na np. różnorakich umiejętnościach, zainteresowaniach, towarzyskim obyciu czy podejściu do kobiet. A wielkość penisa to nie tylko doznania dla partnerki czy rozmiar, którym można się pochwalić. Od tego zależy wiele - m.in. pewność sobie. Możesz być dobrym aktorem (popatrz na ludzi, którzy np. swoje kompleksy maskują przebojową osobowością), ale 'to' zawsze będzie siedzieć w człowieku, mającym kompleks pana małe P.
Nie wiadomo na partnerkę z jakim temperamentem trafi - nie chodzi mi o miłość lecz o seks. A wówczas "te kilka cm" może mieć znaczenie. I tyle.

Heh, "szereg małoskutecznych sposobów"... W tej ironii odczytuję, że jesteś jednym z tych, którzy próbowali, ale nie osiągnęli nic. Jak najbardziej masz prawo do takiej opinii (choć jest ona błędna). Fakt faktem, że takie posty odbierają w jakiś sposób motywację osobom, które naprawdę ćwiczeń PP potrzebują - np. właścicielom mikropenisów, dla których jest to jedyna, niechirurgiczna szansa na normalne seksualne życie.

pozdro

xxxbamboxxx - Pon 04 Gru, 2006

zwierzak, masz poniekad racje ale nie do konca. Otoz nie przesadzajmy, ktos kto ma 14 cm moze czuc sie pewny siebie, poniewaz wiekszosc mezczyzn bialej rasy ma wlasnie takie wymiary, miedzy 14-15 cm. Wiec juz nie przesadzajmy. A Poza tym ''Co małe to Piekne'' Osobiscie nie chcialbym miec penisa wielkosci 17 cm, uwierz mi lepiej miec takiego sredniego, 14-15 cm niz takiego, ktory najczesciej sprawia bol Kobietą.
zwierzak - Pon 04 Gru, 2006

xxxbamboxxx napisał/a:
zwierzak, masz poniekad racje ale nie do konca. Otoz nie przesadzajmy, ktos kto ma 14 cm moze czuc sie pewny siebie, poniewaz wiekszosc mezczyzn bialej rasy ma wlasnie takie wymiary, miedzy 14-15 cm. Wiec juz nie przesadzajmy. A Poza tym ''Co małe to Piekne'' Osobiscie nie chcialbym miec penisa wielkosci 17 cm, uwierz mi lepiej miec takiego sredniego, 14-15 cm niz takiego, ktory najczesciej sprawia bol Kobietą.


Oczywiście, prosta zasada - podstawa to umieć siebie zaakceptować. Jeśli to zrobisz to pierwszy krok, aby partnerka zaakceptowała ciebie.
Odnośnie długości penisa, to wiesz jak jest, temat jest śliski - ile osób, tyle opinii :wink: .

xxxbamboxxx - Pon 04 Gru, 2006

Otoz to...i dobrze powiedziales, najwazniejsze jest zaakceptowac wszystkie wady partnerki i na odwrót. Wtedy napewno wszystko bedzie okej, poza tym pochwa jest rozciagliwa i w wiekszosci przypadkow ma 7 cm glebokosci, a pozniej juz rozciaga sie do 15, wiec looz;]
harold mckee - Pon 04 Gru, 2006

xxxbamboxxx napisał/a:
Otoz to...i dobrze powiedziales, najwazniejsze jest zaakceptowac wszystkie wady partnerki i na odwrót. Wtedy napewno wszystko bedzie okej, poza tym pochwa jest rozciagliwa i w wiekszosci przypadkow ma 7 cm glebokosci, a pozniej juz rozciaga sie do 15, wiec looz;]


dobrze ze nie znasz wartosci parametrow co do milimetrow :D hehe bo juz bym sie Ciebie bal :D

xxxbamboxxx - Pon 04 Gru, 2006

przeestan:)
aartii - Pon 04 Gru, 2006

zwierzak napisał/a:
Od tego zależy wiele - m.in. pewność sobie. Możesz być dobrym aktorem (popatrz na ludzi, którzy np. swoje kompleksy maskują przebojową osobowością), ale 'to' zawsze będzie siedzieć w człowieku, mającym kompleks pana małe P.

Właśnie tego nie rozumiem i to jest dla mnie chore! Skąd bierze się tak idiotycznie absurdalny kompleks! Śmiech na przemian z płaczem mnie ogarnia jak czytam, że ktoś kto ma 15cm czuje się gorszy od tego z 20cm! Ja chcę, żeby mi wreszcie ktoś wytłumaczył, skąd ta magia centymetrów! Dlaczego kilka centymetrów mięsa, mówiąc ordynarnie, mają komuś poprawić poczucie własnej wartości, samoocenę? Czy mężczyźni naprawdę są aż tak głupi? Nigdy nie próbowałem metod powiększania. Szczerze mówiąc nie wiem ile mam, może 14, może 15cm, ale nie więcej. I nigdy się nie czułem gorszy, nigdy nie rozumiałem, co głupie centymetry mogą zmienić. Równie dobrze mógłbym zacząć mierzyć kciuk i ubolewać, że ma on 3,5cm, a kolegi 5cm. Ale widocznie to ja jestem dziwny.

xxxbamboxxx - Pon 04 Gru, 2006

Kiedy masz 14-15 centymetrów to masz wielkosc optymalną i taka ktora sie marzy prawie kazdemu, nawet tym co maja 20 cm. Bo im w wiekszosci ta dlugos przeszkadza...napewno nie pomaga, no bo w czym? Ale nie dziw sie ze jak ktos ma 10-12 cm to ma kompleks, bo jednak 2 cm to jest roznica w wygladzie. Takie moje zdanie,
Gość - Pon 04 Gru, 2006

Duzy penis maly mozdzek . Tzn krew podczas wzwodu odplywa z mozgu , tak sie mowi ale taka jest prawda.
xxxbamboxxx - Pon 04 Gru, 2006

''Co małe to piękne'' ''Nie Dlugosc, lecz technika czyni z Ciebie zaawodnika'' , ''Nie liczy sie dlugosc przyrodzenia , tylko sztuka p*********a '' , ''Maly ale Wariat'' , ''Maly,Chudy ale Byk'' - masz tu tyle dowodów :D a jakie znasz przyslowia o duzych penisach. Nic tylko sie cieszyc ze masz 13 a nie 18;]
Gość - Wto 05 Gru, 2006

Facet moze miec malego ale jak ma wladze i pieniadze to i tak bedzie mial same "krolowe balu".
xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

zalezy;p
Gość - Wto 05 Gru, 2006

Np od czego??
xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

Facet moze miec pieniadze i wladze, ale jesli nie ma w sobie w ogole atrakcyjnosci, ma prawie same wady w swoim wygladzie, to watpie zeby te jego pieniadze cos pomogly. a Poza tym nie powiedzialbym jesli juz ze to takie ''krolowe balu'', bo te nie chca sie plaszczyc przed bogaczami,
Gość - Wto 05 Gru, 2006

Nikt nie mowi tu o osobowosci , o charakterze . Mozna byc malym miec wladze i charakter a w lozku madame Walewska. Znasz takiego gnoma :D
xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

no dobra, juz nie abstrakujmy od tematu. Wracajac do niego i odpowiadajac prosto. 15 lat i Penis 13 cm. NORMAAAAAA !
Gość - Wto 05 Gru, 2006

Ale moze tworczy i jasny umysl . Sa tacy ktorzy doprowadzaja partnerke do rozkoszy sama swoja obecnoscia.
zwierzak - Wto 05 Gru, 2006

aartii napisał/a:
Właśnie tego nie rozumiem i to jest dla mnie chore! Skąd bierze się tak idiotycznie absurdalny kompleks! Śmiech na przemian z płaczem mnie ogarnia jak czytam, że ktoś kto ma 15cm czuje się gorszy od tego z 20cm!


Hehe, odpowiedź jest prosta - tak urządzony jest ten świat!!!
W idealnym świecie wszyscy bylibyśmy równi, a tak życie ma smaczek, jest ciągłą pogonią za doskonałością - w tym przypadku, każdy sam definiuje tą "doskonałość" (co prawdopodobnie jest określone przez nasze wychowanie, doświadczenia itp.) Ktoś kto ma "coś innego"; "więcej" lub "mniej" staje się podświadomym wzorem. Jedni przyjmują postawę aktywną, chcąc zmienić jakiś element życia, inni negatywną, rezygnując z działania i skupiając się np. na krytykowaniu. Tak ja to widzę.
Jeśli nie masz takiego "problemu" to całkiem szczerze gratuluję! Może nie trafiłeś jeszcze na taką sytuację, która wymogłaby zmianę podejścia, może jesteś twardzielem, którego nic nie wzruszy. Tak czy tak, wygląda, że w tej sferze na razie postawiłeś na swoim. :D

xxxbamboxxx - Wto 05 Gru, 2006

po co drazyc ten temat? 15 lat i 13 cm, wiec wszystko jest ok. Syndrom zdrowego nastolatka. Pewnie jeszcze podczas erekcjii mocno Ci sie kieruje ku gorze penis, masz czeste erekcje. JESTES ZDROWY !
adammm - Czw 11 Sty, 2007

Witam. Jestem nowy i chcial bym sie podzielić swoim szczesciem. Mam 15 lat i 18,4 cm w zwodzie obw.-15,5 cm. Prosze o to aby mnie od razu nie krytkowac "bo to jest nie mozliwe". Jak widac jest. W mojej rodzinie to dziedziczne. Prosze o opinie czy moze jeszcze urosnac. Ps. nie naleze do tej czesci mlodzierzy ktora zmysla wymiary ;)
aartii - Pią 12 Sty, 2007

adammm napisał/a:
Witam. Jestem nowy i chcial bym sie podzielić swoim szczesciem. Mam 15 lat i 18,4 cm w zwodzie obw.-15,5 cm. Prosze o to aby mnie od razu nie krytkowac "bo to jest nie mozliwe". Jak widac jest. W mojej rodzinie to dziedziczne. Prosze o opinie czy moze jeszcze urosnac. Ps. nie naleze do tej czesci mlodzierzy ktora zmysla wymiary ;)

Cieszę się Twoim szczęściem.

Aste - Wto 15 Sty, 2008

aartii napisał/a:
A nawet jeśli nie urośnie, to coś się stanie?


Nie żartuj...dużo osób pisze, że duży penis nie ma znaczenia...teoretycznie to prawda, ale w praktyce ? pomyśl...kochasz się z dziewczyną....źle Ci to wychodzi, ale gdy masz wielkiego penisa dziewczyna da Ci szansę na powtórkę albo na trening...a jak małego ? :)

"Nie liczy się wielkość przyrodzenia, ale sztuka pierdolenia"
w sumie to racja, ale wielki penis dodaje pewności :D


Dużo osób się tylko tym pociesza...ale w głębi serca wiedzą, że się okłamują :P
( ja mam 16.5 cm w wzwodzie / za 3 miechy będzie 16 lat)

freelanc3r - Czw 17 Sty, 2008

wg mnie 15 max bedzie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group